ایده و خلاقیت

همه نکات قبل از خرید تاج گل ترحیم و تسلیت، نمایشگاه و تاج گل عروسی

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱۲ دقیقه تاریخ نگارش: ۳ تیر ۱۴۰۳ - ۱۰:۲۳
تعداد رای‌دهندگان:
۰
۰
دسته ها:

خرید اینترنتی تاج گل, سفارش تاج گل, قیمت تاج گل, خرید تاج گل, سفارش تاج گل ارزان, سفارش آنلاین تاج گل, تاج گل ارزان قیمت, قیمت تاج گل طبیعی

همه نکات قبل از خرید تاج گل ترحیم و تسلیت، نمایشگاه و تاج گل عروسی

تاج گل چیست و چه کاربردی دارد

از دیرباز گل‌ها برای اهداف گوناگونی مورد استفاده قرار گرفته‌اند. گل‌ها تزئین کنندگان هرروز زندگی هستند. گل‌ها یکی از بهترین هدایا محسوب می‌شوند که می‌توان در اکثر مراسمات و مکان‌های مختلف از آن‌ها استفاده نمود. گل‌ها به صورت‌های مختلفی تزئین می‌شوند مانند سبد گل، باکس گل، تاج گل و دسته گل که هرکدام استفاده خاص خود را دارند.

انواع تاج گل

انواع مختلف تاج گل از تاج گل کلاسیک گرفته تا مدرن و درباری و غیره با توجه به نوع مراسم و بودجه‌ی فرد انتخاب می‌شود. در مراسم افتتاحیه، مراسم عروسی و حتی مراسم ختم این تاج گل ها هستند که اول از همه به چشم می‌آیند. رنگ‌های شاد آنها به مراسم عروسی زیبایی دو چندان می‌بخشد و در مراسم ختم این تاج گل ها با عطر و طراوتشان فضا را تغییر می‌دهند وگرنه حجم غم و ناراحتی این مراسم فراتر از تحمل خواهد بود. انواع تاج گل که می‌توانید برای مراسم مختلف تهیه کنید شامل موارد زیر است.

 • تاج گل ترحیم
 • تاج گل تبریک
 • مراسمات شاد
 • تاج گل عروسی
 • تاج گل افتتاحیه
 • تاج گل نمایشگاه

تاج گل ترحیم و تسلیت و تاج گل ختم

گاهی برای ما پیش می آید که به یک مراسم خاکسپاری و یا ترحیم دعوت شده ایم اما نمیدانیم چگونه همدردی خود را بیان کنیم. یکی از کاربردهای گل ها در مراسم عزاداری به منظور ابراز همدردی می باشد. این گل ها در قالب یک تاج گل ترحیم به بازماندگان ارائه می شود که به دو صورت پایه دار و بدون پایه موجود است.خرید تاج گل ترحیم یکی از ایده آل ترین روش برای بیان احساسات است. تاج گل ترحیم یا تاج گل‌های ترحیم به یک نوع آرایش گل مراسم تشییع جنازه گفته می‌شود.
خرید گل ترحیم برای عرض تسلیت و ابراز همدردی با خانواده سوگوار متوفی است. طبیعتا تمام افراد تلاش می‌کنند از هر کجایی که هستند خودشان را به مراسم ختم و ترحیم برسانند و به صورت حضوری به خانواده داغدار تسلیت بگویند. ضمن اینکه خیلی‌ها با یک گل ختم در مراسم ترحیم شرکت می‌کنند تا ضمن ادای احترام به خانواده سوگوار، مراتب همدردی خود را نیز نشان داده باشند.

تاج گل تبریک

برای ابراز حس خوشحالی ، تبریک گفتن یا عرض شاد باش می توانید از انواع تاج گلها تبریک بهره ببرید. در گل آرایی تاج های گل سعی می شود با استفاده از رنگ های ملون و شاد، حس زیبای طراوت به بینندگان هدیه شود.
تاج گل تبریک در ۴ گروه تاج گل یک طبقه، تاج گل دو طبقه ، تاج گل سه طبقه و تاج گل چند طبقه و بزرگ تقسیم میشود. برای خرید و ثبت سفارش تاج گل تبریک با توجه به نوع مراسم. و با توجه به بودجه خود میتوانید از میان نمونه تاج گل های مختلف و متنوع ، تاج گل تبریک لاکچری . تاج گل تبریک ارزان و یا تاج گل تبریک قیمت مناسب را در بین محصولات انتخاب و سفارش دهید.
در تاج گل تبریک و جشن از گلایل استفاده نمیشود و به جای آن می‌توان ترکیب بسیار مناسبی از گل هایی با رنگ های جذاب از قبیل لیلیوم، رز و آنتوریوم و مریم استفاده نمود.

تاج گل نمایشگاه و افتتاحیه

از تاج گلهای تبریک می توان در مناسبات مختلف سازمانی به عنوان پیشکشی زیبا به کارفرمایان و سازمان های مطبوع استفاده نمود. خرید تاج گل برای نمایشگاه ، سفارش اینترنتی تاج گل افتتاحیه ، خرید آنلاین تاج گل عروسی و… از نمونه تاج گل های تبریک هستند.
از دیگر انواع تاج گل می توان به نمونه های بسیار زیبایی اشاره نمود که در مراسم افتتاحیه و عروسی و تبریک استفاده میشود. در این تاج ها از گلایل استفاده نمیشود و به جای آن می توان ترکیب بسیار مناسبی از گل هایی با رنگ های جذاب از قبیل لیلیوم، رز و آنتوریوم و مریم استفاده نمود.
در حال حاضر برای عرض شادباش در رویدادهای کاری و تجاری مانند افتتاحیه فروشگاه، نمایشگاه، کلینیک، مطب و حتی سالن های زیبایی و آرایشگاه استفاده از تاج گل متعارف است و اغلب برای ابراز آرزوی موفقیت و تبریک مورد استفاده قرار می‌گیرد. ترکیب گل‌ها باید جلوه‌ای از شکوه و جلال را در محیط ایجاد کند و سلیقه شما را به رخ بکشد؛ قطعا اندازه و سایز آن باید بزرگ‌تر از حد معمول باشد و رنگ‌بندی گل‌ها خنثی نباشد، استفاده از رنگ‌های متنوع در این مراسم‌ها جایز است.

تاج گل عروسی

جشن عروسی مهمترین اتفاق برای هر فرد است. اگر می‌خواهید در جشن عروسی عزیزان خود شرکت کنید، خرید تاج گل را به شما پیشنهاد می‌کنیم. گل هدیه دادن در مناسبت‌های شاد می‌تواند حس هیجان و خوشحالی را در افراد افزایش دهد. قیمت تاج گل عروسی با توجه به مدل تاج گل، نوع گل‌های استفاده شده، تعداد و قیمت گل‌ها تعیین می‌شود. البته طبیعی یا مصنوعی بودن گل‌ها هم نکته مهمی محسوب می‌شود. پیشنهاد می‌شود تاج گل طبیعی را برای مراسم عروسی سفارش دهید. چون گل‌های طبیعی علاوه بر جلوه بسیار زیبا، می‌توانند بوی خوشی را هم در محیط پخش کنند.

انواع تاج گل براساس اندازه

تاج ها را می توان بر اساس فاکتورهای مختلف دسته بندی نمود که از مهم ترین آنها اندازه و ابعاد و همچنین نوع مراسم مورد نظر می باشد که شامل: تاج گل یک طبقه ، تاج گل دو طبقه ، تاج گل سه طبقه، تاج گل پنج طبقه تقسیم میشوند.
معمولا تاج های یک طبقه دارای ارتفاع یک متر و هشتاد سانتی متر تا دو متر هستند. تاج های دو طبقه بین دو متر و نیم تا دو متر و هشتاد سانتی متر و تاج گل سه طبقه به حدود سه متر و نیم می رسند.

تاج گل یک طبقه ترحیم

تاج گل های ترحیم یک طبقه شامل یک ردیف گل های محدود هستند که در لابلای آن برگ های تزئینی استفاده شده است. این تاج گل ها معمولا برای اقوام دور و یا افرادی که بودجه کافی برای خرید تاج گل های گرام قیمت را ندارند بسیار مناسب است. تاج گل های یک طبقه را می توان در لیست ارزان ترین تاج گل قرار داد. حمل این تاج گل ها به دلیل وزن پایین راحت بوده و حتما نیازی نیست که این تاج گل ها را بر روی پایه قرار دهید.البته با اطمینان می‌توان گفت که یک طبقه بودن آنها، چیزی از وجاهت‌ آنها نسبت به تاج گل های دو طبقه کم نمی‌کند بلکه مزیت آن، داشتن قیمت مناسب‌تر نسبت به انواع دیگر است، در عین حال بسیار شیک و مقبول هستند.

تاج گل دو طبقه ترحیم

تاج گل های ترحیم دو طبقه از دیگر تاج گل مناسب برای مراسم عزاداری است که شامل دو ردیف گل می شود. در این تاج گل ها از گل های بیشتری نسبت به تاج گل ها یک طبقه استفاده شده و قیمت بیشتری نیز دارد. ابعاد این تاج گل ها متوسط بوده و شما می توانید برای کاهش هزینه این تاج گل ها تراکم باقی مانده را با استفاده از برگ جبران کنید. تاج گل های دو طبقه برای تمامی افراد ایده آل می باشد و امکان قرارگیری آن بر روی پایه نیز وجود دارد.

تاج گل سه طبقه ترحیم

تاج گل سه طبقه از جمله گران ترین و شکیل ترین تاج گل ها به شمار می رود. این تاج گل دارای تعداد بیشتری گل است و شما می توانید از انواع گل ها برای دیزاین آن استفاده کنید. این تاج گل ها از ساختار خاصی پیروی می کنند و باید به صورت استاندارد تزئین شوند تا استواری بالایی داشته باشند. تاج گل های سه طبقه چشمگیر هستند و برای تزئین فضا بسیار مناسب می باشند. این تاج گل ها حتما باید بر روی پایه قرار گیرند.

تاج گل طبیعی

نوع تاج گل طبیعی با استفاده از گل‌های طبیعی تهیه می‌شوند. این گل‌ها به دلیل طبیعی بودن خود، زیبا و شاداب به نظر می‌رسند. برای انتخاب تاج گل طبیعی، ابتدا باید نوع گل مورد نظر خود را تعیین کنید. سپس به دنبال گل‌هایی با کیفیت بالا و بدون علائم پژوهشی باشید. همچنین، مطمئن شوید که گل‌ها تازه و تا حد امکان به تازگی بریده شده‌اند. در نهایت، رنگ و طرح تاج را با سلیقه و سبک شخصیت خود هماهنگ کنید.
در فروشگاه آنلاین گل گلارین تاج های متنوعی با گل های طبیعی وجود دارند که شما عزیزان با هر سلیقه ای میتوانید طرح مدنظرتان را بیابید و به آسانی سفارش دهید
تاج گل‌های ایرانی به دلیل طرح‌ها و طراحی‌های منحصر به فرد خود، در بازار جهانی به شدت مورد توجه قرار گرفته‌اند. ایران با تاریخ و فرهنگ غنی خود، به عنوان یکی از کشورهای تولیدکننده تاج‌های گل معتبر در جهان شناخته می‌شود. برخی از کشورهای مهم در این زمینه عبارتند از:

 • فرانسه
 • هلند
 • کلمبیا
 • تایلند
 • ایران

قیمت تاج گل

هزینه تاج گل ها بسته به موارد مختلف، متفاوت است. پایه چوبی یا فلزی، میزان طبقات تاج گل و گل‌های فصلی، نوع دیزاین و گل آرایی آن بستگی دارد. این موارد عواملی هستند که در تعیین قیمت تاثیر گذار می‌باشند. قیمت تاج گل با پایه چوبی ارزان تر از سایرین می باشد.
همچنین قیمت تاج گل با توجه به نوع گل های استفاده شده متغیر می باشد. در صورتی که میخواهید تاج گل ترحیم یا تبریک با قیمت ارزان سفارش دهید، پیشنهاد میکنیم تاج گل هایی که با گل مریم و ژربرا و داوودی را انتخاب کنید.
با توجه به آنچه درباره انتخاب تاج گل گفته شد اکنون می‌توانید برای مناسبت‌های خاص خود خرید مناسبی انجام دهید.

خرید و سفارش آنلاین تاج گل طبیعی

با فراگیر شدن و دسترسی راحت مردم به اینترنت،‌ و گسترش فرهنگ خرید آنلاین، افراد سعی می‌کنند، در زمان خود صرفه‌جویی کرده و نیازهای خود را به صورت آنلاین برطرف کنند. امکان سفارش اینترنتی تاج گل در تهران با انواع گل‌های طبیعی در سایت گلارین فراهم شده است. شما می‌توانید تاج گل‌های بسیار زیبا را با گل‌های طبیعی سفارش دهید.
برای این منظور، در وهله اول باید در نظر داشته باشید که برای چه مناسبتی نیاز به تاج گل دارید. زیرا در هر شرایطی نوع گل‌هایی که برای تاج‌گل استفاده می‌شود، تفاوت دارد و ترکیب و تزئیناتی که برای هر تاج گل به کار می‌رود، بر اساس نوع مراسم تغییر می‌کند. شما می‌توانید ترکیبات گل‌ها را خودتان انتخاب کنید؛ اما گل‌ فروشی‌های آنلاین در اکثر مواقع، از قبل تاج گل‌های آماده برای سفارش دارند و نیاز شما را به سرعت رفع می‌کنند.
در گلارین، انواع تاج گل طبیعی با گل‌های تازه و خوشبو آماده می‌شوند. از تاج گل‌های ساده و طبیعی تا تاج گل‌های شیک و مجلسی، هر نوع تاجی که به دنبال آن هستید را در گلفروشی آنلاین گلارین می‌توانید پیدا کنید. همچنین، می‌توانید تاج گل‌هایی با طرح‌های خاص و منحصر به فرد نیز سفارش دهید. شما می‌توانید پس از مشاهده نمونه تاج گل، سفارش خود را ثبت کنید.

امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سوال خود را بپرسید
سفارش کالا و خدمات مجالس
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظرات کاربران روی این مقاله