ایده و خلاقیت
سوال خود را بپرسید
آتنا رحیمی سوال کرده:
۱
پاسخ
۷۳۱
بازدید
۰
ستاره

لغو قرارداد با تشریفات به دلیل کرونا

سلام وقت بخیر تشریفینو عزیز، ما عروسیمون 20 فروردین بود و به خاطر کرونا و شیوع این ویروس، کنسل شد. از شانس بد ما، این ویروس هنوز هم مونده و ما میخوایم بیخیال عروسی گرفتن در شرایط کرونا بشیم. لطفا قانون لغو قرارداد با تشریفات و باغ میفرمایید؟
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۲
مدیر سایت پاسخ داده:

سلام به شما دوست عزیز و همراه تشریفینو

باتوجه به شرایط کنونی و شیوع ویروس کرونا، بسیاری از جشن عروسی ها لغو شده است. لغو چنین مراسمی، درحال حاضر قانون است و هیچ تشریفات و باغ تالاری، حق اصرار بر برگزاری و یا عدم عودت وجه پرداخت شده را ندارد. 

طبق بررسی‌های انجام شده و گفته‌های رئیس اتحادیه تالارهای پذیرایی و خدمات مجالس، آقای خسرو ابراهیمی نیا، باتوجه به شرایط فعلی و شیوع ویروس کرونا، ابلاغیه‌ای به تالارهای پذیرایی صادر کرده‌اند. در این ابلاغیه، ضرورت همکاری با عروس و داماد‌ها، جهت کنسل نمودن تاریخ رزرو شده جهت برگزاری عروسی، ذکر شده‌است. بر اساس این ابلاغیه، هیچ تالاری حق دریافت جریمه، بابت کنسل کردن مراسم عروسی را ندارد. هرگونه عدم همکاری با عروس و داماد، جهت کنسل نمودن مراسم عروسی، تخلف محسوب می‌شود. لازم است مدیریت تالار، نهایت همکاری را جهت تغییر تاریخ برگزاری مراسم، در ماه‌های آینده پس از بهبود وضعیت شیوع ویروس کرونا، داشته باشد.

 درصورتی که عروس و داماد قصد جابه‌جایی روز برگزاری جشن عروسی را نداشته باشند، تالار موظف به عودت کل مبلغ بیعانه است. هیچ جریمه‌ای، برای کنسل کردن مراسم درنظر گرفته نشده‌است. حتی اگر تصمیم به برگزاری عروسی نداشته‌باشید، می‌توانید کل مبلغ بیعانه را بدون هیچ‌گونه خسارت و جریمه‌ای دریافت کنید.

 

جهت مطالعه بیشتر به این مقاله مراجعه کنید:

قوانین کنسل شدن قرارداد تالار پذیرایی به دلیل ویروس کرونا

امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۰
۰
ستاره
پاسخ
پاسخ شما: