ایده و خلاقیت

چگونه دختری مناسب برای ازدواج پیدا کنیم؟

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱۱ دقیقه تاریخ نگارش: ۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۴
تعداد رای‌دهندگان:
۵
۳.۲

پیدا کردن دختری مناسب برای ازدواج، موضوع مهمی است که باید نکاتی درخصوص آن بدانید. نکات مهم نحوه پیدا کردن دختر مناسب ازدواج را اینجا بخوانید.

متاسفانه باتوجه به شرایط اقتصادی کنونی، این روزها ازدواج خیلی کمرنگ شده است. ولی هستند کسانی که دغدغه ازدواج را در سر دارند و علاقه‌مند به پیدا کردن یار و شریک زندگی‌شان هستند. راه اشتباهی که بسیاری از پسران کم سن و سال می روند، این است که صرفا به دنبال عاشق شدن هستند و نمی‌دانند معیارهای صحیح وعاقلانه برای داشتن یک زندگی خوب چیست و بعد از شکست‌های متعدد مکرر سوال می‌کنند که چگونه دختری مناسب را  را برای ازدواج پیدا کنیم؟ ویژگی‌های دختر نجیب برای ازدواج چیست؟ در ادامه به بررسی پاسخ دقیق این سوالات می‌پردازیم

 

 

چگونه یک دختر مناسب برای ازدواج پیدا کنید؟

چگونه یک دختر مناسب برای ازدواج پیدا کنید؟

جالب است بدانید که قانون اساسی 90 درصد مردان این است که، عاشق یکی شوند و با او ازدواج کنند. اما هیچ اطلاعاتی از شناخت طرفین و بررسی شخصیت و روان فرد مقابل ندارند. حتی نمی‌دانند که چگونه باید یک دختر مناسب ازدواج پیدا کرد یا ویژگی دختری که بتوان با او خوشبخت و خوشحال بود چیست! قطعا برای رسیدن به پاسخ این سوالات، باید ویژگی‌های یک دختر را بررسی کنید و روانشناسانه او بررسی کنید. همین اقدامات موجب می‌شود تا یک دختر مناسب برای ازدواج پیدا کنید. گاهی معرفی کیس مناسب برای ازدواج نیز گزینه خوبی است که می‌توانید از اطرافیان بخواهید برای شما انجام دهند. یادتان باشد، اگر خصوصیات یک دختر خوب را آنالیز کنید و او را پیدا کنید، اما خودتان تا اندازه او خوب و معقول نباشید، قطعا انتخاب او نخواهید بود.

 

حتما بخوانید: ویژگی های یک پسر خوب برای ازدواج چیست؟

 

10 نشانه یک دختر مناسب برای ازدواج چیست؟

10 نشانه یک دختر مناسب برای ازدواج چیست؟

اگر بخواهید بدانید که زن زندگی کیست و چطور باید او را پیدا کرد، لازم است تا پارامترهای مختلف انتخاب یک دختر خوب را بدانید. معمولا نشانه یک دختر مناسب برای ازدواج، دارا بودن صفات شخصیتی خاصی است. با توجه به همین مشخصه‌ها می‌توانید بهترین دختر را مناسب ازدواج پیدا کنید. در ادامه به 10 نشانه یک دختر  مناسب برای ازدواج، می‌پردازیم:

 

نجابت از ویژگی‌های یک دختر مناسب ازدواج

نجابت از ویژگی‌های یک دختر مناسب ازدواج

دختر نجیب یکی از مهم‌ترین پارامترهایی است که باید به دنبال آن باشید. نجابت به حجاب و ظاهر محدود نمی‌شود. در این دوران از زندگی، قطعا زندگی فوق العاده ای خواهد ساخت. نجابت از جمله ویژگی هایی است که هر پسری را جذب ازدواج و تعهد در رابطه می‌کشاند. نجابت یک دختر حس فوق العاده بودن به او می دهد و آقایان نیز، عاشق همین احساسات می‌شوند. برای داشتن یک ازدواج موفق، انتخاب دختر نجیب و با شخصیت پارامتر مهمی است.

 

همدم یا همسر بودن از ویژگی‌های یک دختر مناسب ازدواج

همدم یا همسر بودن از ویژگی‌های یک دختر مناسب ازدواج

سوال متعدد آقایان این است که چگونه یک همدم پیدا کنیم؟ قطعا اگر بخواهید زندگی مشترک شیرینی را تجربه کنید، باید با همسرتان صمیمی باشید. همدم بودن و هم‌پا بودن از ویژگی‌های مهم یک دختر برای ازدواج است. خانم‌هایی که چنین ویژگی‌هایی ندارند، زندگی مشترک با آن‌ها چندان با محبت و مهربان نیست. درک صحیح از ویژگی‌های یک دختر مناسب ازدواج، به شما کمک می‌کند تا یار و دوستی صمیمی برای خودتان انتخاب کنید و تا سال‌های سال از درکنار هم بودن لذت ببرید.

 

حتما بخوانید: سوالات خواستگاری که پسرها باید بپرسند

 

اعتقادات قلبی از ویژگی‌های یک دختر مناسب ازدواج

اعتقادات قلبی از ویژگی‌های یک دختر مناسب ازدواج

زنی که از خدا بترسد، مطمئن باش که در زندگی اش برای حفظ منافع خودش و خانواده دست به هر اقدامی نمی زند! بدیهی است که اعتقادات نقش مهمی در زندگی مشترک ایفا می‌کند. نداشتن اختلاف در اصل موضوعات اعتقادی به شما کمک می‌کند تا دغدغه کم‌تری را در زندگی‌تان تجربه کنید با بهترین شرایط به زندگی‌تان ادامه دهید.  به گفته متدینین، زنی که از مقام خدا بترسد، و به دستورات خدا توجه کند، مطمئنا یکی از بهترین زن هایی است که می توانید زندگی را با تکیه بر این قدرت بی کران انتخاب کنید و از همزیستی و درکنار او بودن لذت ببرید. انتخاب صحیح و درنظر گرفتن این نکات، همان پارامترهای مهمی است که به شما نشان می‌دهد چگونه دختری مناسب برای ازدواج پیدا کنید. دختر مومن برای ازدواج برای عده‌ای اهمیت زیادی دارد و لازم است موضوعات اعتقادی در همسر آینده به‌طور کامل بررسی شود.

 

دختر مناسب ازدواج باید خانواده دار و خانواده دوست باشد

دختر مناسب ازدواج باید خانواده دار و خانواده دوست باشد

دختری لایق انتخاب برای یک عمر زندگی است که به خانواده و حریم آن احترام می گذارد. چنین دختری در حقیقت نمونه کوچک شده از مادری است که دلسوزی هایش شما را رشد داده است. نهاد زندگی مشترک و خانواده بر پایه زن ومرد استوار است. بدیهی است که هرچه دختر مناسب‌تری برای ازدواج انتخاب کنید، کانون خانواده‌تان در آینده گرم‌تر است. خانم‌های علاقه‌مند به خانواده که اولویت زندگی‌شان عشق ورزیدن به خانواده است، توانایی ساختن زندگی شیرین شما را دارا هستند. پس شک نکنید که در زمان انتخاب همسر، با درنظر گرفتن این ویژگی می‌توانید بهترین و موفق‌ترین ازدواج را تجربه کنید.

 

مهربانی و سخاوتمندی از ویژگی‌های یک دختر مناسب ازدواج

مهربانی و سخاوتمندی از ویژگی‌های یک دختر مناسب ازدواج

زنانی که مهربان هستند و برای فقرا دست خود را باز می گذارند، مسبب اعمال خیر برای شما می شوند و کمک می کنند تا به زندگی‌تان سلامتی و شادی انتقال پیدا کند. تصور کنید که کودکی در خیابان می‌بینید که نیازمند کمک مالی است و زمانی که می‌خواهید به او کمک کنید، همسرتان مخالفت می‌کند. در چنین شرایطی بدیهی است که احساس خوبی نخواهید داشت! پس بدانید که مهربانی و سخاوت تا چه اندازه اهمیت دارد. زنانی که دست بخشنده دارند، زندگی پر برکت تری دارند و بخل و حسد کم‌تری در آن‌ها دیده می‌شود. هرچه همسر مهربان‌تری داشته باشید، زندگی شادتر و آرام‌تری خواهید داشت.

 

حتما بخوانید: سوالات روانشناسی قبل از ازدواج (مهم‌ترین سوالات روانشناسی ازدواج)

 

فعال و کوشا بودن از ویژگی‌های یک دختر مناسب ازدواج

فعال و کوشا بودن از ویژگی‌های یک دختر مناسب ازدواج

قطعا دختری که بتواند در جامعه موفق باشد، شغل، هنر یا فعالیت اجتماعی مفیدی داشته باشد، توانایی اداره یک زندگی زناشویی را نیز دارا است. پس سعی کنید دختر فعالی را برای زندگی مشترک انتخاب کنید. ذهن پویا و قدرت مدیریت با علم به شرایط اجتماع، به خانم‌ها کمک می‌کند تا در مدیریت بهتر خانواده و تربیت بچه‌ها با دقت بیشتری عمل کنند و زندگی آینده‌تان را بسازند. معمولا خانم‌هایی که در یک فعالیت خارج از خانه یا خارج از حیطه زندگی عادی فعال هستند، ذهن پویا تری برای برنامه‌ریزی زندگی دارند و تصمیمات عاقلانه‌تری را می‌گیرند. اگر می‌خواهید بدانید که از کجا همسر پیدا کنیم، بهتر است در زمینه‌های مختلف و حرفه‌ای به دنبال آن بگردید. پس بدیهی است که اگر می‌خواهید بدانید که چگونه دختری مناسب برای ازدواج پیدا کنید، باید بدانید که فعال بودن و حضور در عرصه‌های مختلف از ویژگی‌های مهمی است که باید به آن توجه کنید.

 

عاقل و قابل اعتماد بودن از ویژگی‌های یک دختر مناسب ازدواج

عاقل و قابل اعتماد بودن از ویژگی‌های یک دختر مناسب ازدواج

اگر بخواهد پاسخ این سوال را بدانید که چگونه کیس ازدواج پیدا کنیم؟ لازم است به جزییات رفتاری طرف مقابل‌تان توجه کنید. خانم‌های قابل اعتماد که به‌طور جدی از عقل‌شان استفاده می‌کنند، بهترین کیس ازدواج هستند. درواقع، خانم‌های عاقل این شانس را برای شما ایجاد می‌کنند تا زندگی شیرینی در کنار عقل و احترام تجربه کنید. پس بدیهی است که اگر به دنبال ویژگی‌های بهترین کیس ازدواج هستید، باید به دنبال چنین خانمی باشید. خانم‌های قابل اعتماد معمولا به خوبی از پس زندگی و روابط روحی روانی زناشویی برمی‌آیند و شما می‌توانید در چنین زندگی آرامش زیادی احساس کنید. چنین زنی مثل نور در زندگی شما است.

 

آرام و بدون استرس بودن از ویژگی‌های یک دختر مناسب ازدواج

آرام و بدون استرس بودن از ویژگی‌های یک دختر مناسب ازدواج

زنان پر تنش و پر استرس، محیط خانه و خانواده را به آتش می کشند و از طرفی، موجب تحمیل تنش‌های مختلفی در زندگی زناشویی می‌شوند. تصور کنید که بچه‌های تربیت شده توسط چنین افرادی، چه اختلالات روحی را تجربه خواهند کرد. اثرات جبران ناپذیر استرس، اضطراب و ناآرامی در کودکان حاصل از چنین مادر و پدرهایی، جبران ناپذیر است. سعی کنید در دوران آشنایی برای انتخاب دختر مناسب ازدواج، آرامش و متانت رفتار و عملکرد او را بررسی کنید و درنظر بگیرید که با انتخاب یک دختر خانم آرام و متین چه زندگی زیبا و دلنشینی را خواهید داشت.

 

حتما بخوانید: نکات آموزشی شب زفاف (نکات مهمی که باید بدانید!)

 

وفاداری از ویژگی‌های یک دختر مناسب ازدواج

وفاداری از ویژگی‌های یک دختر مناسب ازدواج

این روزها که فرهنگ و رفتار بسیاری از افراد دچار ناهنجاری شده است و خیانت‌ها رو به افزایش است، پیئا کردن یک همسر وفادار موضوع مهمی است که باید از رفتار و کردار طرف مقابل‌تان استخراج کنید. هرچند مقوله خیانت موضوع پیچیده‌ای است که تنها به چنین شناختی محدود نمی‌شود. اما درنظر گرفتن این ویژگی در همسر آینده به شما کمک می‌کند تا زن خوب خانواده برتر را انتخاب کنید. شما با کسی زیر یک سقف می روید، که بتوانید با خیال راحت، از وجود او، و با توجه به این که صرفا روی شما تمرکز دارد، برای بهبود زندگی تان تلاش کنید و زندگی موفقی را بسازید. بدیهی است که دختر مناسب برای ازدواج دختری است که متعهد به همسر باشد. دخترمناسب برای ازدواج، دختری است که در هر شرایطی متعهد به خانه و خانواده باشد و در زمان مشکلات همسرش را حمایت کند.

 

از کجا بفهمیم جواب دختر مثبت است

از کجا بفهمیم جواب دختر مثبت است

یکی از مهم‌ترین موضوعاتی که بعد از پیدا کردن کیس ازدواج به ذهن‌تان می‌افتد، این است که چگونه تشخیص دهید که نظر دختر مثبت است؟ قطعا زبان بدن، رفتار و طرز برخورد دختر نشان دهنده نظر نهایی او در مورد شما است. اما بهتر است بدانید که برای درک چنین پاسخی، لازم است تا زمان زیادی را تحمل کنید. معمولا تصمیم ازدواج تصمیم بزرگی است و  نمی‌توان شتابزده درخصوص آن تصمیم‌گیری کرد. پس سعی کنید با صبر پیش روی کنید و با آنالیز رفتار دختر خانم مطمئن شوید که نظرش در مورد شما مثبت است.

 

خلاصه مطلب

اگر بخواهید بدانید که از کجا دوست دختر پیدا کنیم و یا این‌که در موقعیت خوب ازدواج چه ویژگی‌هایی از طرف مقابل‌تان درنظر بگیرید، لازم است مطالب بیان شده در بالا را به دقت مطالعه کنید و ویژگی‌های عنوان شده را در فرد موردنظرتان بررسی کنید.

امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سوال خود را بپرسید
سفارش کالا و خدمات مجالس
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظرات کاربران روی این مقاله
Esmaeil
۲۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۰

😂😐

مبینا عرب
۲۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۰
من رل میخام شماره بفرستید
احمد
۲۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۰
کجای هستی شماره بزارید
ارمان بهمنی نژاد
۲۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۰
دختر ان خوبی کسی سراغ داره بله یا خیر
ارمان بهمنی نژاد
۲۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۰
دختر ان خوبی کسی سراغ داره بله یا خیر
پاسخ
میثم
۱۳ فروردین ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۹

سلام من دنبال یه کیس مناسب برای ازدواج هستم ولی نمیتونم پیدا کنم

shh
۱۳ فروردین ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۹
چی شد پیدا کردی؟
علی
۱۳ فروردین ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۹
داداش کیس خوب زیاده...بیا من بهت معرفی کنم😂😂😂
م م
۱۳ فروردین ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۹
اهل کجای میثم
پاسخ
علی
۲۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۲

مساًله اینجاست که خودمون این چیزها رو میدونیم ولی به دلیل شرایط جامعه ، فرهنگ خانواده ها و محدود بودن روابط نمیتونیم با کسی آشنا بشیم، یعنی فضایی وجود نداره که بتونیم کسی رو بشناسیم، فقط محیط دانشگاه هست، اونم زمانی هست که سنمون پایینه و آمادگی ازدواج نداریم

پاسخ
پدرام
۳ آبان ۱۴۰۱ - ۲۳:۴۸

درود بر مردم مهربان ایران

منم بسیار برونگرا و اجتماعی و راحت و باز و ریلکس و اهل مسافرت خارجی و داخلی و خوشگذرونی و مهمونی...

دمبال همسری مثل خودم هستم🌷

پاسخ
محسن ف
۱۶ آبان ۱۴۰۱ - ۰۳:۱۴

سلام یه دختر برای ازدواج میخوام کسی هست

پاسخ
یزدان ف
۱۶ آبان ۱۴۰۱ - ۰۳:۱۸

سلام کسی اینجا هست

پاسخ
فردین ف
۱۶ آبان ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۹

دختر خوب هست اینجا

پاسخ
محمد ه
۱۶ آبان ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۲

دخترکرد کی اینجا هست

پاسخ
محسن ح
۱۶ آبان ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۴

دختر کرد بیاد زیر 28 برای ازدواج

پاسخ
محسن ف
۱۶ آبان ۱۴۰۱ - ۲۲:۳۰

یه دختر خوب برای ازدواج میخواهم کسی هست

پاسخ
عباس
۱۳ آذر ۱۴۰۱ - ۰۰:۲۸

با سلام من دنبال ی دختر خانم برای ازدواج دائم هستم کسی بود بگوید تا باهم برای آشنایی اقدام کنیم.

پاسخ
فرهاد
۶ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۱:۱۵

سلام من دنبال یه دختر خوب برای ازدواج هستم اگسی بود پیام بده

پاسخ
مهین اباذری
۱۰ فروردین ۱۴۰۲ - ۰۰:۵۰

سلام دختری هستم پاک و مومن مجردم خیلی دوس دارم ازدواج کنم ولی نه در روستایی خودمون کسی هست برایی آشنایی و ازدواج ۲۱ سالمه

محسن
۱۰ فروردین ۱۴۰۲ - ۰۰:۵۰
کدام شهری
احسان شجاعی
۱۰ فروردین ۱۴۰۲ - ۰۰:۵۰
۰۹۱۵۷۷۶۳۰۱۸ زنگ بزن بهم
پاسخ
سعید
۱۱ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۳

دنبال یک خانم خوب برای ازدواج هستم خانه دارم ماشینم دادم شغلم دارم اما کیس مناسب ندارم لطفا هرکی هست من در خدمتم

پاسخ
مهدی
۳۱ فروردین ۱۴۰۲ - ۰۳:۵۹

دختر اصلأ نیست تو دنبال خب و بدی بخدا نیست من خیلی گشتم 39سالمه ولی نیست اگه هست به این شماره زنگ بزنه09194458632

سلام کجای هستی
۳۱ فروردین ۱۴۰۲ - ۰۳:۵۹
کدام شهری
پاسخ
محسن
۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۰۳:۵۵

سلام یه دختر خوب باایمان برای ازدواج میخوام پاک صاف بدون خیانت اگه کسی بود اینجا جواب بده شماره میدم

متین
۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۰۳:۵۵
09046652393 متین هستم دنبال رل
پاسخ
علی
۱ آبان ۱۴۰۲ - ۰۲:۳۹

آقایی هستم با 32 سال سن و احساساتی و مهربون و لوسم و ماشینای بنز و مازاراتی و بی ام و دارم و خونه بالا شهر اصفهان دارم و 181 قدمه و تحصیل کرده دانشگاه تهرانم و کلی قهرمانی ورزشی دارم و... ، منتها دلم نمیاد زن بگیرم یا حتی وارد رابطه بشم، چون هر کی بیاد طرفم به خاطر پوله. نمیدونم چیکار کنم و کجا دنبال همسر مناسبم بگردم. یه زمانی هیچی نداشتم و هیچ دختری نگاهم نمیکرد، ولی الان همه میخوان نزدیکم بشن. چقدر آدما طمع کارند. یه روزی راننده اسنپ بودم و یه خانم که آمریکا زندگی میکرد و سوار ماشینم شد میگفت پول دردسر داره. آره دردسر داره، ولی بی پولی هم دردسر داره. به نظرتون چیکار کنم؟ 09375473296

نیما
۱ آبان ۱۴۰۲ - ۰۲:۳۹
داداش فقط آدم وفادار بگیر . کسی که سابقه رابطه قبلی داره نگیر. منم زمین خوردم ۵۰ سالمه زنم زمینه زد و رفت . از شغل عالی و پول زیاد تبدیل به راننده اسنپ شدم . بگو چطوری پولدار شدی منم بشم. آیدی تلگرام من mahtab8811 هست . ضمنا منم دنبال همسر خوب میگردم ۵۰ سالمه.
پاسخ
سارینا
۲۲ آبان ۱۴۰۲ - ۰۱:۲۷

دختر ۲۷ساله ...تحصیلات مهندسی و دارای موفقیت های شغلی و مالی نسبی ....زیبا در حد نمره۱۸.....ساکن ناحیه بالاشهر اصفهان... ....تاحالا روابط نامشروع در هیچ سطحی تجربه نکردم و پیرو قید و بند های اخلاقی و اعتقادیم .......پسری دقیقا با ویژگیهای خودم و یا یک پله بالاتر میخام که قابلیت تکیه گاه یک دختری مثه من بودن رو داشته باشه .....کسی بود پیام بده آیدی تلگرام میدم باهم آشنا بشیم

محمدرضا خوشبین
۲۲ آبان ۱۴۰۲ - ۰۱:۲۷
سلام و عرض ادب بنده پسر 28 ساله ساکن تهران هستم و قصد جدی برای ازدواج و تشکیل زندگی سالم دارم اگه مایل هستید شماره خودم رو میزارم لطفا پیام بدید (یا اس ام اس یا واتساپ یا تلگرام) تا صحبت کنیم ممنون میشم. 09308788290
پاسخ
محمدرضا
۷ آذر ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۰

سلام و عرض ادب بنده پسر 28 ساله هستم، ساکن تهران ، کارشناسی مهندسی عمران دارم و کارمند شرکت مهاجرتی هستم و درآمدم خداروشکر بد نیست. از ویژگی های شخصیتی خودم اگر بخوام بگم پسر آروم و درونگرا و بی حاشیه ای هستم و خیلی احساسی و مهربون و دلسوز هستم و در انجام کارها بسیار منظم و با برنامه هستم. هیچوقت علاقه ای به رفیق بازی و دود و دم و این چیزا و همچنین دوست دختر نداشتم و ندارم و به دنبال یه زندگی خوب و سالم و درست هستم. لطفا اگر دختر خانمی بود که قصد ازدواج داره لطفا به من پیام بده (یا اس ام اس یا واتساپ یا تلگرام) باتشکر.

09308788290

پاسخ
نیما
۲۴ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۲

سلام .

کسی که رابطه قبلی داشته اصلا نگیر.

بگرد از خانواده اصیل . نه بمعنای پولدار و تشریفاتی بلکه خانواده بدون هرزگی و خلاف بگیر.

منم همسرم منو زد زمین و رفت پنجاه سالمه دنبال همسر خوب میگردم . همه چی از دست دادم شدم راننده اسنپ.mahtab8811 این آیدی تلگرام منع

بگو چطوری پولدار شدی منو هم نجات بده . البته پر تلاشم دارم خودم یه کارایی میکنم

پاسخ
نیما
۲۴ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۶

آقا لیسانس .

50ساله دنبال همسری هستم که مثل خودم باشه یعنی اصلا با کسی قبلاً رابطه نداشته باشه. پنجاه سالمه . بین 35تا 40خواهان فرزند باشه. لیسانس هستم ساکن تهران. آیدی تلگرام mahtab8811 این آیدی تلگرام منه

پاسخ
محمدحسین
۲۳ فروردین ۱۴۰۳ - ۲۲:۴۶

۲۸ ساله مدرک کارشناسی ارشد حقوق بین الملل از تمامی شرایط حقوقی ازدواج قانون حمایت خانواده تا قوانین خاص شروط ضمن عقد ازدواج و....را میدانم مث یک عقرب اگر دختره بخواد دورم بزنه کاری میکنم که تا آخر عمر پشیمون شه.

شاغل مشاور حقوقی یک شرکت معتبر هستم.

لطفا کسی بود پیام بذاره.

پاسخ
نظر خود را ثبت کنید