ایده و خلاقیت

راه های جذب پسر مورد علاقه برای ازدواج چیست؟

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱۲ دقیقه تاریخ نگارش: ۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۹
تعداد رای‌دهندگان:
۱
۱

اگر میخواهید بدانید که چطور باید پسر موردعلاقه تان را جذب کنید و راه های جذب پسر موردعلاقه برای ازدواج را بدانید، این مطلب را با دقت زیاد بخوانید.

تجربه عشق بسیار شیرین و زیبا است. معمولا انسان‌ها در دوره‌های مختلفی از زندگی با عشق درگیر می‌شوند و آن‌چه از عمق وجود می‌خواهند، سر و سامان گرفتن عشق‌ است. ازدواج با فرد موردعلاقه موهبتی است که برای هر دختر و پسری آرزو است. قطعا دختر خانم‌ها با احساسات لطیف و میل درونی به تشکیل خانواده، علاقه‌مند هستند که راه‌ های جذب پسر مورد علاقه برای ازدواج را بدانند تا با استفاده از آن، بتوانند به‌خوبی رابطه‌شان را مدیریت کنند و به سر منزل مقصود برسانند.

قانون جذب مردان چیست؟قوانین کلی جذب پسر موردعلاقه‌ برای ازدواج چیست؟ در ادامه به بررسی پاسخ این سولاات می‌پردازیم.

پس تا پایان همراه ما باشید.

 

قانون جذب مردان چیست؟

قانون جذب مردان چیست؟

اگر از آقایان شناخت خوبی داشته باشید، قطعا می‌دانید که علایق آن‌ها تعیین کننده میزان وابستگی و میل‌شان به ازدواج و تشکیل خانواده است. قطعا هرچه انگیزه آقا به تعامل همیشگی و مهر و محبت از خانمی بیشتر باشد، میل و کشش او به ازدواج نیز بیشتر است. اما مردها به چه چیزی جذب می‌شوند؟ جالب است بدانید که برخلاف تصور عامه مردم، آقایان جذب خانم‌هایی می‌شوند که به غیر از ظاهر زیبا و فریبنده، اخلاق خوب و هوش فوق‌العاده‌ای داشته باشند. قانون جذب مردان، تنها به چهره آرایش کرده و اندام زیبا و بینی عمل کرده محدود نمی‌شود، آن‌ها محو کمالات زنی می‌شوند که توانایی مدیریت زندگی آینده‌شان را نیز داشته باشد. خانمی که تنها مثل عروسک خودش را تزیین کرده باشد تا راهی برای جذب مرد مورد علاقه با قانون جذب ایجاد کرده باشد، چندان موفق نخواهد بود! زیرا مران جذب چیزهایی بیشتر از ظاهر رنگارنگ خانم می‌شوند. جلب اعتماد، هوش و تعامل، محبت و ظاهر آراسته از راه‌های جذب مردان باهوش و موفق در زندگی است.

 

حتما بخوانید: سن مناسب ازدواج دختر: چه سنی برای ازدواج دختر مناسب است

 

قوانین کلی جذب پسر موردعلاقه‌تان برای ازدواج را بدانید

قوانین کلی جذب پسر موردعلاقه‌تان برای ازدواج را بدانید

همان‌طور که پیش‌تر نیز بیان شد، برای جذب پسر موردعلاقه‌تان باید چیزی بیشتر از ظاهر و چهره‌تان نشان دهید. دختر زیبا در دنیا کم نیست، اما چیزی که یک رابطه را ماندنی می‌کند، اخلاق و رفتار و هوش شما است. پس در ادامه، همراه ما باشید تا قوانین کلی جذب مردان را بیاموزید.

 

1-شاد باشید و لبخند بزنید

1-شاد باشید و لبخند بزنید

یکی از مهم‌ترین بخش‌های اثرگذار در مردان متشخص، دیدن خانم‌هایی است که روحیه‌ای شاد دارند و همیشه بر روی لب‌های‌شان لبخند است. آقایان کمی واقع بینانه‌تر از خانم‌ها فکر می‌کنند و سعی می‌کنند با درنظر گرفتن منطق، به انتخاب مهمی مثل ازدواج دست بزنند. بدیهی است که برای چنین اقدامی، آن‌ها عواقب را نیز درنظر می‌گیرند و برای داشتن زندگی شاد در آینده، تمایل به انتخاب خانمی دارند که این شادی را در زندگی‌شان خلق کند. زندگی مطلوب انسان‌ها نیازمند شادی و نشاط است و آقایان نیز طالب زنی هستند که با لبخندی شیرین، خستگی روزانه‌شان را به در کند و انگیزه شادی در زندگی‌شان شود.

 

2-عطر بزنید و در ذهن بمانید

2-عطر بزنید و در ذهن بمانید

یکی از مهم‌ترین چیزهایی که به ماشین زمان نیز شهرت پیدا کرده است، بوهای خوش است. شاید برای شما نیز اتفاق افتاده باشد که با بو کردن عطر خاصی، به یاد خاطرات شیرین یا حتی تلخ گذشته افتاده باشید. معمولا بو در ذهن انسان نفوذ می‌کند. سعی کنید همیشه یک عطر خاص استفاده کنید تا در ذهن طرف مقابل‌تان نفوذ کنید. بدیهی است که با نفوذ در ذهن طرف مقابل‌تان می‌توانید یکی از راه های جذب پسر مورد علاقه برای ازدواج را، امتحان کنید. سعی کنید از همین عطر در قرار ملاقات استفاده کنید و حتی هدیه‌ای که به او می‌دهید، با همین عطر باشد. قطعا داشتن یک همسر خوشبو و شاد برای هر مردی آرزو است.

 

حتما بخوانید: چگونه دختری مناسب برای ازدواج پیدا کنیم؟

 

3-احساس و منطق را باهم نشان دهید

3-احساس و منطق را باهم نشان دهید

شاید در فیلم‌ها و رمان‌های عاشقانه، داستان‌هایی سراسر احساسات را خوانده باشید. اما بهتر است بدانید که در دنیای واقعی، روابطی سراسر احساسی چندان برای آقایان مطلوب نیست. شاید چنین شرایطی برای مدت کوتاهی خوب باشد، اما قطعا انتخاب ازدواج آقایان نخواهد بود. معمولا پسرهایی چنین انتخابی دارند که چندان به بلوغ فکری نرسیده‌اند. در سایر آقایان، زنی که 99% رفتارهایش را احساسی انجام می‌دهد، اصلا جذاب نیست. برعکس، از راه های عاشق كردن یك مرد می‌توان به ایجاد تعادل در منطق و احساسات اشاره کرد. آقایان با مشاهده چنین رفتارهایی، دل‌گرم می‌شوند و می‌دانند در صورت شروع زندگی مشترک با چنین فردی، به مشکلات چندانی برنخواهند خورد و می‌توانند با منطق این رابطه را مدیریت کنند.

 

4-صمیمی و محترمانه رفتار کنید

4-صمیمی و محترمانه رفتار کنید

یکی از موضوعات مهمی که در جذب آقایان اهمیت زیادی دارد، سبک رفتارتان است. آقایان شاید برای ارتباطات کوتاه مدت سراغ خانم‌های زیادی صمیمی و سبک بروند (آقایان متشخص معمولا برای چنین روابطی نیز سراغ خانم‌های جلف نخواهند رفت) اما برای تشکیل خانواده و انتخاب همسر، بی‌شک علاقه‌مند به رابطه با یک خانم متشخص، صمیمی، اجتماعی و محترم هستند. منظور این نیست که خیلی اتو کشیده و سخت رفتار کنید، داشتن تعادل در صمیمیت، تعیین حد و مرزها به همراه   رفتاری سنگین و رنگین، شما را تبدیل به کیس ازدواج بسیاری از مردها خواهد کرد! حتی یکی از راه های جذب پسر مورد علاقه در دانشگاه نیز، رفتاری سرسنگین با تمامی رقبای فرد موردنظر است. آقایان به سرعت جذب می‌شوند تا رفتار خانم‌هایی را زیرنظر بگیرند که به سختی با دیگر همکلاسی‌ها رابطه دوستانه برقرار می‌کنند. خارج از دسترس بودن، چیزی است که با چنین رفتاری از شما به‌نظر می‌رسد.

 

5-مهربان باشید و انسانیت را نشان دهید

مهربان باشید

یکی از ارزش‌هایی که از کودکی در ذهن ما انسان‌ها نقش می‌بندد، مهر و محبتی است که از اولین شخص زندگی‌مان، مادر کسب می‌کنیم. قطعا اگر مهربان باشید، می‌توانید محبوبتان را به خودتان جذب کنید. اگر از تجربیات دوستانی که موفق شده‌اند تا مرد زندگی‌شان را به‌دست آورده‌اند استفاده کنید، خواهید شنید که می‌گویند: پسر مورد علاقم را با مهربانی و محبت به خودم جذب کردم و حالا مرد زندگی من است!

واقعا ایجاد یک ارتباط سراسر احترام، مهربانی، اعتماد و عشق، آرزوی هر مردی است. پس بدانید که اگر حس‌تان به طرف مقابل واقعی است، می‌توانید با پیام های جذب کننده و با سیاست، علاقه‌تان را به او ابراز کنید و دل‌گرمی روزهای زندگی‌اش شوید.

 

حتما بخوانید: ویژگی های یک پسر خوب برای ازدواج چیست؟

 

6-دم دستی نباشید

6-دم دستی نباشید

یکی از مهم‌ترین موضوعاتی که باید در زمان جذب پسر مورد علاقه برای ازدواج بدانید، این است که در رفتار و کردارتان، احساسات‌تان را کنترل کنید و همیشه دم دست او نباشید. این موضوع به معنی دروغگویی و خیانت نیست. شما باید در مقابل احساسات‌تان ایستادگی کنید تا شما را وادار به ارتباط دائم با طرف مقابل نکند. در چنین شرایطی معمولا عشق و علاقه موجب می‌شود که به‌طور مکرر به او پیام دهید و از او بخواهید تا به شما گزارش دهد که کجاس و چه کاری انجام می‌دهد. بدیهی است که انجام چنین اقدامی موجب کاهش ارزش شما در مقابل او می‌شود و بعد از مدتی، طرف مقابل هیچ گرایش و کششی نسبت به شما احساس نمی‌کند. سعی کنید برنامه‌های زندگی‌تان را در اولویت قراردهید و حتی در مواقعی که او قصد برقراری ارتباط با شما را دارد، محدودیتی برای او قائل شوید و بخشی از زمان‌تان را به فعالیت‌های حرفه‌ای و تحصیلی‌تان اختصاص دهید.

 

7-در ذهن او جاودانه شوید

7-در ذهن او جاودانه شوید

نکته مهمی که در بدو شروع رابطه و در طول آن باید در اولویت قراردهید، این است که با اعمال و رفتارتان در ذهن فرد موردعلاقه‌تان جاودانه شوید. سعی کنید خاص باشید و مثل همسن و سال‌های‌تان با او رفتار نکنید. بزرگواری و محبت را در حد خاصی انجام دهید و نشان دهید که به‌طور ویژه‌ای می‌توانید درکنار او باشید و هیچ شخص دیگری وجود ندارد که مثل شما با او رفتار کند. شخصیت کاریزماتیک و نشانه گذاری در ذهن و جسم مرد موردعلاقه‌تان به شما کمک می‌کند تا حتی در زمان‌هایی که در کنار او نیستید، به خوبی عملیات عاشق شدن را در ذهن او دنبال کنید و بعد از مدتی، به هدفتان برسید و مرد زندگی‌تان را عاشقانه به زندگی مشترک هدایت کنید.

 

حتما بخوانید: سوالات روانشناسی قبل از ازدواج (مهم‌ترین سوالات روانشناسی ازدواج)

 

8-پر رمز و راز باشید

8-پر رمز و راز باشید

معمولا خانم‌هایی که از صبح تا شب تلفن به دست هستند و بدون توقف درحال صحبت کردن هستند، خیلی زود حوصله مردان را سر می‌برند. چنین رفتاری موجب می‌شود تا هیچ راز و رمزی در رفتار دختر خانم وجود نداشته باشد و مرد، مثل کف دستش او را بشناسد. زمانی که مرد موردعلاقه‌تان موفق شود، حرکت بعدی شما را پیش بینی کند، شما باخته‌اید. معمولا خانم‌هایی جذاب به‌نظر می‌رسند که به اندازه صحبت می‌کنند و نقاط تاریکی در وجودشان قرار باقی می‌گذارند تا در طی زمان و سال‌های آتی توسط مورد موردعلاقه‌شان کشف شود. بازگو کردن تمامی ابعاد وجودی و توضیحات اضافی درخصوص زندگی شخصی، اجتماعی و عاطفی اصلا فکر خوبی نیست. پس سعی کنید خیلی حرفه‌ای و پر رمز و راز عمل کنید و در عین معصومیت، نگاه‌های مروموزی داشته باشید که تلاش برای به‌دست آوردن‌تان ادامه داشته باشد.

 

9-دست و پا گیر نباشید

9-دست و پا گیر نباشید

یکی از پارامترهای مهم و اساسی که آقایان از آن فرار می‌کنند این است که بعد از ازدواج، دست و پای آن‌ها بسته می‌شود و هیچ استقلال فکری و عملی ندارند. در واقع، بدیهی است که با ازدواج، تعهداتی به زندگی افراد اضافه می‌شود، اما این موضوع بدین معنی نیست که استقلال فردی آن‌ها به خطر می‌افتد. شما اگر فرد عاقل و بالغی برای ازدواج انتخاب کنید، می‌توانید مطمئن باشید که همه چیز با تعامل و صحبت کردن رفع خواهد شد. پس به جای جستجو به دنبال دعای جذب پسر مورد علاقه از راه دور، در صحبت‌های‌تان با او، نشان دهید که خیلی عاقلانه در مورد ازدواج فکر می‌کنید و اهل بستن دست و پای مرد موردعلاقه‌تان نیستید. نشان دادن این که بعد از ازدواج شما بهترین دوست او خواهید بود و همراه با شما می‌تواند بیش از دوران مجردی لذت ببرد، بزرگ‌ترین امتیازی است که می‌توانید برای خودتان بخرید و زندگی زیبایی را در ذهن او بسازید.

 

حتما بخوانید: نشانه های علاقه پسر به دختر برای ازدواج چیست؟

 

10-به خودتان برسید

10-به خودتان برسید

آقایان در ذهن‌شان، زن زندگی آرمانی را تصور می‌کنند که سرشار از مهربانی، اعتماد به نفس و زیبایی ظاهری است. پس بدیهی است که باید سعی کنید به خودتان رسیدگی کنید. ورزش کنید، به ذهن‌تان برسید و از روان درمان‌گر برای بهبود شخصیت سالم‌تان بکوشید. غذای خوب بخورید، تفریح کنید، پوست‌تان را سالم‌تر کنید و جذاب تر به‌نظر برسید. این موارد انگیزه پسر موردعلاقه‌تان را برای ازدواج افزایش می‌دهد. راز و رمز راه های جذب پسر موردعلاقه برای ازدواج، دقیقا همین موارد ریز و درشتی است که در این مقاله به بررسی پرداختیم.

 

خلاصه مطلب

سعی کنید باتوجه به توضیحاتی که در این مقاله ارائه شد، راه های جذب پسر مورد علاقه برای ازدواج را یاد بگیرید و با اندکی تحلیل در رفتار و تفکرات پسر موردعلاقه‌تان، همین رفتارها را شخصی سازی کنید و بهترین انتخاب او به‌نظر برسید. دراین مسیر صادق باشید و پیاز داغ هیچ چیزی را زیاد نکنید که در زندگی آینده، ناچار به پاسخگویی درخصوص تمام آن‌ها خواهید بود.

امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سوال خود را بپرسید
سفارش کالا و خدمات مجالس
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظرات کاربران روی این مقاله
نظر خود را ثبت کنید