ایده و خلاقیت
در حال گرفتن اطلاعات...

تعبیر خواب خواستگار آمدن برای خودم | همه چیز درباره تعبیر خواب خواستگاری

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱۰ دقیقه تاریخ نگارش: ۲۴ دی ۱۴۰۱ - ۱۷:۱۶
تعداد رای‌دهندگان:
۱۷
۲.۶
بزرگنمایی

اگر زیاد خواب میبینید و علاقه مندید که بدانید تعبیر خواب خواستگار آمدن برای خودم یا تعبیر خواب خواستگار برای دخترم چیست، این مطلب را با دقت بخوانید.

چرخه زندگی ما انسان‌ها با خواب درآمیخته است. همه ما برای آرامش و زندگی سالم نیاز به خواب و استراحت داریم. زمان خواب حس و حال عجیبی را تجربه می‌کنیم که بسیار پر رمز و راز است. دیدن خواب در عالم دیگر که چندان درخصوص آن نمی‌دانید، زندگی بیداری شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد. ما همیشه به دنبال کشف معنی این خواب‌ها هستیم. تعبیر خواب خواستگار آمدن و دیدن این خواب خیلی رایج است. اکثر دختران جوان خواب آمدن خواستگار را دیده‌اند و به دنبال تعبیر خواب خواستگار آمدن هستند.

در این مقاله می‌خواهید تعبیر خواب خواستگار آمدن را بررسی کنیم و مدل‌های مختلف این خواب برای خواهر، زن متاهل و مجرد را بررسی کنیم.

پس تا پایان همراه ما باشید.

 

تعبیر خواب تلفنی 09122889628
با ضمانت بازگشت پول

 

چرا خواب می‌بینیم؟

چرا خواب می‌بینیم؟

خواب دیدن از جمله رویدادهای پر رمز و راز زندگی انسانی است. اکثر ما انسان‌ها در زمان خواب و استراحت رویاهایی می‌بینیم که نمی‌دانیم منشا آن چیست. آن‌چه که تا امروز برای اکثر افراد روشن شده است، اثرپذیری خواب و رویاهای ما از اتفاقات روزمره است. ضمیر ناخودآگاه ما انسان‌ها رویدادهایی که تجربه می‌کند تا در خود نگهداری می‌کند و اثرات آن‌ها را در خواب و رویای شبانه ما پدیدار می‌کند. معمولا نگرانی‌های روزمره ما ارتباط مستقیمی با چنین خواب‌هایی دارد. اگر در طی روز فیلم تراژیکی دیده باشید، احتمال دیدن خوابی مرتبط با موضوع فیلم بسیار زیاد است. اگر طی روز درخصوص بیماری یا مشکل خاصی صحبت کرده باشید، احتمال دیدن خوابی مرتبط با این موضوع نیز زیاد است. پس می‌توان گفت که در بسیاری مواقع خواب‌های ما برگرفته از رویدادهای روزمره ما است و هیچ تعبیر خواصی ندارد. تنها بخش اندکی از خواب‌هایی که روزانه می‌بینیم، دارای تعبیر است.

 

تعبیر خواب تلفنی 09122889628
با ضمانت بازگشت پول

 

حتما بخوانید:  10 نوع حلقه از بهترین و جذاب ترین مدل های حلقه نامزدی 2020

 

تعبیر خواب خواستگار آمدن چیست؟

چرا خواب می‌بینیم؟

سیر طبیعی زندگی ما انسان‌ها سمت و سوی خاصی دارد. معمولا رشد کودک از سنین کودکی با تجربیات مختلف همراه است. کودکان با مدرسه رفتن تجربیات جدید را شروع می‌کنند و با ادامه تحصیل، پیشرفت، ازدواج و تشکیل خانواده و بچه دار شدن این سیر را ادامه می‌دهند. بدیهی است که در ذهنیت همه ما گفتگوهای مختلفی درخصوص ازدواج وجود دارد که از عزیزان‌مان شنیده‌ایم. همین موضوع موجب پدیدار شدن خواب‌هایی است که از آمدن خواستگار خبر می‌دهد. تعبیر خواب خواستگاری آمدن برای ما بسیار جالب است. دیدن این خواب‌ها در شرایط مختلف و رویدادهای متفاوت باهم تفاوت‌هایی دارد که در ادامه بررسی می‌کنیم. تعبیر خواب خواستگار آمدن اگر بدون پیش زمینه قبلی باشد، حتما برایتان جالب است.

 

تعبیر خواب تلفنی 09122889628
با ضمانت بازگشت پول

 

تعبیر خواب خواستگار آمدن برای خودم | تعبیر خواب خواستگاری برای خودم

تعبیر خواب خواستگار آمدن برای خودم

شاید برای شما نیز اتفاق افتاده باشد که خواب دیده باشید که خواستگار به خانه‌تان آمده است و یا در مراسم خواستگاری خودتان حضور دارید. تعبیر خواب خواستگاری آمدن برای خودم بسیار جالب است. دیدن خواب خواستگاری، نشان دهنده خبری است که از آینده نزدیک به شما می‌رسد. خواستگار می‌تواند نشان از موفقیت، موقعیت، کار جدید و شرایط این‌چنینی در زندگی باشد. معمولا تعبیر خواب خواستگار آمدن را به نیکی و پیشرفت ارتباط می‌دانند. خواستگار نمادی از تصمیمات مهم در زندگی است. چالش‌هایی که موجب ایجاد تغییر در روند فعلی زندگی می‌شود. معمولا خواستگار جنبه‌ای از شادی و نشاط را برای خانواده به همراه دارد. گاهی نیز، تعبیر خواب خواستگار آمدن نشان دهنده هشدار و اخطاری است که از دگرگون شدن شرایط برمی‌آید.

 

تعبیر خواب تلفنی 09122889628
با ضمانت بازگشت پول

 

حتما بخوانید: تعبیر خواب نامزدی چیست؟ - نامزدی چه تعبیری دارد؟

 

تعبیر خواب خواستگار داشتن زن متاهل

تعبیر خواب خواستگار داشتن زن متاهل

منطق در بسیاری از خواب‌ها وجود ندارد. دیدن همسر جدید در خواب و یا تعبیر خواب خواستگار داشتن زن متاهل موجب دگرگونی حال و روز ما می‌شود؛ زیرا از این رویدادی که در خواب دیده‌ایم حس خوبی نداریم. اما با اطلاع از تعبیر خواب خواستگار داشتن زن متاهل می‌توانید آسوده‌تر شوید. دیدن چنین خوابی به عقیده معبران معروف و سرشناس به دو صورت است. یکی از این تعبیرها، خبر از خیانت و دوری یا دعوای زن و شوهری در آینده می‌دهد. تعبیر دیگر چنین خوابی نیز، خبر از آشنایی جدیدی در آینده نه چندان دور می‌دهد. در بعضی مواقع تعبیر خواب خواستگار داشتن زن متاهل خبر از آشتی با دشمنان قدیمی‌تان را می‌دهد و در برخی موارد نیز، حاکی از خبری از دوستان و آشنایان قدیمی است.

 

تعبیر خواب تلفنی 09122889628
با ضمانت بازگشت پول

 

تعبیر خواب خواستگار آمدن برای خواهر | تعبیر خواب خواستگاری خواهر

تعبیر خواب خواستگار آمدن برای خواهر

برای اکثر ما اتفاق افتاده است که خواب‌های مختلفی در مورد اطرافیان و عزیزان‌مان می‌بینیم. تعبیر خواب خواستگاری آمدن نیز به همین ترتیب است. در بسیاری از اوقات ما خواب می بینیم که برای خواهرمان خواستگار آمده است و بعد از بیدار شدن نمی‌دانیم که تعبیر این خواب نیست. براساس تعبیر معبران باید گفت که تعبیر خواب خواستگار آمدن برای خواهر به این معنا است که موقعیت جدیدی در خانواده ایجاد می‌شود که قطعا برای‌تان خوش آیند است. خواستگار برای خواهر نشان از این است که فرصتی پیش روی خانواده قرار می‌گیرد که در آن شادی و نشاط نهفته است. می‌توان چنین خوابی را به خیر و نیکی یاد کرد و در خصوص آن بدون هیچ نگرانی زندگی کرد.

 

تعبیر خواب تلفنی 09122889628
با ضمانت بازگشت پول

 

حتما بخوانید: تعبیر خواب عروسی (تعبیر خواب عروسی خودم)

 

تعبیر خواب خواستگاری آمدن برای دخترم

تعبیر خواب خواستگار آمدن برای دخترم

بسیاری از پدر و مادرها برای دخترشان خواب می‌بینند که پذیرای خواستگاری در خانه‌شان بوده‌اند. تعبیر خواب خواستگار آمدن برای دخترم بسیار نیکو است. یکی از تعبیرهایی که درخصوص خواب خواستگار دختر مطرح است، بزرگی و عزتی است که برای خانواده ایجاد خواهد شد. قطعا ازدواج یک دختر با رسم و رسومات خانوادگی چیزی جز عزت و بزرگی نیست. گاهی در پس این ازدواج ثروت برای خانواده ایجاد می‌شود، پس می‌توان تعبیر دیگر این خواب را ثروت دانست. شادی و سلامتی نیز از دیگر تعبیرهایی است که برای این خواب عنوان شده است. پس اگر در خواب دیده‌اید که برای دختر خانواده خواستگار می‌آید، به خیر و نیکی آن مطمئن باشید و هیچ نگرانی از بابت آن  نداشته باشید.

 

تعبیر خواب تلفنی 09122889628
با ضمانت بازگشت پول

 

تعبیر خواب خواستگار آمدن برای دختر جوان

تعبیر خواب خواستگار آمدن برای دختر جوان

ابن سیرین یکی از معبران معتبر در تعبیر خواب می‌گوید که تعبیر خواب خواستگاری آمدن نشان از کم شدن مال و اعتبار است. درحالی‌که به تعبیر امام صادق (ع) دیدن خواستگار برای دختر جوان در خواب، ثروت و بزرگی است. دیدن چنین خوابی را می‌توان به شادی و نشاط نیز تعبیر کرد. شیخ طوسی یکی از معبران بزرگ در این زمینه است که در خصوص تعبیر خواب خواستگار آمدن برای دختر جوان باید منتظر خبر خوش و نیکویی باشید که شما را سراسر شادی و نشاط می‌کند. پس اگر چنین خوابی دیده‌اید خوشحال باشید و منتظر روزهای زیباتر و شادتر باشید.

 

تعبیر خواب تلفنی 09122889628
با ضمانت بازگشت پول

 

حتما بخوانید: تعبیر خواب طلاق | تعبیر خواب طلاق گرفتن خودم (و دیگران)

 

تعبیر خواب پشیمان شدن خواستگار

تعبیر خواب پشیمان شدن خواستگار

تعبیر خواب پشیمان شدن خواستگار بسیار متفاوت بیان شده است. توصیه تشریفینو به شما این است که در خواب همیشه جنبه‌های نیک و خیر آن را درنظر بگیرید. به عقیده ابراهیم کرمانی، دیدن خواب پشیمان شدن خواستگار خبر از مرگ و نیستی می‌دهد. در روایتی دیگر نیز چنین خوابی را به نداشتن عزت و بزرگی تعبیر کرده‌اند. تعبیر این خواب از دیدگاه ابن سیرین چنین است که فرد در شرایطی خاص توانایی تصمیم گیری درخصوص موضوعی را ندارد و از انجام آن پشیمان می‌شود؛ این بدین معنا است که در زندگی واقعی نیز فرصت موفقیت آمیزی را ازدست می‌دهد. استاد طباطبایی دیدن خواب پشیمان شدن خواستگار را چنین تعبیر می‌کند که فرد بیننده خواب در زندگی واقعی تصمیماتی می‌گیرد که در نهایت به ناراحتی و عصبانیت ختم می‌گردد.

 

تعبیر خواب تلفنی 09122889628
با ضمانت بازگشت پول

 

تعبیر خواب خواستگار آمدن برای زن بدون شوهر

تعبیر خواب خواستگار آمدن برای زن بدون شوهر

گاهی تعبیر خواب خواستگار آمدن برای زن بیوه به‌گونه‌ای مطلوب است که فرد بیننده خواب باید از دیدن آن شاد شود. تعبیر خواب خواستگاری که برای زن بدون شوهر می‌آید، نشان از آینده‌ای خوش و نیکو است. معمولا دیدن چنین خوابی نشان از این است که اتفاقی خوش آیند و مطلوب در آینده فرد اتفاق می‌افتد که بسیار از وقوع آن غافلگیر می‌شود و شادی اصلی‌ترین احساسی است که با این اتفاقات تجربه می کند. پس اگر چنین خواب خوشی دیده‌اید شاد باشید و منتظر خبرهای خوبی بمانید.

 

تعبیر خواب تلفنی 09122889628
با ضمانت بازگشت پول

 

خلاصه مطلب

پرداختن به تعبیر خواب چندان توصیه نمی‌شود. چرا که در موارد بسیار زیادی این خواب‌ها برگرفته از رویدادهایی است که طی روز با آن مواجه هستیم. اما بعضی خواب‌ها دارای تعبیر است. در این مقاله به بررسی تعبیر خواب خواستگاری پرداخته ایم تا در صورت دیدن چنین خواب هایی، تعبیر آن را بدانید و از تعبیر خواب به نیکی برداشت کنید

امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سوال خود را بپرسید
سفارش کالا و خدمات مجالس
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظرات کاربران روی این مقاله
سید فاطمه حسینی
۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۰

واقعا عالی بود این تعبیر من خواب دیدم که خواستگار برام اومده و خیلی دنبال تعبیرش گشتم تا به این مطلب رسیدم ممنون از تعبیر کنندش

پاسخ
ملودی
۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۷

سلام من دختر ۱۲ ساله هستم خواب دیدم که در بالکن درحال گذاشتن لباس ها در بند بودم و ناگهانی یه پسیر اومد گفت من عاشقت شدم من فردا به پدرم میگم که بیاد خواستگاری من بهش گفتم من نمیتونم بدون والدینم حرفی بزنم بزار بهشون بگم بعد رفت من به مادرم گفتم مادرم به پدرم گفت و فردا اومدن خواستگاری من تو اتاق دیگری نشستم تنها بودم وانگار ناراحت بودم بعد مادرم اومد گفت تو که نمیخوای تو سن پایین ازدواج کنی؟ من گفتم نه و مادرم به خواستگارا گفت که سن شون پایین بزاریم برای هر وقت بزرگ شدن و خواستگارا رفتن میشه تعبیرش بگین بی زحمت از وقتی این خواب دیدم احساس ناخوشایندی دارم

پاسخ
لیلا حیایی
۳۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۷

سلام من دختری شانزده ساله و مجرد هستم دیشب خواب دیدم پسر داییم که نوزده سالشه بی مقدمه جلو خالم و مامانم و خواهرام و پسر خاله هام که یکیش چهارده سالشه و یکی هشت سالشه ازم خواستگاری کرد منم بهش گفتم من ازت متنفرم. واقعا ازش متنفرم. بعد از خواب دیدم که پسر خالم به اسم عباس ( من دوتا پسر خاله دارم هردوشون هم عباسن ) ولی نمی‌دونم کدومشون بود . فکر کنم اونیه که بیست و خورده ای سالشه بود منم ازش بدم نمیاد اولش پذیرفتم بیاد خواستگاریم ولی بعدش اعتراض کردم که چرا ؟ ولی دیر شده بود . بعد بابام اومد و گفت برو آماده شو الان میان منم با مامانم دعوا کردم که چرا بدون اجازه من گفته که بیان . داشتن با ماشین میومدن که مامانم از خواب بیدارم کرد . راستی اون قسمت اول خوابم که پسر داییم بود مادر مامانم هم بود اون مرده ولی حرف نمی‌زد و من ازش بدم می اومد و اونم رفت .تعبیرش بگید لطفاً مو به موی خوابم رو گفتم تعبیرش با شما راستی پسر عمم هم بود اونا همسایمونن پسر عمم رضا پونزده سالشه و هی می خواست یه چیزی بهم بگه از اونم بدم میاد 😂😂😂😂 چون همش دعوا میکنیم

پاسخ
Zahra
۱ تیر ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۰

سلام من تواب دیدم واسم خواستگار اومده ولی تو خواب دوماد نبود تعبیرش چیه؟

اطلس
۱ تیر ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۰
من هم این خوابو دیدم .احتمالا جلسه اول بوده :)
پاسخ
معصومه
۴ تیر ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۰

سلام من متاهل هستم ولی خواب دیدم که از من خواستگاری شده البته در خواب مجرد بودم و خواستگار هم آشنا بود لطفا تعبیرش را بفرمایید البته به نظر می‌رسید جواب منم مثبت باشه

پاسخ
سحر
۱۸ تیر ۱۴۰۰ - ۲۳:۳۳

سلام، من خواب دیدم که برای من خواستگار اومده نه من نه اون راضی نبودیم ، دختر داییم کنارم بود ازدواج نکرده ولی بچه بغلش بود، میخواستن برن که پسره دم اخری گفت من میخوام با ایشون(دختر داییم )ازدواج کنم

تعبیرش چیه

پاسخ
هستی
۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۸

سلام من خواب دیدم توی خونه عمم یک خواستگار برام اومد که نمیشناختم اما ویژگی ظاهریش کاملا مطابق خواسته هام بود و خیلی هم ثروتمند بودن با کل خانواده اومده بودن برای خواستگاری من نظرم مثبت بود و اتفاقات مثبتی داشت میافتاد اما خیلی ناگهانی پسر عمم از من خواستگار کرد اونجا و من حالا دو تا خواستگار داشتم اما جوابم به پسر عمم حتما منفی بود

چون یه جورایی با اینکه یک بار اون غریبه رو دیده بودمش دوستش داشتم تعبیرش چیه؟

پاسخ
رها
۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۸

سلام من چندین بار خواب دیدم که برام خواستگار اومده و هر بار جوابم منفی بوده ولی به اجبار خانواده ام قبول میکردم 😑

فاطمه
۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۸
وای چه بد
پاسخ
فآطمه
۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۰

سلام

لطفا کمکم کنین

من متاهل هستم

خواب دیدم با پسری که میشناسم همسایه شدیم و من یک لباس بسیار زیبا پوشیدم یک مهمونی داریم و همه اقوام حضور دارن ...من منزل اون پسربودم همراه با خواهرش بودم .که متوجه شدم اونامیخوان بیان خاستگاریم درصورتی که من در خواب هم شوهر داشتم و جالب اینجا بود که همسرم هم منتظر جواب از من بود و اینطور که متوجه شدم هر کودوم قبول میشدن من باید باهاشون میخوابیدم ...و پدر اون پسر رو هم بابا صدا میزدم...و هم پدر همسرم رو...

ضد
۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۰
شام سنگین نخور عزیزم
پاسخ
سولماز
۱۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۶

سلام من 16سالم من خواب دیدم برام خواستگار اومد و پسره به مامانم میگه عاشق منه ولی مادرش داره سنگ اندازی میکنه شب مامانه پسر زنگ زد من مخالف بودم وبه مادرش فوش می دادم و مامانم بهش می گفت که من چه فوش هایی بهش میدادم

پاسخ
مهسا
۲۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۱۰

سلام من خواب دیدم ک یک پیرمرد آمده خواستگاریم تو خواستگاری هم داره به من نگاه می‌کرد من خیلی ازش بدم آمده بود من ۱۴ سالمه چرا باید یک مرد ۶۰ ساله بیاد خواستگاریم اوفف من حتی از کسی ک دوسش دارم نمیتونم خواب ببینم وسط خواستگاری بود یک تلوزیون قدیمی بود منم با کنترل ور میرفتم یک مرد دیگم با خواستگار بود داشت تلوزیون نگاه می‌کرد منم رفتم رو مبل نشستم ک تلوزیون خاموش شد بعد ک بلند شدم دیدم کنترل زیر خودم بوده و باعث خاموش شدنش شده

توی یک سایت دیگم خوندم نوشته بود مشکلات فراوان در آینده ببخشید خداحافظ

پاسخ
فاطمه
۲۳ تیر ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۸

سلام من دختری 13ساله هستمپسر همسایمون 14 سالشه و گاهی باهم دعوا میکنیم اما چند وقتیه ازش خوشم اومده همش بهش فکرمیکنم و توی ذهنم تصور میکنم که اون از یه اتفاق خیلی بد و وحشتناک نجاتم میده و بعد از اون خواب دیدم که اومدن با خانواده اش که قرار خواستگاری از منو بزارن و خود پسره منو بغل کرد و گفت خانواده ام رو فرستادم کا وقت خواستگاری تعیین کنن منم خوشحال بودم

نمیدونم تعبیرش چیه میشه لطف کنید بهم بگید

پاسخ
Hani
۵ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۴

سلام ، من خواب دیدم کسی که دوسش دارم به خاستگاریم اومده و پشیمون شدن و رفتن و من گریه کردم تعبیرش چیه؟

پاسخ
سمیرا چوپانی
۸ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۰

سلام من خواب دیدم با اینکه شوهر دارم و واقعیتا هم دارم ولی افرادی به خواستگاری من آمده ومرا به زور با خود بردند و من با گریه دست به دامن همه میشدم که نزارید منو ببرن ولی هیچ کسی کمکی نکرد و منو بردند با اینکه اسم عروسی بود ولی همه لباس سیاه پوشیده و حلوا و خرما پخش میکنن و اینکه من با گریه از مادر و خواهرم خداحافظی کردم

تعبیرش چیه؟

پاسخ
سمیرا چوپانی
۸ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۰

سلام من خواب دیدم با اینکه شوهر دارم و واقعیتا هم دارم ولی افرادی به خواستگاری من آمده ومرا به زور با خود بردند و من با گریه دست به دامن همه میشدم که نزارید منو ببرن ولی هیچ کسی کمکی نکرد و منو بردند با اینکه اسم عروسی بود ولی همه لباس سیاه پوشیده و حلوا و خرما پخش میکنن و اینکه من با گریه از مادر و خواهرم خداحافظی کردم

تعبیرش چیه؟

پاسخ
سمیرا چوپانی
۸ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۰

سلام من خواب دیدم با اینکه شوهر دارم و واقعیتا هم دارم ولی افرادی به خواستگاری من آمده ومرا به زور با خود بردند و من با گریه دست به دامن همه میشدم که نزارید منو ببرن ولی هیچ کسی کمکی نکرد و منو بردند با اینکه اسم عروسی بود ولی همه لباس سیاه پوشیده و حلوا و خرما پخش میکنن و اینکه من با گریه از مادر و خواهرم خداحافظی کردم

تعبیرش چیه؟

پاسخ
سمیرا چوپانی
۸ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۰

سلام من خواب دیدم با اینکه شوهر دارم و واقعیتا هم دارم ولی افرادی به خواستگاری من آمده ومرا به زور با خود بردند و من با گریه دست به دامن همه میشدم که نزارید منو ببرن ولی هیچ کسی کمکی نکرد و منو بردند با اینکه اسم عروسی بود ولی همه لباس سیاه پوشیده و حلوا و خرما پخش میکنن و اینکه من با گریه از مادر و خواهرم خداحافظی کردم

تعبیرش چیه؟

پاسخ
سمیرا چوپانی
۸ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۰

سلام من خواب دیدم با اینکه شوهر دارم و واقعیتا هم دارم ولی افرادی به خواستگاری من آمده ومرا به زور با خود بردند و من با گریه دست به دامن همه میشدم که نزارید منو ببرن ولی هیچ کسی کمکی نکرد و منو بردند با اینکه اسم عروسی بود ولی همه لباس سیاه پوشیده و حلوا و خرما پخش میکنن و اینکه من با گریه از مادر و خواهرم خداحافظی کردم

تعبیرش چیه؟

پاسخ
سمیرا چوپانی
۸ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۰

سلام من خواب دیدم با اینکه شوهر دارم و واقعیتا هم دارم ولی افرادی به خواستگاری من آمده ومرا به زور با خود بردند و من با گریه دست به دامن همه میشدم که نزارید منو ببرن ولی هیچ کسی کمکی نکرد و منو بردند با اینکه اسم عروسی بود ولی همه لباس سیاه پوشیده و حلوا و خرما پخش میکنن و اینکه من با گریه از مادر و خواهرم خداحافظی کردم

تعبیرش چیه؟

پاسخ
لیلا فرخی
۹ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۰

سلام ما زمانیکه در شهر تربت حیدریه زندگی می کردیم (الان در مشهد زندگی می کنیم) حدود 20 سال پیش من خواب دیدم برادر سوپر سرکوچه که دوست پدرم هست و سوپر بزرگی هست اومده برام خواستگاری فامیل داماد هم بودن من کلا یک با خواب خوستگاری دیدم و اون همون خواب بود. در حال حاضر من مجرد هستم. و از اون زمان خیلی می گذره ولی می خوام ببینم تعبیر خوابش چی می شه.

پاسخ
حمید
۲۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۲

چرا انقدر دری وری سر هم کردین، خجالت بکشین بابا حداقل دیگه از قول ابراهیم کرمانی چرت ننویسین

پاسخ
زهرا مرسلی
۹ آبان ۱۴۰۱ - ۰۷:۰۹

سلام من تقریبا چند ماه با پسری آشنا شدم که زنش و طلاق داده و نسبتا بهش وابسته شدم خواب دیدم برام خواستگار اومده تنهایی چند روزه خونه ی ما بود تو مراسم خواستگاری خودم با یکی از فامیل های دور یه لحظه غیب شدن وارد مراسم شدن دست تو دست هم گذاشته بودن همه ی فامیلامون بهشون تبریک میگفتن با اینکه میدونستن خواستگار منه پسرعموم بهشون حلقه ای نامزدی هدیه داده بود من خیلی عصبی شده بودم میخواستم تعبیر خوابمو بدونم ؟

پاسخ
سعیده
۳ آذر ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۶

سلام من 14سالمه

خواب دیدم که خونه خاله بزرگم هستم بعد خاله کوچکم یه کیک تولد بچه گانه اورد روبه پسر خالم کرد گفت چرا تزیین اش نکردی بعد خالم یکم اسماتیس رو ی کیک اینا ریخت امد نشست پیش منو گفت هرکسی باید ازدواج کنه

اون خاله ای که این حرف گفت یه پسر داره که 9سالشه اون داشت من برای پسر خاله بزرگم که من خیلی دوسش دارم خواستگاری میکرد.

بعد توی واقعیت من واقعا از پسر خاله ام خوشم میادو دوسش دارم بعد پدر بزرگمم یبار گفت من با پسر خاله باهام ازدواج کنیم.

همه چیو دقیق گفتم لطفا کمکم کنید دارم دیونه میشم!

پاسخ
S
۲۴ دی ۱۴۰۱ - ۰۰:۴۹

سلام

من دخترم 15 سالمه خواب دیدم یک پسر ازم خاستگاری کرده تو ماشین بودیم منم جلو نشسته بودم حلقه هم داشت ولی صورتشو درست نفهمیدم تعبیرش چیه

ی روز هم مریض بودم خونه مادر بزرگم‌ خوابیده بودم ی نفر کت شلوار سفید پوشیده بود و در مورد من حرف میزد در مورد خاستگاری و اینا

پاسخ
علی وندی
۱۰ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۷:۲۵

سلام من یه شب خواب دیدم که دختری که دوستش دارم با هم تو یه اتاق نشستیم و درباره ازدواج صحبت میکنیم من بهش میگم که خیلی عاشق تو هستم و دوست دارم که با تو ازدواج کنم پارس میپرسم که جوابت چیه بعد سکوت میکنه و هیچی نمی که تعبیرش چیه؟

پاسخ
علی وندی
۱۰ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۷:۲۵

سلام من یه شب خواب دیدم که دختری که دوستش دارم با هم تو یه اتاق نشستیم و درباره ازدواج صحبت میکنیم من بهش میگم که خیلی عاشق تو هستم و دوست دارم که با تو ازدواج کنم پارس میپرسم که جوابت چیه بعد سکوت میکنه و هیچی نمی که تعبیرش چیه؟

پاسخ
نظر خود را ثبت کنید