ایده و خلاقیت

تعبیر خواب عروسی (تعبیر خواب عروسی خودم)

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۹ دقیقه تاریخ نگارش: ۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۳
تعداد رای‌دهندگان:
۱۳
۳
بزرگنمایی

اگر شماهم خواب عروسی کردن خودتان یا یکی از اطرافیانتان را دیده اید، می توانید تعبیر خواب عروسی را در این مطلب بخوانید و از دید معبران آن را بررسی کنید.

دیدن خواب و رویا یکی از جالب‌ترین و شگفت انگیزترین رویدادهایی است که در زندگی تجربه می‌کنید. بعضی از خواب‌ها، نتیجه مواجهه ما با مشکلات، ترس‌ها و رویدادهای روزمره است. اما بعضی خواب‌ها ارتباطی به فعالیت‌های روزمره ندارد. این مدل خواب‌ها گاهی دارای تعبیر هستند. افرادی که به تعبیر خواب اعتقاد دارند، معمولا به دنبال دانستن تعبیر آن هستند. تعبیر خواب عروسی یکی از پرطرفدارترین جستجوها است. چون خیلی از ما، خواب جشن عروسی خود یا اطرافیان‌مان را می‌بینیم. در چنین شرایطی معمولا به دنبال تعبیر خواب عروسی مجدد یا تعبیر خواب عروسی رفتن هستیم.

تعبیر خواب عروسی رفتن چیست؟ تعبیر خواب ازدواج كردن دختر چیست؟  تعبیر خواب نشستن پای سفره عقد چیست؟ تعبیر خواب شوهر داشتن دختر مجرد چیست؟ در این مطلب، پاسخ سوالات را بررسی می‌کنیم.

پس تا پایان مطلب همراه ما باشید.

 

 

تعبیر خواب عروسی چیست؟

تعبیر خواب عروسی چیست؟

نظر معبران درخصوص تعبیر خواب عروسی معشوق یا زن متاهل بسیار متفاوت است. معبران در چنین شرایطی معمولا خواب عروسی را، چیزی جز شادی و اتفاقات خوب می‌دانند. درواقع  به عقیده برخی معبران، اگر در خواب ببینید که عروس شده‌اید، غم و اندوه بر شما وارد می‌شود. اما برخی دیگر نظرهای متفاوتی دارند و تعبیر خواب عروسی دختر مجرد یا تعبیر خواب دیدن عروس با لباس سفید را، خیر و برکت زندگی می‌دانند. در ادامه، به بررسی دقیق‌تر تعبیر خواب عروسی از نظر حضرت یوسف، ابن سیرین و سایر معبران می‌پردازیم..

 

1.تعبیر خواب عروسی از امام جعفر صادق

اگر بخواهید از نظر امام جعفر صادق، بدانید که تعبیر خواب عروس شدن خودم چیست؟ باید بدانید که امام جعفر صادق ازدواج و زن گرفتن را به چهار مدل مختلف تعبیر کرده است. در ابتدا، زن گرفتن را نشان بزرگی و جلال و مقام دانسته است. در دومین تعبیر، ازدواج را به زیادی مال و ثروت و برکت زندگی تعبیر کرده است. در تعبیری دیگر، ازدواج را به آسایش و آرامش در زندگی و فرارسیدن روزهای خوب و شیرین تعبیر کرده است و در آخر، آن را شادی و سرخوشی در زندگی معنی کرده است. درواقع، از دید امام جعفی صادق  تعبیر خواب عروسی در مسجد و باغ، نیک و مبارک است.

 

 

2.تعبیر خواب عروسی ابن سیرین

ابن سیرین نیز، یکی از معبران مطرح در تعبیر خواب است. تعبیر بسیاری از موضوعات مختلفی که در خواب می‌بینیم، توسط ابن سیرین تعبیر شده است. تعبیر خواب ازدواج مجدد مرد متاهل یا مجرد، بدون دانستن این‌که عروس چه‌ کسی است؛ نشان از مرگ او دارد. اما  تعبیر خواب خون زفاف و خوابیدن با زنی که به ازدواج با او در آمده‌اید، نشان از بزرگی و مقام دارد. پس اگر چنین خوابی دیدید، اصلا نگران نباشید.

 

3.تعبیر خواب عروسی آنلی بیتون

به گفته آنلی بیتون یکی از افراد مطرح در تعبیر خواب، تعبیر خواب عروسی زن متاهل یا مرد متاهل، نشان از صداقت و درستکاری او است. به عقیده آنلی بیتون، چنین خواب‌هایی می‌خواهد به ما بگوید که عشق‌مان، در صداقت کامل به وعده‌های خود عمل خواهد کرد و زندگی خوب و خوشی خواهیم داشت. اگر چنین خوابی دیدید، چندان نگران نباشید و با آرامش به زندگی عاشقانه خودتان رسیدگی کنید.

 

4.تعبیر خواب عروسی لوک اویتنهاو

دیدن خواب ازدواج، معمولا نشان از به هدف رسیدن و به ثمر رسیدن هدفی است که از پیش در زندگی‌تان داشته‌اید. تعبیر خواب عروسی کردن، نشان از سود و منفعت است. چنین خواب‌هایی معمولا زمانی بروز می‌کند که در شرف انجام کار خاصی هستید و احتمالا اثر چنین خوابی، بر همین فعالیت‌ها است.

 

5.تعبیر خواب عروسی ابراهیم کرمانی

اگر در خواب ببینید که ازدواج می‌کنید، نشان از رسیدن به مال و ثروت و فراوانی است. در صورتی‌که خواب ببینید، با همسرتان ازدواج می‌کنید و در مراسم عروسی شرکت می‌کنید، تعبیر آن چنین است که مال و ثروت زیادی به همسرتان خواهد رسید. چنین خوابی، خیر و برکت آن برای همسرتان خواهد بود.

 

6.تعبیر خواب عروسی جابر مغربی

به تعبیر جابر مغربی، اگر خانمی مجرد در خواب ببیند که ازدواج می‌کند و به خانه بخت می‌رود، تعبیر آن مرگ و نیستی است. معمولا چنین خواب‌هایی، احساس چندان مطلوبی ایجاد نمی‌کنند. پس چنین خواب‌هایی را جدی نگیرید.

یادتان باشد که خواب‌ها به ندرت دارای تعبیر هستند و اکثر آن‌ها از فکر‌های روزانه منشا میگیرد. تنها برخی خواب‌ها رویای صادقه محسوب می‌شوند یا دارای تعبیر هستند.

 

تعبیر خواب عروسی زن متاهل چیست؟

تعبیر خواب عروسی زن متاهل چیست؟

گاهی در خواب، رویدادهایی می‌بینیم که موجب نگرانی ما می‌شود. درواقع، این رویدادها مغایر با اصول و خط فکری زندگی ما است. در چنین مواقعی اولین احساسی که پیدا می‌کنید، تردید نسبت به اصل وجودی و ذات نیکوی خودتان است. اما نیاز به نگرانی و قضاوت نیست؛ اگر متاهل باشید و در خواب ببینید که با فردی ازدواج می‌کنید، به این معنا است که شرافت و بزرگی زیادی نصیب‌تان می‌شود. در چنین تعبیری، اصلا تفاوتی ندارد که مرد باشید یا زن! در هر شرایطی دیدن خواب تعبیر خواب ازدواج مجدد زن متاهل و مرد متاهل، چیزی غیر از خیانت و ناپاکی است.

 

تعبیر خواب عروسی خودم و عشقم

تعبیر خواب عروسی خودم و عشقم

یکی از رایج‌ترین خواب‌ها و رویاهایی که در زندگی می‌بینید، رسیدن به معضوق‌تان است. چنین خواب‌هایی شیرین، دوست داشتنی و خاص است. شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که خواب ببینید، دوباره با همسرتان ازدواج می‌کنید. چنین خواب‌هایی، معمولا نشان از موفقیت شما در زندگی زناشویی است. درواقع، این خواب نشان می‌دهد که پیوند عمیق و مطلوبی بین شما و همسرتان وجود دارد. چنین خواب‌هایی، حس عمیق و مطلوب زناشویی و ارتباط عاطفی با همسر را یادآوری می‌کند و نشان می‌دهد که تصمیم ازدواج با همسرتان همچنان در وجودتان زنده است.

 

 

تعبیر خواب عروسی برادر

تعبیر خواب عروسی برادر

اگر برادر داشته باشید، ممکن است خواب‌های این‌چنینی ببینید. شاید بخواهید بدانید که تعبیر خواب عروسی برادر چیست و یا تعبیر خواب رفتن عروسی چه خواهد بود؟ به عقیده بسیاری از معبران، دیدن خواب عروسی برادر چندان خوب نیست. درواقع، چنین خوابی نشان از سختی و دشواری دارد. در چنین مواردی، معبرانی مثل جابر مغربی، ابراهیم کرمانی و امام صادق (ع)، عروسی برادر را چیزی جز غم و سختی نمی‌دانند.

 

تعبیر خواب عقد كردن خودم

تعبیر خواب عقد كردن خودم

یکی از رایج‌ترین خواب‌هایی که اکثر خانم‌ها و آقایان می‌بینند، خواب عروسی، عروس شدن و داماد شدن است. خوابی شیرین شبیه به رویا، که نشان از رسیدن دو عاشق و معشوق به یکدیگر است. چه خوابی شیرین تر از این؟   به عقیده معبران، دیدن خواب عروسی و ازدواج خودتان، معمولا نیکو است. رسیدن به آرزوها و برآورده شدن آن‌ها، یکی از رایج‌ترین تعبیرهایی است که برای خواب عقد کردن یا عروسی کردن بیان شده است. به عقیده برخی معبران نیز، دیدن خواب عروسی و ازدواج، نشان از غم و اندوه او خواهد بود و باید نسبت به کارهایش احتیاط بیشتری داشته باشد.

 

تعبیر خواب ازدواج دو زن باهم

تعبیر خواب ازدواج دو زن باهم

دیدن بعضی خواب‌ها، استرس و نگرانی‌های زیادی برای ما ایجاد می‌کند، دیدن خواب ازدواج دو زن باهم و یا ارتباط داشتن با یک زن دیگر به‌عنوان معشوقه همجنس، بسیار نگران کننده است. شاید احساس کنید که چنین خوابی نشان از احساسات عمیق شما به همجنس گرایی است، اما واقعیت اصلا چنین نیست. درواقع، نباید در چنین مواقعی نگران و ناراحت شوید. دیدن چنین خوابی، نشان از درک عشق و دوستی است. تعبیر چنین خوابی، چیزی به جز درک صحیح از خود و پذیرش آن نخواهد بود. پس می‌توانید با آرامش بدانید که دیدن چنین خواب هایی اصلا نمادی از موضوعات غیراخلاقی نیست. پس به همین تعبیر خواب، باید معتقد باشید و با آرامش به ادامه زندگی بپردازید.

 

تعبیر خواب عروس شدن زن متاهل

تعبیر خواب عروس شدن زن متاهل

گاهی ممکن است در خواب ببینید که با وجود تاهل، عروسی و ازدواج مجدد با شخص دیگری را دیده‌اید. هرچند بعد از چنین خوابی احساسات چندان مطلوبی ندارید، اما بهتر است بدانید که تعبیر خواب عروس شدن زن متاهل اصلا بد نیست. چنین خوابی، نشان از فراوانی مال و ثروت است. اگر زن شوهر دار، در خواب ببیند که همسری دارد و مجدد ازدواج می‌کند و عروسی می‌گیرد، تعبیر او شرافت و عزت و بزرگی است.

پس می‌توان نتیجه گرفت که دیدن خواب های اینچنینی اصلا با احساسات اولیه ای که در ما ایجاد می شود، همخوانی ندارد و در بیشتر مواقع، تعبیر آن بسیار متفاوت تر از چیزی است که به نظر می‌رسد.

 

ویدئو تعبیر خواب عروسی

با مشاهده این ویدئو می‌توانید اطلاعات دقیقی از تعبیر خواب و عروسی کسب کنید.

 

 

خلاصه مطلب

تعبیر خواب یکی از عجیب‌ترین و جذاب‌ترین رویدادهایی است که انسان‌ها با آن درگیر هستند. تعبیر خواب عروسی، در شرایط مختلف تعبیرهای گوناگونی دارد. با مطالعه تعبیرهای مختلی که برای‌تان آورده‌ایم، می‌توانید نزدیک‌ترین تعبیر را به خوابی که دیده‌اید، پیدا کنید.

امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
سوال خود را بپرسید
سفارش کالا و خدمات مجالس
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
اینستاگرام بساز و بچین
اینستاگرام زیبامون
نظرات کاربران روی این مقاله
Erfan
۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۵:۵۶

من برم بمیرم😱😱

Hossein
۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۵:۵۶
الان زنده ای هنوز؟
Aban
۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۵:۵۶
هنوز زنده ای؟
پاسخ
ماهی کلبادی
۴ تیر ۱۴۰۰ - ۰۷:۲۹

سلام وقت بخیر من مجرد هستم خواب دیدم عروسی خودم هست با پسر همسایه که پسری مودب و باشخصیت هست و اتفاقا در امد خوبی هم دارد البته به او علاقه هم دارم و در خانه انها عروسی برگذار میشود این عروسی خیلی ناگهانی بود و من لباس عروس ندارم یک لباس به رنگ صورتی کمرنگ پوشیده بودم ارایشم هم چنان غلیظ نبود بعد با دوستانم تماس گرفتم و خبر ازدواجم رادادم دوست صمیمی من امد پیشم تا با هم کارت های عروسی را بنویسیم اما تو کارت ها اسم های دیگری به جای عروس و داماد نوشته شده بود که بی خیالش شدیم من خیلی خوشحال بودم ینی راضی بودم از این ازدواج دردل میگفتم خدایا خواب است بیدار نشوم بعد دیدم موهام شانه نزده هست با دوستم نشستیم رو زمین موهام خیلی فر داست یکم مرطوب بود البته در حالت عادی فر دارد مقدار کمی از موهامووو شونه زدم و بعد دیدم خیلی صاف شده و گفتم برم اتومو بیارم ینی از خواهر پسر همسایه که میشد خواهر شوهر من در خواب بعد صدا زدم اما چهره و لباس خودمو پنهان کردم تا نبیننم به خیال خودم یهو ببینن تعجب کنن هر چی صدا کردم خواهر شوهرمو جواب نداد تا اینکه جواب داد و من گفتم اتو مو میخوام اون سعی داشت منو ببینه هی سرک میکشید اما مندخودمو یکم عقب میکشیدم و یهو از خواب بیدار شدم راستی در طول خوابم هیچ صدای سازو اوازی نیامده بود و اینکه من داماد رو میشناختم که پسر همسایمون بود اما تو خوابم ندیرم البته اصلا نگران دیدنش نبودم خیلی تو دلم خوشحال بودم که به ارزوم رسیدم

مهسا
۴ تیر ۱۴۰۰ - ۰۷:۲۹
سلام وقت بخیر مجردم با یه اقای نامزد شدم من اولش نخواستم ازدواج کنم با ایشون خلاصه نامزد کردم بعد منو صدا زد رفتم دیدم کت شلوار رنگای خیلی هست بهش گفتم دومادییی این همه لباس گفت آره گفتم نخیر یکیشون باید بپوشی گفت چشم بعد نمیدونم چی شد با هم دعوا کردیم زدمش سیلی خیلی یواش بعد داشتم حرف میزدم انگشت اورد تو لبم گفت هیشش گفتم چیکار میکنی بعد بوسم کرد خلاصه رفتیم یه شهری فک کنم روستای بود عروسیم اونجا قرار بشه خودش دوتا برام اورده لباس عروس یکی سفید یکی زرد منو سفید بردم با یه گل مصنوعی خیلی قشنگن رفتیم روستا قرار اونجا برم ارایشگری ولی در واقع من هیچ اهمیت برای عروسی خودم نگذاشتم هیچ تو ماشین بودیم من ماماننم با ابجیم نمیدونم کیی با داداشام رانندگی میکنه به مامانم گفتم مامان ما کار کردیم همون بوس گفت اشکالی نداره نامزدته خلاصه تو راه بودیم هی میگم نه باید قبول نمیکنم با ایشون ازدواج کنم ولی چیکار کنم دست خودم نیست رسیدیم یادم امد که هیچیی اماده نکردم برای عروسیم‌ نه لنزی اوردم بام هیچی رفتم زن دایم‌که باهم رسیدیم بهش گفتم که من هیچی‌نیوردم ‌نه لنزی و گفت اشکالی نداره نمیخواد لنز بزاری خانوادش فامیلاش نمیشناسم منکه لباسام عادی بود با یه مانتو روسری سفید فک کنم گفتن که روسریت جلو بکش منم کشیدم دیدم خانوادش خیلیی مذهبین بعد وارد شدم سلام میکردن برام احترام میزارن دوماو رفت نمیشه بیاد تو خلاصه هی تو خونه نگاه میکنم گفتم اخ اینم از قسمتم که یهویی شد خانواد گفتن دوس ندارم دخترام عروسی کنن تا بزرگ‌شن بعد بیدار شدم آذان ظهر میگفت ولی وقتی بیدار شدم‌نمیدونم چه حسی دارم
پاسخ
فاطمه
۵ تیر ۱۴۰۰ - ۰۰:۱۳

سلام خسته نباشید ممنون میشم اگه تعبیر خواب بنده رو بهم بگین...

من راستش عروسی برام موضوعی نیست که بهش فکر کنم و شب خوابش رو ببینم. یک شب خواب دیدم که عروس شده ام و همش در عروسی اضطراب دارم و انگار مراسم خوب پیش نمی‌رفت و کم و کاستی توش بود ... همش در عروسی اضطراب داشتم و درضمن شوهری ک قرار بود باهاش ازدواج کنم هم نمی‌شناختم... میشه تعبیر خوابم رو بگین ممنون میشم

ꫝꪖɀʀꪖᴛ ꪶꪖsꫝɪꪖꪑ
۵ تیر ۱۴۰۰ - ۰۰:۱۳
😂😂😂تعبیر خوابت ابن سیرین نیز، یکی از معبران مطرح در تعبیر خواب است. تعبیر بسیاری از موضوعات مختلفی که در خواب می‌بینیم، توسط ابن سیرین تعبیر شده است. تعبیر خواب ازدواج مجدد مرد متاهل یا مجرد، بدون دانستن این‌که عروس چه‌ کسی است؛ نشان از مرگ او دارد.
پاسخ
ندا
۱۳ تیر ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۲

سلام وخسته نباشید من توخواب پسرعمه ام پیشنهاد ازدواج داد قبول نکردم وخاله ام میخواست‌پسرش بامن ازدواج

کنه اصلا خاله ام همچین پسری نداشت همه ی یدونه بیشتر پسرنداشت که اونم ازدواج کرده بود منو بردن یکم نشسته امو با آبجیش حرف زدم بعدش بردنم ارایشگاه اومدن مامانم عصبانی بود میگف نه ارایشش غلیظ ولباس خودشوپوشیده تازه ستوینم نداره بعدش دیدم مامان داماد توخونشون که عقدماروگرفته بودن ماکارانی درس میکنه رفتم نشستم یه عروس خوشگل اومد رقصید اون لباس خوشگل وهمه چی داشت ومن به مامانش گفتم 2سال نامزدمیمونیم قبول نکرد ومن تا داماد اومد فرار کردم توراه دختریو دیدم قضیه روگفتم بعدش توفکرم بود آبروم رف تازه من سنی نداشتم فقط 15سالمه رفیقام چی بگم بگم بااین سن کمم دختر رسید به پارک هم دیگه روبغل کردیم رفتم خونه وقتی مامانو بابام رسیدن بهم گفتن افرین ولی من انتظارنداشتم چون من فرارکرده بودم

پاسخ
ندا
۱۳ تیر ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۳

راستی ببخشید ومجرد هستم واون پسرواصلا ندیده بودم وحتی عروسو

پاسخ
زینب
۱۶ تیر ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۷

سلام من اصلا ذره ای به عروسی فکر نمیکنم 13 سالمه به خدا و اهل بیت و... اعتقاد زیادی دارم و دوست پسر هم ندارم و اصلا تو فکر ازدواج نیستم

اما نزدیک های وقت بیدار شدنم خواب عروسی خودم رو دیدم البته خواب جشن و عروسی و... رو نه خواب دیدم سالن آرایشم اول صورتمو آرایش کرد و اطرافیانم بهم میگفتن این جا خوب نیست بریم یه آرایشگاه دیگه و من منظورشون رو تو کار طرف میدونستم و میگفتم نه بعد نوبت به موهام رسید و گفتم فرش کنه موهام تا سر شونم بود و لباس عروسی پوشیده بودمو همش حرف از عروسی بود در انجام کار های مختلفی بودکنم کر میکنم قبل از زمان عروسی گریممو امتحان میکردم و بعدش بدون لباس عروسی و آرایش که دیگه آرایش نداشتم ولی در حال کار های عروسی خودم بودم و البته تو خواب بسیار خوشحال بودم ولی صورت داماد محو بود و نمیدیدم حالا گیجم تعبیرش چی میشه ولی تو جشن نرفتم و فقط کت و شلوار دیدم زهنم درگیر برگردوندن کسی دوباره به فامیله دوست دارم اقدامی بکنم زنگ بزنم و... همه بزرگترا به فکر هستن اما من دوست دارم حالا که فهمیدم کاری کنم و تو ذهنم نقشه هایی کشیدم دیروز از همه وقت ها بیشتر به این موضوع فکر کردم و تصمیم گرفتم تو اولین فرست نقشمو عملی کنم

ملیکا
۱۶ تیر ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۷
چه جالب منم دقیقا همین خوابو دیدم
پاسخ
فرشته
۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۴

سلام

من خواب دیدم با یه پسری ازدواج کردم و به شدت همدیگر رو دوست داریم .حالا نمیدونم چرا خونه ی بابام بودم.من بعد از یکی دو روز باردار میشم . ولی چون ۱۶ سالم بود خیلی ناراحت بودم که چرا اینقدر زود باید مادر بشم!!

نمیدونم چیشد اون جنین رو مثل تخم مرغ گرفتم دستم چند نفر دیگه بغلم بودن اونا گفتن الان بکشیش بهتره منم یادم نمیاد چجوری کشتمش ولی بعد از چند روز خیلی ناراحت شده بودم که چرا بچمه و کشتم؟

من واقعا شوهرمو دوست داشتم اونم منو خیلی دوست داشت ،انگاری قبل از ازدواج عاشق هم بودیم.

من همش فک میکردم پریود شدم اما یهویی سسی که خورده بودمو بالا آوردم.حالم خیلی بد بود یه گوشه دراز کشیده بودم که بابام از کنارم رد شد فهمید باردار شدم اما نمیدونست که دیگه نیستم.به مامانم گفت این یه کاری کرده.دیگه یادم نمیاد متاسفانه!!!!

پاسخ
نجمه
۱۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۸

سلام من مادر بزرگم حال چندان خوشی نداره

خاب دیدم خونه مادر بزرگم نامزدی منه داماد و نمیدونم کیه نامزدی داخل خونه مامان بزرگم بود و هیچ بزن و برقص در خانه نبوده و بیرون از خانه بوده خودمم زیاد تو خواب تعجب کرده بودم

پاسخ
نازنین رحمان زاده
۲۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۸

سلام خسته نباشید لطفا ب سوال منم جواب بدین ،من الان نامزدم ،و دیشب خواب دیدم که با نامزدم عروسی کردم ،اما هیجی خوب پیش نمیرفت ،مثلا ارایشگر منو خوب آرایش نکرده بود ،و اصلا وقت نداشتم برم تالار از اون طرف مشکل های ریز دیگه ایی پیش اومده بودی معنیش چیه

پاسخ
مرضیه
۲۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۴

سلام میشه تعبیر خواب منو بگید. یه خاستگار داشتم بعد ب دلایلی قسمت نشد بهم برسین. بعد دیشب خاب دیدم. با همون خاستگارم. عقد کردم.

پاسخ
شایلین
۲۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۶:۱۳

سلام میشه تعبیر خواب منو بگید ؟من متاهل دوتا بچه دارم خواب دیدم خیلی عجله دارم خودمم میخواستم کاری مهمم انجام بدم ولی دقیقا نمیدونم تنم هم لباس عروس بود با کفش پاشنه دار ولی دوماد اصلا پیشم نبود وکلا دوماد رو ندیدم تو خواب یه نفر هم مانع عروسی من بود کلا عروسی و نفر. و بزن بکوب و دوماد ندیدم فقط لباس عروس تنم بود و با عجله کارایی میکردم

پاسخ
خاتون
۲۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۳

سلام من خواب دیدم عروس شدم و یک لباس سفید توری که دامن بلندی داره از پشت کمی رو زمین کشیده میشد و یک پیشانی بند توری سفید ولی همه مهمونا لباس تیره و مشکی به تن دارن من از پله ها پایین می اومدم تا به مهمونا برسم و داماد کنارم نبود(من خودم شوهر دارم ولی تو خواب بهم حسی گفت که داماد شخص دیگری هست) میشه برام تعبیر کنید حس میکنم اتفاقات بدی تو راه لطفاً من کسی ندارم ازش راهنمایی بخام برای تعبیر خوابم...

پاسخ
😐😑😐😑
۸ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۱

😑😐😑😐😑

پاسخ
بنده خدا
۸ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۲

🙂مهربون

پاسخ
ازیتاعباسی
۱۸ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۰

سلام من روزدوم صفرساعت8.30خواب دیدم مراسم عقدم ایت وافراد زیادی حضوردارندوعاقدسه بارحطبه راخواندوبله راگفتم ولی دامهدراندیدم بعدبه حانه ای رفنم ه ااشنا بود وافراد زیادی حضورداشتن

پاسخ
حکیمه
۲۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۸

سلام من خواب دیدم که عروسی خودمه و لباس عروسی به سبز پوشیدم تعبیر خوابن چی میشه ؟؟

پاسخ
نگار غلامی
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۵

منم امروز خواب دیدم عروس شدم ولی داماد را نشناختم

پاسخ
ب.م
۲۲ آبان ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۹

سلام

پدرم خواب دید که ۱۷ عروس و داماد از در خانه مان بیرون آمدن که اولین نفرش زن برادر کوچکش یعنی زنعمو کوچکم بوده

پدرم خیلی نگران تعبیر این خواب است لطفا تعبیر 🙏

پاسخ
M
۲۵ آبان ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۰

سلام من دخترم خواب دیدم میخوان منو به زور خانوادم عروسی بدن اصلا نمیشناختم قراره با کی ازدواج کنم مامانمم میگفت فقط پولداره باید باهاش ازدواج کنی ننم سنم کم بود خودمو داشتم میکشتم‌ میگفتم نه و اینا بعد خونشون خیلی از ما دور بود فکر‌کنم‌ یه شهر دیگه بود قرار بود با هواپیما بریم و من از پرواز جا موندم و.... بعد قرار بود ساعت پنج برم فرودگاه‌ ...اگه تعبیرش مرگ باشه یعنی من میمیرم؟ ممنون میشم بگید بعد نیاز دارم چون درواقعیت قرار بوده بمیرم

پاسخ
ستاره
۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۵

میدونستید همه خواب های عروسی قبلا تو واقعیت انجام شده

پاسخ
محمود
۶ آذر ۱۴۰۰ - ۰۵:۰۰

سلام .من دیشب خواب دیدم عروسی گرفته ایم برای خودم.وقتی که ناهار را خوردم و رفتم لباس نوپوشیدم در راه میرفتم به آرایشگاه که دیدم همه زنها از عروسی بر گشته اند.خودن را رساندم آنجا دیدم عروسی به هم خورده با همسرم چند قدمی راه رفتیم ولی همسرم هم مرا ترک کرد بعد آمدم خانه خودمان دیدم کلید های خانه را گم کرده اند.البته فردی که عروسی را به هم زده بود می‌شناختم ولی هر چقدر دنبالش راه میرفتم پیدایش نمیکردم.انقدر ترسیده بودم که یکهو از خواب پریدم دیگر تا صبح خوابم نبرد.اگر چیزی میدانید لطفا کمکم کنید خیلی نگران زندگیم هستن

پاسخ
نظر خود را ثبت کنید