ایده و خلاقیت

ولنتاین چیست؟ [همه چیز درباره روز ولنتاین 2024]+ آداب و رسوم

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲۱ دقیقه تاریخ نگارش: ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۹
تعداد رای‌دهندگان:
۱
۵
دسته ها:

اگر شما نیز علاقه مند به ولنتاین و هدیه های آن هستید و میخواهید آداب و رسوم ولنتاین را بدانید، این مطلب را تا پایان مطالعه کنید.

ولنتاین همان روز عشق ورزی است. ولنتاین جشنی است که امروزه در اکثر کشورها برگزار می‌شود. مبدا این جشن از روم باستان و مسیحیان است. عشاق روز چهارده فوریه را جشن می‌گیرند و تمامی افراد برای ابراز عشق و محبت به یکدیگر و نشان دادن علاقه به عزیزانشان کارت تبریک ولنتاین، عروسک ولنتاین، پیام‌های عاشقانه، گل و شکلات هدیه می‌دهند. این هدایا نشان از ولنتاین مبارک دارد. درواقع، با هدیه‌های زیبا به عزیزان معمولا این جشن پاس داشته می‌شود. این هدایا می‌تواند ازجانب دوستان صمیمی، زوج‌های جوان، بین خانواده و یا هرشخصی که به آن علاقه‌مند هستید باشد. با مرور تاریخچه ولنتاین، متوجه خواهید شد که مدل برگزاری جشن ولنتاین در کشورهای مختلف متفاوت است و نحوه برگزاری آن با اندکی تغییر مواجه شده است.

ولنتاین چیست؟ روز ولنتاین از چه زمانی شروع می‌شود؟ روز ولنتاین ایرانی چه نام دارد؟ بهترین کادو ولنتاین چیست؟ ولنتاین چه روزی است؟ در ادامه به بررسی دقیق پاسخ این سوالات می‌پردازیم.

 برای آشنایی کامل جشن ولنتاین در ادامه با ما همراه باشید.

 

 

ولنتاین چیست؟

ولنتاین چیست؟

برای درک بهتر روز ولنتاین، بهتر است در ابتدا بدانید که ولنتاین چه کسی بوده است؟عموم مردم معتقدند که کشیشی در قرن سوم میلادی زندگی می‌کرده است، که نام او  والنتاین بوده است. در روم باستان، امپراطوری به نام کلادیوس دوم وجود داشته است که سربازانش را از ازدواج منع کرده بود. درواقع ازدواج برای سربازان ممنوع بوده است. به دلیل اینکه او اعتقاد داشت که سربازان جنگجو در صورت متاهل بودن به خوبی نمی‌توانند مبارزه کنند. در این میان کشیشی که نام او سینت والنتاین بود، در آن زمان با اعتقاد امپراطورکلادیوس مخالفت کرد و فرمان او را نپذیرفت و آن را غیرانسانی دانست. او به شکل پنهانی تمامی سربازان روم را به عقد دختران مورد علاقه‌شان در آرود. بعد از گذشت مدت زمانی، کلادیوس دوم متوجه این ماجرا شد و به فرمانروایانش دستور داد تا سینت والنتاین را زندانی کنند. سینت ولنتاین درمدت زمانی که زندانی شده بود، عاشق دختر کور زندان‌بان خود شد. اما در روز چهارده فوریه، امپراطور والنتاین را به مرگ محکوم می‌کند و سینت والنتاین، هنگامی که زمان اعدامش فرا می‌رسد (چهارده فوریه) نامه عاشقانه‌ای را برای دختر زندان‌بان نوشت و عشق وعلاقه خود را نسبت به او در این دوران عنوان کرد. در پایان نامه نام خود را ذکرکرد (ازجانب والنتاین تو).

این ماجرا باعث شد که چهارده فوریه به نام ولنتاین نامگذاری شود. با توجه به اینکه روز ولنتاین به عنوان جشن شناخته می‌شود و در آن روز به ابراز عشق، علاقه، دادن شیرینی و شکلات به یکدیگر برگزارمی‌شود. درصورتی که با توجه به این اعتقادات دراصل روز ولنتاین در روم باستان خون و خونریزی بوده است. به دلیل اینکه درقرن سوم میلادی دردو سال متفاوت، سه مرد با نام والنتاین اعدام شدند ولی در حال حاضرهیچ شخصی دلیل اصلی این جشن را نمی‌داند. آغازجشن ولنتاین در کشور روم بوده است.

 

حتما بخوانید: بهترین و جذاب ترین ایده های تزیین هدیه

 

روز ولنتاین از چه زمانی شروع شد؟

روز ولنتاین از چه زمانی شروع می‌شود؟

یکی از رسومات قدیمی که به عنوان جشنواره رومی به حساب می‌آید، ولنتاین نام داشته است.این جشن در سال 496 میلادی برای اولین بار اتفاق افتاده است. در این سال، رومی‌ها در اواسط فوریه، که آغاز فصل بهار برای آنان به شمارمی‌رفت، جشن لوپرکالیا برگزارمی‌کردند. باورشان این بود، که این جشن موجب شکل‌گیری جشن عشاق یا همان ولنتاین شد.

 

تاریخ دقیق روز ولنتاین 2024

روز ولنتاین در تقویم میلادی روز 14 فوریه قرار دارد. بنابراین روز ولنتاین 2024 برابر است با روز چهارشنبه 14 فوریه 2024

این تاریخ در تقویم ایرانی و شمسی برابر است با روز چهارشتبه 25 بهمن ماه 1402

 

حتما بخوانید: لیست بهترین هدیه ها برای مردان خاص پسند

 

روز ولنتاین ایرانی چه نام دارد؟

روز ولنتاین ایرانی چه نام دارد؟

جالب است بدانید که ما ایرانیان نیز از دیرباز روز عشق داشته‌ایم. روزی که در تقویم ایرانی، برابر با ولنتاین ایرانی است. روز عشق و یا عشاق در کشور ایران  سپندارمذگان نام گرفته است. اختلاف نظرهایی در رابطه با تاریخ این روز عشق ورزی در تقویم وجود دارد. به صورتی که تاریخ دقیق روزسپندارمزگان در ایران باستان پنجم اسفند ماه بوده است. اما به دلیل اینکه ماه‌های سال همه سی روزه بوده‌اند ولی در تقویم جدید ایران به دلیل اینکه شش ماه اول سال سی و یک روز است تعدادی از افراد معتقدند که باید این جشن درتاریخ بیست ونه بهمن ماه برگزار شود. با توجه به مشخص نبودن تاریخ دقیق آن، درحال حاضر تاریخ  دقیق ولنتاین 99 درتقویم شمسی، مصادف است با روز 29 بهمن ماه یا 5 اسفند است.

 

حتما بخوانید: 50 بهترین ژست عکس دونفره سلفی + نکات عکاسی سلفی‌ها

 

آداب و رسوم ولنتاین چیست؟

آداب و رسوم ولنتاین چیست؟

آداب و رسوم ولنتاین، در کشورهای مختلف باهم متفاوت است. اما در بیشتر کشورها به این شکل است که عاشقان، با خرید کادو برای دختر یا خرید کادو برای پسر، خرید شکلات و یا گل سرخ، عشق وعلاقه را نسبت به یکدیگر ابرازمی‌کنند. زوج‌ها این روز را زمان مناسبی برای هدیه دادن می‌دانند و معمولا روز ولنتاین را زمان خوبی برای داشتن یک روز خوش و خاطره‌انگیر می‌دانند و آن را  در کنار هم جشن می‌گیرند. البته این روز تنها مختص به افراد عاشق نیست، بلکه هر شخصی می‌تواند برای عزیزانش هدیه بگیرد وعشق وعلاقه خود را به آن‌ها نشان دهد.

 

برگزاری ولنتاین در کشورهای مختلف

برگزاری ولنتاین در کشورهای مختلف

حتما برای شما هم جالب است که بدانید ولنتاین در کشورهای مختلف چگونه برگزار می‌شود. بر همین اساس در این بخش به بررسی نحوه برگزاری جشن در کشورهای مختلف می‌پردازیم. تنها کسانی که جشن ولنتاین را در کلیساها برگزارمی‌کنند و به ستایش معبود خود می‌پردازند، مسیحیان هستند. در کشور ژاپن به شکل خاصی روز ولنتاین را جشن می‌گیرند. برگزارکنندگان جشن، درون آب‌های استخر بزرگ باهم شنا می‌کنند. در کشور آمریکا به زندانی‌هایشان اجازه می‌دهند تا در روز ولنتاین زمانی را با نامزدشان سپری کنند و یا اینکه زندانیان مرد از پشت میله‌های زندان به راحتی داستان عشقشان را برای زندانیان زن تعریف کنند. درکشور فیلیپین، اکثر افراد به خیابان‌ها می‌روند و برای برگزاری جشن ولنتاین بادکنک هوا می‌کنند، طبل می‌کوبند و می‌رقصند.

 

حتما بخوانید: بهترین و جذابترین ایده های سورپرایز سالگرد ازدواج

 

کادو ولنتاین چیست؟ (برای ولنتاین چی بخرم)

کادو ولنتاین چیست؟ (برای ولنتاین چی بخرم)

یکی از سخت‌ترین کارهایی که قبل از روز ولنتاین صورت می‌گیرد، انتخاب یک هدیه مناسب برای فردی است که دوست دارید علاقه و عشق خود را به اوابرازکنید. قطعا شما هم می‌خواهید هدیه ‌ای که برای او تدارک دیده‌اید، موردعلاقه و پسند او باشد. اگر در روز ولنتاین به مراکز خرید رفته باشید، خواهید دید که اکثرمغازه‌ها هدیه‌هایی زیبا با رنگ‌ قرمز جذاب و مورد پسند همگان، برای این روز تهیه کردند. بهترین ایده کادو ولنتاین می‌تواند شامل موارد زیر باشد.

 

خرید شکلات ولنتاین

خرید شکلات ولنتاین

شکلات یکی از شیرین‌ترین کادو‌های روز ولنتاین است. این شکلات‌ها می‌تواند در جعبه‌های قلبی شکل قرار بگیرد و یا خودش به تنهایی به شکل قلب باشد تا در کنار دیگر هدایا جذابیت زیادی داشته باشد. معمولا از شکلات‌های فویلی لوکی برای جذابیت بیشتر باکس هدیه ولنتاین استفاده می‌شود.

 

حتما بخوانید:جدیدترین و بهترین جملات عاشقانه برای همسر

 

خرید شمع ولنتاین

خرید شمع ولنتاین

شمع‌هایی که برای ولنتاین تدارک دیده می‌شود، طرح‌های بسیار زیبایی دارد و چیدمان آن نیز جذاب‌تر از شمع‌های عادی است. شمع یکی از کادو‌های احساسی برای لحظات عاشقانه زندگی است. بنابر این می‌توانید یکی از آیتم‌های هدیه ولنتاین را، شمع زیبای ولنتاین انتخاب کنید و از هدیه دادن آن لذت ببرید. شمع ولنتاین بهترین گزینه در کنار سایر هدایای ولنتاین است.

 

خرید لباس و لوازم کیوت ولنتاین

خرید لباس و لوازم کیوت ولنتاین

افرادی که علاقه دارند کادوهای‌شان تکراری نباشد و یک شیء خاصی باشد، می‌توانند با خرید لباس و وسیله‌های کیوت و دوست داشتنی ولنتاین، به عشقشان ابراز علاقه کنند. البته اگر فرد مورد علاقه‌تان به رنگ قرمزعلاقه‌مند است، می‌توانید لباس قرمز برای او تهیه کنید و در جعبه‌های زیبایی تزیین کنید و آن را هدیه دهید. خرید ست چرم قرمز رنگ نیز گزینه فوق‌العاده‌ای است که می‌توانید به‌عنوان هدیه ولنتاین از آن استفاده کنید.

 

خرید پکیج ولنتاین

خرید پکیج ولنتاین

افرادی که چندان حوصله چرخ زدن برای انتخاب هدیه را ندارند، می‌توانند پکیج ولنتاین را انتخاب کنند. که این پکیج سبدها وباکس‌هایی است که داخل آن می‌تواند شامل: شکلات، آبنبات، شیرینی‌جات وعروسک‌های کوچک زیبا، مخصوص ولنتاین باشد. شما می‌توانید پکیج‌های متفاوتی را با خلاقیت و نوآوری خودتان بچینید و از هدیه دادن آن لذت ببرید.

 

خرید خرس ولنتاین

خرید خرس ولنتاین

خرید عروسک به خصوص به شکل خرس، در رنگ‌های قرمز و ابعاد مختلف، یکی از رایج‌ترین کادوهای ولنتاین است. با قرار دادن خرس ولنتاین داخل باکس‌های قلبی شکل و قرار دادن تعدادی گل طبیعی در کنار خرس عروسکی برای تزیین بیشتر و بهتر، می‌تواند هدیه‌ای بسیار زیبا در روز ولنتاین به عشقتان بدهید و خاطره شیرینی از آن ایجاد کنید. برای خرید عروسک ولنتاین 99 به اسباب بازی فروشی‌ها مراجعه کنید.

 

حتما بخوانید: عکس عروس و داماد خارجی عاشقانه [100% فوق العاده]

 

خرید گل ولنتاین

خرید گل ولنتاین

هدیه گل به شکل سبد تا شاخه گل و باکس گل یکی از زیباترین ودلنشین‌ترین هدیه‌هایی است که در کنار آن عطر و لطافت را به فرد موردعلاقه‌تان هدیه می‌دهید. برای گل ولنتاین معمولا از گل رز قرمز به صورت تک شاخه ویا دسته گل رز قرمز استفاده می‌شود. برای جذاب‌تر شدن ماجرا نیز گاهی با قراردادن گل‌ها داخل باکس‌های جعبه مانند، می‌توانید بهترین و شیک‌ترین هدیه ولنتاین را تدارک ببینید.  البته کادو ولنتاین برای آقایان جدایی از کادوهای نام برده شده می‌تواند شامل: کتونی، ساعت مچی، عطروادکلن، لوازم بهداشتی، نیز باشد. کافی است این هدایا را تهیه کنید و برای تزیین، آن‌ها را داخل باکس پراز گل قراردهید و با روبان قرمز و پاپیون تزیین کنید.

 

بهترین ایده هدیه ولنتاین برای خانم ها

 

باکس هدیه لوکس و خاص برای دختر خانم های شیک

قیمت: ۱ میلیون و ۳۸۰ هزار تومان

برای خرید  و مشاهده نمونه های بیشتر با شماره 09122889628 تماس بگیرید

 

باکس هدیه شیک و جذاب دخترانه با ترکیب رنگ سفید و طلایی مناسب هدیه ولنتاین 2024

قیمت: ۹۹۰ هزار تومان

برای خرید  و مشاهده نمونه های بیشتر با شماره 09122889628 تماس بگیرید

 

شیک ترین پک هدیه ولنتاین برای دختر شامل ماگ عطر برنزر لاک ناخن  رژلب دستبند

قیمت: ۹۹۰ هزار تومان

برای خرید  و مشاهده نمونه های بیشتر با شماره 09122889628 تماس بگیرید

 

شیک ترین پک هدیه دخترانه برای ولنتاین با ترکیب رنگ لیمویی و طلایی

قیمت: ۸۳۰ هزار تومان

برای خرید  و مشاهده نمونه های بیشتر با شماره 09122889628 تماس بگیرید

 

باکس هدیه شیک و خوشمزه برای ولنتاین دختر

قیمت: ۱ میلیون و ۶۹۰ هزار تومان

برای خرید  و مشاهده نمونه های بیشتر با شماره 09122889628 تماس بگیرید

 

پک هدیه شامل عروسک خرس، اسپری، پالت سایه، ۶ عدد شکلات هوبی بزرگ، نوتلا ، بادی اسپلش رژ مایع حرارتی، لیپ گلس، بالم لب، جاسوئیچی آکواریومی،  کرم مرطوب کننده، ماسک ورقه ای صورت ۲ عدد

قیمت: ۱ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان

برای خرید  و مشاهده نمونه های بیشتر با شماره 09122889628 تماس بگیرید

 

پک هدیه جذاب شامل عروسک لی لی پوت، کیف پول شکلات کیندر ۳ عدد ، دستمال مرطوب، بادی اسپلش، کرم مرطوب کننده، لاک آیینه ای، شات سرامیکی، برق لب، تینت لب و گونه، جاسوئیچی آکواریومی

قیمت: ۱ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان

برای خرید  و مشاهده نمونه های بیشتر با شماره  09122889628 تماس بگیرید

 

پک هدیه شیک و دخترانه برای ولنتاین با ترکیب رنگ بنفش شامل عطر سایه چشم براش و شکلات

قیمت: ۱ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان

برای خرید  و مشاهده نمونه های بیشتر با شماره 09122889628 تماس بگیرید

 

پک هدیه لاکچری شامل عطر گودگرل و تراول ماگ قرمز و خاص مخصوص ولنتاین 2024

قیمت: ۹۸۰ هزار تومان

برای خرید  و مشاهده نمونه های بیشتر با شماره 09122889628 تماس بگیرید

 

باکس هدیه جذاب دخترانه شامل عطر رژلب سایه چشم و شکلات برای ولنتاین 2024

قیمت: ۶۲۰ هزار تومان

برای خرید  و مشاهده نمونه های بیشتر با شماره 09122889628 تماس بگیرید

 

بهترین باکس هدیه برای ولنتاین 2024

قیمت: ۹۳۰ هزار تومان

برای خرید  و مشاهده نمونه های بیشتر با شماره 09122889628 تماس بگیرید

 

باکس هدیه دخترانه مخصوص ولنتاین شامل فرنچ پرس تراول ماگ و شکلات با تم رنگی بنفش

قیمت: ۸۰۰ هزار تومان

برای خرید  و مشاهده نمونه های بیشتر با شماره 09122889628 تماس بگیرید

 

باکس هدیه مخصوص ولنتاین با تم رنگی قرمز شامل اقلام کاربردی و مورد پسند خانم ها

قیمت: ۹۹۰ هزار تومان

برای خرید  و مشاهده نمونه های بیشتر با شماره 09122889628 تماس بگیرید

 

باکس هدیه جذاب شامل ادکلن گود گرل،اسپری گود گرل، ۲ عدد شکلات نوتلا مینی، عروسک خرس قرمز، شکلات الیت لاو،سطل گالوانیزه مشکی

قیمت: ۸۵۰ هزار تومان

برای خرید  و مشاهده نمونه های بیشتر با شماره 09122889628 تماس بگیرید

 

بهترین باکس هدیه دخترانه با اقلام شیک و جذاب و ترکیب رنگ سفید و طلایی برای ولنتاین 2024

قیمت: ۹۴۰ هزار تومان

برای خرید  و مشاهده نمونه های بیشتر با شماره 09122889628 تماس بگیرید

 

باکس هدیه شامل ایتم های جذاب ویکتوریا سکرت برای دختران جوان در روز ولنتاین 2024

قیمت: ۸۴۰ هزار تومان

برای خرید  و مشاهده نمونه های بیشتر با شماره 09122889628 تماس بگیرید

 

بهترین پک هدیه دخترانه صورتی با ایتم های کیوت و شیک دخترانه برای ولنتاین 2024

قیمت: ۱ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان

برای خرید  و مشاهده نمونه های بیشتر با شماره 09122889628 تماس بگیرید

 

باکس هدیه جذاب به رنگ قرمز شامل شکلات های خوشمزه عروسک خرس لوزام آرایش تراول ماگ

قیمت: ۱ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان

برای خرید  و مشاهده نمونه های بیشتر با شماره 09122889628 تماس بگیرید

 

باکس هدیه جذاب دخترانه شامل عینک،عروسک یونی کورن، پالت سایه،کیف عینک، دو عدد شکلات کیندر، جاسوئیچی آکواریوم،  اسکراب بیو آکو، هد بند تک شاخ، بادی اسپلش، لاک آیینه ای، ریمل،لیپ گلاس پلیش،کوکتل پا،مام تایلامی

قیمت: ۱ میلیون و ۸۹۰ هزار تومان

برای خرید  و مشاهده نمونه های بیشتر با شماره 09122889628 تماس بگیرید

 

بهترین باکس هدیه دخترانه برای ولنتاین شامل عطر و لاک ناخن

قیمت: ۵۴۰ هزار تومان

برای خرید  و مشاهده نمونه های بیشتر با شماره 09122889628 تماس بگیرید

 

جعبه هدیه شیک و جذاب برای دختران شامل ماگ سرامیکی موکاپات تراول ماگ کلاه

قیمت: ۱ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان

برای خرید  و مشاهده نمونه های بیشتر با شماره 09122889628 تماس بگیرید

 

خاص ترین باکس هدیه دخترانه شامل موکاپات و تروال ماگ قرمز و شیک مناسب ولنتاین

قیمت: ۱ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان

برای خرید  و مشاهده نمونه های بیشتر با شماره 09122889628 تماس بگیرید

 

بهترین پک هدیه ولنتاینی برای خانمهای زیبا

قیمت: ۶۲۰ هزار تومان

برای خرید  و مشاهده نمونه های بیشتر با شماره 09122889628 تماس بگیرید

 

باکس هدیه شیک و جذاب مخصوص ولنتاین 2024

قیمت: ۹۳۰ هزار تومان

برای خرید  و مشاهده نمونه های بیشتر با شماره 09122889628 تماس بگیرید

 

پک محصولات نیوا هدیه مناسب روز ولنتاین

قیمت: ۹۵۰ هزار تومان

برای خرید  و مشاهده نمونه های بیشتر با شماره 09122889628 تماس بگیرید

 


بهترین هدیه زنانه برای ولنتاین شامل کیف زنانه چرم ‌‌وجاسویچی و آیینه

قیمت: ۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان

برای خرید  و مشاهده نمونه های بیشتر با شماره 09122889628 تماس بگیرید

 

پک هدیه شیک و کاربردی شامل لوسیون بادی اسپلش و عطر مو مناسب هدیه ولنتاین

قیمت: ۸۹۰ هزار تومان

برای خرید  و مشاهده نمونه های بیشتر با شماره 09122889628 تماس بگیرید

 

بهترین پک هدیه دخترانه شامل سایه چشم عطر مو لوسیون و ماسک ورقه ای با ترکیب رنگ صورتی

قیمت: ۴۹۰ هزار تومان

برای خرید  و مشاهده نمونه های بیشتر با شماره 09122889628 تماس بگیرید

 

پالت هایلایتر بنفیت بهترین هدیه دخترانه برای ولنتاین

قیمت: ۳۵۰ هزار تومان

برای خرید  و مشاهده نمونه های بیشتر با شماره 09122889628 تماس بگیرید

 

پک لوازم آرایش شیک با رویه مرواریدی بهترین هدیه برای ولنتاین

قیمت: ۶۸۰ هزار تومان

برای خرید  و مشاهده نمونه های بیشتر با شماره 09122889628 تماس بگیرید

 

باکس هدیه دخترانه شامل بادی لوشن ویکتوریا، رژ لب هدی بیوتی، شکلات دراژه، شکلات قلبی جعبه چوبی

قیمت: ۵۸۰ هزار تومان

برای خرید  و مشاهده نمونه های بیشتر با شماره 09122889628 تماس بگیرید

 

باکس شکلات و پاستیل خوشمزه و رنگارنگ مخصوص هدیه ولنتاین

قیمت: ۷۵۰ هزار تومان

برای خرید  و مشاهده نمونه های بیشتر با شماره 09122889628  تماس بگیرید

 

خاص ترین هدیه ولنتاین به دختر

قیمت: ۷۹۰ هزار تومان

برای خرید  و مشاهده نمونه های بیشتر با شماره 09122889628 تماس بگیرید

 

بهترین ایده های هدیه ولنتاین برای آقایان

باکس هدیه جذاب و لاکچری برای آقایان در روز ولنتاین

قیمت: ۹۹۰ هزار تومان

برای خرید  و مشاهده نمونه های بیشتر با شماره 09122889628 تماس بگیرید

 

بهترین پک هدیه شیک و کاربردی برای پسر در روز ولنتاین

قیمت: ۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان

برای خرید  و مشاهده نمونه های بیشتر با شماره 09122889628 تماس بگیرید

 

باکس هدیه لاکچری و شیک برای آقایان در روز ولنتاین

قیمت: ۱ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان

برای خرید  و مشاهده نمونه های بیشتر با شماره 09122889628 تماس بگیرید

 

ست کیف پول و کمربند چرم قهوه ای مردانه

قیمت: ۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان

برای خرید  و مشاهده نمونه های بیشتر با شماره 09122889628  تماس بگیرید

 

بادی اسپلش ،مرطوب کننده و عطر در شش اسانس مردانه و زنانه

قیمت: ۶۸۰ هزار تومان

برای خرید  و مشاهده نمونه های بیشتر با شماره 09122889628 تماس بگیرید

 

باکس هدیه شیک و کاربردی پسرانه مناسب هدیه روز ولنتاین

قیمت: ۱ میلیون و ۵۰ هزار تومان

برای خرید  و مشاهده نمونه های بیشتر با شماره 09122889628 تماس بگیرید

 

باکس هدیه لوکس و خاص مردانه شامل ساعت مچی دستبند عروسک خرس شکلات

قیمت: ۱ میلیون و ۵۷۰ هزار تومان

برای خرید  و مشاهده نمونه های بیشتر با شماره 09122889628 تماس بگیرید

 

باکس هدیه عالی و خاص برای آقایان در روز ولنتاین

قیمت: ۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان

برای خرید  و مشاهده نمونه های بیشتر با شماره 09122889628  تماس بگیرید

 

بهترین باکس هدیه مردانه با ترکیب رنگ قرمز برای روز ولنتاین 2024

قیمت: ۹۹۰ هزار تومان

برای خرید  و مشاهده نمونه های بیشتر با شماره 09122889628 تماس بگیرید

 

جذاب ترین پک هدیه مردانه شامل ماگ سرامیکی عطر تراول ماگ با ترکیب رنگ سفید و سبز

قیمت: ۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان

برای خرید  و مشاهده نمونه های بیشتر با شماره 09122889628 تماس بگیرید

 

جذاب ترین باکس هدیه پسرانه شامل تراول ماگ فندک عطر با ترکیب رنگ قرمز و مشکی

قیمت: ۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان

برای خرید  و مشاهده نمونه های بیشتر با شماره 09122889628 تماس بگیرید

 

باکس هدیه خاص و متفاوت برای آقایان در روز ولنتاین

قیمت: ۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان

برای خرید  و مشاهده نمونه های بیشتر با شماره 09122889628 تماس بگیرید

 

پک هدیه شیک و جذاب برای آقایان شامل موکاپات ماگ کوچک و تراول ماگ با ترکیب رنگ مشکی

قیمت: ۱ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان

برای خرید  و مشاهده نمونه های بیشتر با شماره 09122889628 تماس بگیرید

 

پک هدیه خاص و عالی برای آقایان مخصوص ولنتاین 2024

قیمت: ۹۳۰ هزار تومان

برای خرید  و مشاهده نمونه های بیشتر با شماره 09122889628 تماس بگیرید

 

بهترین پک هدیه مردانه برای روز ولنتاین

قیمت: ۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان

برای خرید  و مشاهده نمونه های بیشتر با شماره 09122889628 تماس بگیرید

 

ساعت مچی اسپریت مردانه شیک و جذاب

قیمت: ۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان

برای خرید  و مشاهده نمونه های بیشتر با شماره 09122889628 تماس بگیرید

 

ساعت اینویکتازئوس سه موتوره .موتور ژاپن.

قیمت: ۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان

برای خرید  و مشاهده نمونه های بیشتر با شماره 09122889628 تماس بگیرید

 

ست لاکچری قمقمه جیبی

قیمت: ۸۵۰ هزار تومان

برای خرید  و مشاهده نمونه های بیشتر با شماره 09122889628 تماس بگیرید

 

ست چرمی مردانه با رنگ قهوه ای تیره مناسب هدیه ولنتاین 2024

قیمت: ۱ میلیون و ۴۸۰ هزار تومان

برای خرید  و مشاهده نمونه های بیشتر با شماره 09122889628 تماس بگیرید

 

ست مردانه چرم

قیمت: ۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان

برای خرید  و مشاهده نمونه های بیشتر با شماره 09122889628 تماس بگیرید

 

ویدئو ولنتاین چیست؟

در این ویدئو جدیدترین و بهترین اطلاعات را درخصوص روز ولنتاین و تاریخچه ولنتاین مشاهده می‌کنید. با ارسال این ویدئو به دوستان‌تان جدیدترین اطلاعات را دراختیار آن‌ها قراردهید.

 

خلاصه مطلب

بسیاری از جشن‌ها در تقویم‌های شمسی و میلادی وجود دارد که ولنتاین یکی از آن‌ها است. ولنتاین 2024 نیز مانند سایر ولنتاین‌ها با دادن هدیه و کادو ولنتاین برگزار می‌شود. شما می‌توانید با دانستن آداب و رسوم ولنتاین، شادترین و خاطره‌انگیزترین ولنتاین مبارک را داشته باشید. شما می‌توانید با یادداشت روز شمار ولنتاین یک روز خاص داشته باشید.

امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سوال خود را بپرسید
سفارش کالا و خدمات مجالس
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظرات کاربران روی این مقاله
نظر خود را ثبت کنید