ایده و خلاقیت
سوال خود را بپرسید
شیرین قربانی سوال کرده:
۱
پاسخ
۵۹۳
بازدید
۰
ستاره

تعبیر خواب عروسی خودم چیه؟

سلام تشریفینو جان شما که در این زمینه استادین لطفا کمک کنین بگین که تعبیر خواب عروسی خودم یعنی چی؟
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
۳۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۵
مدیر سایت پاسخ داده:

سلام به شما دوست و همراه عزیز تشریفینو

1.تعبیر خواب عروسی از امام جعفر صادق

اگر بخواهید از نظر امام جعفر صادق، بدانید که تعبیر خواب عروس شدن خودم چیست؟ باید بدانید که امام جعفر صادق ازدواج و زن گرفتن را به چهار مدل مختلف تعبیر کرده است. در ابتدا، زن گرفتن را نشان بزرگی و جلال و مقام دانسته است. در دومین تعبیر، ازدواج را به زیادی مال و ثروت و برکت زندگی تعبیر کرده است. در تعبیری دیگر، ازدواج را به آسایش و آرامش در زندگی و فرارسیدن روزهای خوب و شیرین تعبیر کرده است و در آخر، آن را شادی و سرخوشی در زندگی معنی کرده است. درواقع، از دید امام جعفی صادق  تعبیر خواب عروسی در مسجد و باغ، نیک و مبارک است.

 

 

2.تعبیر خواب عروسی ابن سیرین

ابن سیرین نیز، یکی از معبران مطرح در تعبیر خواب است. تعبیر بسیاری از موضوعات مختلفی که در خواب می‌بینیم، توسط ابن سیرین تعبیر شده است. تعبیر خواب ازدواج مجدد مرد متاهل یا مجرد، بدون دانستن این‌که عروس چه‌ کسی است؛ نشان از مرگ او دارد. اما  تعبیر خواب خون زفاف و خوابیدن با زنی که به ازدواج با او در آمده‌اید، نشان از بزرگی و مقام دارد. پس اگر چنین خوابی دیدید، اصلا نگران نباشید.

 

3.تعبیر خواب عروسی آنلی بیتون

به گفته آنلی بیتون یکی از افراد مطرح در تعبیر خواب، تعبیر خواب عروسی زن متاهل یا مرد متاهل، نشان از صداقت و درستکاری او است. به عقیده آنلی بیتون، چنین خواب‌هایی می‌خواهد به ما بگوید که عشق‌مان، در صداقت کامل به وعده‌های خود عمل خواهد کرد و زندگی خوب و خوشی خواهیم داشت. اگر چنین خوابی دیدید، چندان نگران نباشید و با آرامش به زندگی عاشقانه خودتان رسیدگی کنید.

 

4.تعبیر خواب عروسی لوک اویتنهاو

دیدن خواب ازدواج، معمولا نشان از به هدف رسیدن و به ثمر رسیدن هدفی است که از پیش در زندگی‌تان داشته‌اید. تعبیر خواب عروسی کردن، نشان از سود و منفعت است. چنین خواب‌هایی معمولا زمانی بروز می‌کند که در شرف انجام کار خاصی هستید و احتمالا اثر چنین خوابی، بر همین فعالیت‌ها است.

 

5.تعبیر خواب عروسی ابراهیم کرمانی

اگر در خواب ببینید که ازدواج می‌کنید، نشان از رسیدن به مال و ثروت و فراوانی است. در صورتی‌که خواب ببینید، با همسرتان ازدواج می‌کنید و در مراسم عروسی شرکت می‌کنید، تعبیر آن چنین است که مال و ثروت زیادی به همسرتان خواهد رسید. چنین خوابی، خیر و برکت آن برای همسرتان خواهد بود.

برای مطالعه بیشتر اینجا کلیک کنید: تعبیر خواب عروسی (تعبیر خواب عروسی خودم)

با آرزوی خوشبختی و سلامتی

امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
۳۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۲
۰
ستاره
پاسخ
پاسخ شما: