ایده و خلاقیت

چرا تشریفات عروسی در باغ تالار مهم است؟

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱۷ دقیقه تاریخ نگارش: ۲۱ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۶
تعداد رای‌دهندگان:
۰
۰

اگر میخواهید با خدمات تشریفات عروسی در باغ تالار آشنا شوید و مزایای کمک گرفتن از تشریفات عروسی را بدانید، همراه ما باشید.

برای مواجهه با این چالش‌ها و برنامه‌ریزی هرچه بهتر برای جشن عروسی، بسیاری از زوج‌های جوان به سراغ تشریفات مجالس ‌می‌روند. جشن عروسی احتمالاً بهترین روز زندگی عروس و داماد است و نباید با مشکلات کوچک و بزرگ تحت تأثیر قرار بگیرد.  در گذشته، تشریفات عروسی و عقد خیلی مورد توجه عروس و داماد‌ها قرار نمی‌گرفت. اما امروزه کمک گرفتن از خدمات دهنده‌ی عروسی و تشریفات مجالس به امری مهم در برگزاری مراسم عقد و عروسی تبدیل شده است. با نگاهی وسیع‌تر به مجالس عروسی دوستان و آشنایان و تجربیات آن‌ها در این زمینه، میزان اهمیت کار تشریفات مجالس بیش از پیش مشخص می‌شود. برنامه‌ریزی حرفه‌ای برای جشن عروسی برای عروس و داماد مزایای بیشماری دارد که در ادامه به برخی از مهمترین آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

 

میزان اهمیت تشریفات مجالس در برنامه‌ریزی جشن عقد و عروسی

میزان اهمیت تشریفات مجالس در برنامه‌ریزی جشن عقد و عروسی

برنامه‌ریزی برای تمام بخش‌های جشن از جمله اجاره باغ تالار، عکاسی عروس و پذیرایی با دقت، به دانش و تجربه نیاز دارد. جشن عروسی نیز همیشه اولین تجربه عروس و داماد از برگزاری چنین مراسمی است. یک مراسم عروسی صرفاً پذیرایی و غذا نیست. یک تشریفات عروسی خوب و با کیفیت در یک تالار یا باغ تالار می‌تواند لحظات زیبا و به یادماندنی را برای شما به همراه داشته باشد. امروزه بسیاری از زوج‌ها علاقه‌مند به برگزاری جشن خود رد یک باغ تالار هستند. با توجه به فضای باز و لوکیشن های مختلف بخصوص برای عکاسی، یک مراسم بی نظیر در فضای باز خواهید داشت.

 

نکات مهم جهت داشن یک مراسم عروسی خوب و با کیفیت 

برخی از نکات مهم جهت داشن یک مراسم عروسی خوب و با کیفیت 

جشن عروسی یکی از پر جزییات ترین مراسم هایی است که در زندگی تجربه خواهید کرد. این جشن باید با برنامه ریزی اجرایی شود تا همه چیز مطابق با میل و خواسته شما عملی شود. به همین دلیل نکات متعددی دارد که آگاهی از آن کمک می‌کند تا هوشمندانه تیم تشریفات مجالس را انتخاب کنید. در ادامه به گزیده ای از این نکات اشاره می‌کنیم.

 • سیستم های سرمایشی و گرمایشی مناسب مجموعه
 • وجود فضای سبز و محوطه مناسب و کافی جهت مهمانان
 • کیفیت خوب غذا و پذیرایی در باغ
 • سرویس های تمیز و کافی بر اساس مهمانان
 • وجود فضای سرپوشیده علاوه بر فضای باز در باغ تالار
 • تعداد مهمانداران کافی بر اساس مهمانان دعوت شده
 • دسترسی مناسب و ایده آل به باغ عمارت
 • پیش بینی جزییات جشن
 • فراهم کردن تجهیزات و اکسسوری ها
 • گل آرایی و دیزاین مناسب
 • برنامه ریزی و زمان بندی مطلوب

 

چرا سپردن جشن به تشریفات مجالس ضروری است؟

چرا سپردن جشن به تشریفات مجالس ضروری است؟

جشن عروسی جزییات متعددی دارد که برای انجام آن باید هفته ها قبل برنامه ریزی کنید. انجام این کارها نیازمند برنامه، اصول و مدیریت بسیار قوی است. بدیهی است که عروس، داماد و خانواده‌های آن‌ها برای جشن عروسی استرس زیادی خواهند داشت و این استرس در روز جشن به اوج خود می‌رسد. حال فکر کنید با این درجه از نگرانی باید به تنهایی از پس تمام چالش‌های جشن عروسی برآیید. در چنین شرایطی احتمال بروز خطا و ایجاد مشکلات بیشتر بالا می‌رود، تا حدی که روز عروسی به جای خاطرات خوش با تلخی همراه شود. اما مسئولان تشریفات عروسی و عقد این نگرانی‌ها را تا حد زیادی کاهش می‌دهند. با کمک گرفتن از تشریفات مجالس کافی است بدون فکر به گوشه و کنار مراسم از جشن خود لذت ببرید.

 

بیشتر بخوانید : انجام صفر تا صد تشریفات مجالس عروسی شما با بهترین کیفیت

 

مزایای کمک گرفتن از تشریفات مجالس عروسی

مزایای کمک گرفتن از تشریفات مجالس عروسی

تشریفات مجالس و خدمات‌دهندگان عروسی، تعداد زیادی مراسم عروسی برای افراد با علایق و سلیقه‌های مختلف برگزار می‌کنند و به همین دلیل از چگونگی امور در این زمینه به خوبی آگاه هستند. اگر دوست دارید در جشن عروسیتان به تک تک جزییات توجه شود و مشکلی پیش نیاید، تشریفات مجالس قطعاً بهترین راه برای شما خواهد بود. وظیفه تشریفات عروسی در باغ تالار برخلاف تصور بسیاری تنها به امور پذیرایی از مهمان‌ها و اجاره‌ی باغ تالار محدود نمی‌شود. شما می‌توانید صفر تا صد برنامه‌ریزی مراسم خود را به یک تشریفات مجالس مورد اعتماد بسپارید و تنها از شاد بودن در جشن خود لذت ببرید. افراد حرفه‌ای در برنامه‌ریزی عروسی حتی می‌توانند به شما در یافتن عمارت و یا باغ عکاسی و همچنین محضر عقد شیک و منحصر بفرد کمک کنند. اگر هنوز هم برای کمک گرفتن از یک تشریفات مجالس معتمد و کاربلد قانع نشده‌اید، باید نمونه کارهای اجرا شده تشریفات کاژو را مشاهده کنید تا از طریق همان عکس، به کیفیت عملکرد و تفاوت ارائه خدمات یک تیم تشریفاتی آگاه شوید. در ادامه به مزایای دیگر همکاری با تشریفات اشاره میکنیم.

 

1-احساس آرامش با تشریفات مجالس عروسی

احساس آرامش با تشریفات مجالس عروسی

برنامه‌ریزی برای جشن عروسی پروسه‌ای زمان بر و خسته‌کننده است که احتمالاً با مشکلاتی هم همراه می‌شود. به جای آنکه خودتان به تنهایی و مضطرب با این مشکلات مواجه شوید، تمامی امور را به تشریفات عقد و عروسی بسپارید. از پیدا کردن سالن عقد مناسب گرفته تا آتلیه عروس، تشریفات مجالس تمام مشکلات شما در رابطه با مراسم عروسی را حل می‌کنند. افراد متخصص در امور برنامه‌ریزی عروسی همچنین شما را در مورد مسائل مختلف راهنمایی می‌کنند و مشاوره می‌دهند.  کافی است خواسته‌ها و علایق خود را با یک خدمات دهنده‌ی عروسی حرفه‌ای درمیان بگذارید تا به جشن عروسی رویایی خود برسید. بنا بر این حتی اگر قصد ندارید برنامه‌ریزی جشن عروسی را به طور کلی به تشریفات مجالس بسپارید، حداقل از آن‌ها مشاوره بگیرید. مراسم عروسی که تشریفات مجالس برای شما برگزار می‌کند به مراتب بهتر از مراسمی خواهد بود که خودتان به تنهایی آن را برگزار می‌کنید. اگر از راهنمایی‌های تشریفات عروسی بهره ببرید، می‌توانید از برگزاری هرچه بهتر جشن خود اطمینان حاصل نمایید. شما باید روی شاد بودن و لذت بردن از مراسم عروسی خود متمرکز باشید، نه اینکه تا آخرین دقیقه جشن به فکر این کنید که آیا همه امور به خوبی پیش خواهند رفت یا خیر.2-مشاوره ودینگ پلنری تیم تشریفات مجالس عروسی

-مشاوره ودینگ پلنری تیم تشریفات مجالس عروسی

عروس و داماد‌ها معمولاً با‌ایده‌های مختلفی برای جشن عروسی خود بخصوص در باغ تالار مواجه می‌شوند. باغ تالار‌های عروسی بیشمار، تالار‌های پذیرایی مختلف، مدل‌های متنوع لباس عروس، آرایشگاه‌های کوچک و بزرگ برای هم عروس و هم داماد، و باغ عکاس عروس با تم‌های گوناگون همگی ممکن است شما را گیج کنند. در چنین شرایطی انتخاب گزینه‌های مناسب دشوار و نیازمند تجربه است. همانطور که پیش‌تر نیز گفتیم، کافی است خواسته‌ها و علایق خود را با یک تشریفات مجالس با تجربه درمیان بگذارید. خدمات ودینگ پلنری توسط تیم تشرفیات کاژو ارائه میشود و شما می‌توانید با درمیان گذاشتن علایق شخصی، بهترین مشاوره را از بخش استایل، انتخاب باغ عمارت، انتخاب مزون لباس عروس و داماد و چنین مواردی دریافت کنید. با توضیحات جامع و تخصصی خدمات دهنده‌ی مجالس، بسیاری از گزینه‌های اشتباه را از ذهن شما حذف می شوند تا دقیقاً به خواسته‌های خود برسید. برای مثال، ممکن است باغ تالار‌های گوناگونی را برای جشن عروسی خود در نظر گرفته باشید و حال نمی‌دانید کدام یک مناسب‌ترین گزینه برایتان است. اما افراد حاضر در تشریفات عروسی موارد مختلفی را از جمله بودجه شما و تعداد مهمانان در نظر می‌گیرند تا بهترین تالار پذیرایی را برای شما انتخاب کنند.

استرس و نگرانی خود را با سپردن مراسم خود به یک خدمات مجالس عروسی مدیریت کنید

 

3-توانایی بالا در اجرای ایده های شما

توانایی بالا در اجرای ایده های شما

بسیاری از ایده ها و فانتزی ها در ذهن ما وجود دارد که محقق شدن آن‌ها کمی بعدی به نظرمان می‌رسد. اما جالب است بدانید که برای تیم های تشریفاتی حرفه ای، هیچ ایده‌ای بعید نیست. به همین دلیل تشریفات کاژو در همان مراحل ابتدایی تلاش می‌کند تا ضمن نیازسنجی جزییات مدنظر شما برای یک جشت ایده آل را کشف کند. پس از این مرحله با توجه به قدرت ایده پردازی و اجرا در تیم تشریفات، تلاش می شود تا ایده های شما به بهترین شکل ممکن عملی شود. در تشریفات کاژو تحقق رویاهای شما اهمیت بالایی دارد و کل مجموعه تلاش می‌کند تا در همین راستا قدم بردارد

 

4-کاهش هزینه های جشن عروسی

کاهش هزینه های جشن عروسی

سخت‌ترین خواسته‌ها در جشن عروسی با تشریفات مجالس آسان خواهد شد. با توجه به تجربه، مهارت، آموزش و روابطی که خدمات‌دهندگان عروسی دارند، می‌توانند مراسم عروسی شما را به بهترین نحو برگزار کنند. شاید بسیاری از‌ایده‌های شما محال به نظر برسند. اما با انتخاب تشریفات مجالس مورد اعتماد، خواسته‌های شما و با هر بودجه‌ای انجام می‌شود. برای مثال، اگر برای قیمت و سایر موارد مستقیماً وارد مذاکره با مسئول آتلیه عروس شوید، احتمالاً هزینه‌ی بالایی را برای شما در پی خواهد داشت. اما خدمات مجالس بهترین آتلیه‌های عروس را با مناسب‌ترین هزینه‌ها برای شما رزرو خواهند کرد.با تشریفات عروسی ، نه تنها در هزینه، بلکه در وقت نیز صرفه‌جویی خواهید کرد.  کاهش هزینه ها به دلیل دارا بودن لینک های متعدد و ارتباطات قوی در حوزه برگزاری جشن عروسی، موجب می‌شود تا کلیه آفرهایی که در اختیار تیم تشریفات قرار میگیرد، مستقیم به شما داده شود و هزینه ها تا حد زیادی کنترل گردد.

 

5-صرفه جویی در زمان

صرفه جویی در زمان

وقت طلاست، خصوصاً وقتی بحث برنامه‌ریزی برای مراسم عروسی به میان می‌آید. هماهنگی همه جوانب مراسم ازدواج نیاز به ماه‌ها زمان دارد که همین موضوع نیز معمولاً عروس و داماد را خسته می‌کند. اما با استخدام خدمات دهنده‌ی عروسی و تشریفات مجالس می‌توانید وقت خود را صرف مهمترین کار‌های جشن نمایید، بدون آنکه برای جشن خسته و فرسوده شوید. نیروهای متخصص در زمینه تشریفات مجالس، چارچوب مشخصی برای اقدامات صفر تا صد خود دارا هستند. به همین دلیل برای برگزاری جشن عروسی مطابق با همان خط مشی گام برمیدارند تا همه چیز در زمان مقرر و مطابق برنامه هماهنگ و اجرا شود. پروسه هماهنگی در این مجموعه ها کمترین زمان را می‌برد، چرا که از قبل برترین های حوزه را غربال کرده‌اند تا هیچ آزمون و خطایی در میان نباشد.

انجام این هماهنگی ها توسط عروس و داماد ماه ها زمان می‌برد! چرا که عدم شناسایی برترین ها و نا آگاهی در پارامترهای مهم در انتخاب موجب می‌شود تا تردیدهای زیادی وجود داشته باشد.

 

6-ارائه خدمات فوق حرفه ای و اصولی

ارائه خدمات فوق حرفه ای و اصولی

زمانی که صحبت از خدمات حرفه ای می‌شود، جالب است بدانید که سطح کیفی چیزی فراتر از ذهن شما است. خدمات حرفه ای توسط متخصصین این حوزه ارائه می‌شود، چرا که آشنایی با مارکت عروسی، سال ها فعالیت در این حوزه و آپدیت بودن اطلاعات از نحوه برگزاری جشن‌های خاص در سراسر جهان موجب می‌شود تا عملکرد متفاوت و حرفه ای را شاهد باشیم. به همین دلیل افراد متخصص در این حوزه تلاش می‌کنند تا خیلی مطلوب خدمات خود را به عروس و دامادها ارائه کنند و از بازخورد عالی آن ها لذت ببرند.

 

7-دیزاین حرفه ای جشن عروسی با خدمات مجالس

دیزاین حرفه ای جشن عروسی با خدمات مجالس

یکی از پارامترهایی که نمایانگر عملکرد حرفه ای یک تیم تشریفاتی است، نحوه دیزاین و اجرای آن است. گل آرایی، شمع آرایی، حریر آرایی و استفاده از المان ها یا اکسسوری های رایج، همگی در این حوزه اهمیت دارند. تیم های تشریفاتی حرفه ای میتوانند تمامی عکس‌های ژورنالی که مدنظرتان است، اجرایی کنند و دیزاینی یونیک برای شما خلق کنند. به همین دلیل با خیالی آسوده در وب سایت‌ها بگردید و زیباترین دیزاین های مورد علاقه در حوزه گل آرایی، شمع آرایی و دکوراسیون جشن را به متخصصین تشریفات ارائه دهید. تیم کاژو به دلیل درک اهمیت دیزاین حرفه ای جشن، متخصصین این حوزه را در کنار خود دارد تا به بهترین شکل ممکن شرایط را برای تحقق رویاهای شما فراهم کند.

 

8-برنامه ریزی و مدیریت جشن عروسی

برنامه ریزی و مدیریت جشن عروسی

پیش‌تر گفتیم انجام کار‌های جشن عروسی برای شما به تنهایی دشوار و با استرس زیادی همراه خواهد بود. اما بهره بردن از مشاوره تخصصی تشریفات مجالس، برنامه‌ریزی برای عروسی را از یک پروسه‌ی خسته‌کننده و دلهره‌آور به خاطره انگیزترین روز‌های زندگیتان تبدیل می‌کند. وقتی مجبور هستید خودتان تک تک به سراغ خدمات مختلف مرتبط با جشن عروسی بروید، چیزی جز خستگی و استرس برای شما باقی نخواهند ماند. اما اگر این کار را به خدمات عروسی و تشریفات مجالس بسپارید، دیگر مشکلی از این بابت نخواهید داشت. شما حتی تصور چند ساعت از مسئولیت برگزاری جشن عروسی برای‌تان غیرممکن است. تیم برگزاری باید برای اجرای اصولی یک جشن برنامه ریزی حرفه ای داشته باشد. این برنامه ریزی کمک می‌کند تا به بهترین شکل امکان اجرایی کردن مراسم را داشته باشید و به شکلی هوشمندانه وقایع غیرمنتظره را مدیریت کنید. همین مدیریت بحران یکی از مزایای مهم و استراتژیک تیم های تشریفاتی حرفه ای است. چرا که یک اتفاق پیش بینی نشده می‌تواند جشن شما را با چالش مواجه کند. تیم های تشریفاتی به دلیل سوابق بالای برگزاری جشن، به خوبی با این وقایع آشنایی دارند و میتوانند به بهترین شکل آن را مدیریت کنند.

 

9-به روز بودن ارائه خدمات

به روز بودن ارائه خدمات

زمانی که از تشریفات عروسی در باغ تالار کمک می‌گیرید تا جشنی بی نظیر داشته باشید، مزایای متعددی را شامل می‌شود. یکی از مهمترین آن ها به روز بودن عملکرد تیم تشریفاتی و پرسنل آن است. بسیاری از تیم های تشریفاتی با خط مشی 10 یا 20 سال قبل خدمات ارائه می‌کنند. اما انتخاب تیم های حرفه ای مثل کاژو، به شما اجاره می‌دهد تا استانداردهای برگزاری جشن را ارتقا دهید و به بهترین شکل ممکن برای برگزاری یک جشن به روز، خاص و یونیک آماده شوید. به روز رسانی اطلاعات پرسنل از نحوه برخورد با مهمانان، چیدمان جشن عروسی، دیزاین جشن و گل آرایی، نحوه مدیریت آن و ارائه خدمات همگی از جمله نکاتی است که در تشریفات عروسی در باغ تالار مدنظر قرار میگیرد.

 

10-صرفه جویی در هزینه ها

صرفه جویی در هزینه ها

گاهی اوقات عروس و داماد‌ها بودجه‌ی محدودی دارند که شاید با بسیاری از خواسته‌های آن‌ها همخوانی نداشته باشد. اما تشریفات مجالس بودجه شما را به گونه‌ای مدیریت می‌کند که به بسیاری از خواسته‌های خود از جشن عروسی برسید. با مشاوره درست و کمک حرفه‌ای قطعاً بودجه‌ی خود را صرف بهرین انتخاب‌ها خواهید کرد. عدم آگاهی از قیمت‌ها و خدمات ارائه شده و نداشتن تجربه زوج‌های جوان برای بزگرای یک مراسم عروسی باعث می‌شود تا از قیمت‌های خدمامت ارائه شده در باغ تالار مطلع نباشند. از این جهت ممکن است به‌صورت انفرادی تصمیم بگیرند تا بسیاری از این خدمات را خودشان بر عهده بگیرند که این موضوع ممکن است باعث بالارفتن هزینه‌های تمام شده مراسم عروسی شود. این مسئله در باغ‌های شخصی بیشتر نمود پیدا می‌کند و دیده شده بسیاری از مراسمات جشن عقد و عروسی با مشکلات زیادی روبرو شده‌اند.

 

11-مهمانداران حرفه ای در تشریفات جشن

مهمانداران حرفه ای در تشریفات جشن

بخش پذیرایی از مهمان‌ها معمولاً دغدغه‌ی تمام خانواده‌ها و خصوصاً پدر و مادر عروس و داماد است. حتی اگر بهترین جشن عروسی را هم برگزار کنید، کمبود‌ها در پذیرایی، چه سر میز شام و چه باقی زمان‌ها، خیلی زود خود را نشان می‌دهند و جوانب مختلف مراسم را تحت تأثیر قرار می‌دهند. از طرفی دیگر، وقتی شما و سایر اعضای خانواده درگیر جشن هستید، مسئولین خدمات مجلس روی تمام امور، از جمله پذیرایی بی‌نقص از مهمانان، نظارت دارند و خیال شما را از این بابت آسوده نگه می‌دارند.

 

بهترین تیم تشرفیات مجالس را بشناسید

کاژو بهترین تیم تشرفیات مجالس را بشناسید

هرچند پیدا کردن تیم تخصصی در حوزه تشریفات کار دشواری است، اما خوشبختانه کاژو با سال ها تجربه ارائه خدمات حرفه ای در این زمینه می‌تواند به راحتی مسئولیت برگزاری جشن های شما را برعهده گیرد. خدمات در کاژو به شکلی متفاوت ارائه می‌شود. قدم ابتدایی نیاز سنجی و تعیین سطح جشن مدنظرتان است. پس از آن برنامه ریزی، ایده پردازی و خدمات ودینگ پلنری به عروس و داماد ارائه می‌شود. خدمات مشاوره در انتخاب بهترین استایل، بهترین عکاسی فرمالیته و فیلمبرداری، انتخاب مزون مناسب و سالن آرایش و پیرایش داماد همگی بخشی از خدمات کاژو است. جالب است بدانید که عملکرد کاژو در بحث تشریفات، پذیرایی و ارائه خدمات گل آرایی و دیزاین فراتر از نمونه های موجود در ایران است و به راحتی می‌توانید جهت برگزاری جشن های خاص با ایده‌های ناب از کاژو کمک بگیرید.

 

خلاصه مطلب

هر زوج و عروس و دامادی سلیقه خاص خود را دارد که ممکن است با دیگری قابل مقایسه نباشد. به همین دلیل نیز استایل‌های بسیار متفاوتی برای برگزاری جشن عروسی وجود دارند که ممکن است یک تشریفات مجالس خاص قادر به انجام تمامی آن‌ها نباشد. برای انتخاب تشریفات مجالس شما باید در ابتدا به سلیقه وخواسته خود در برگزاری جشن عروسی توجه کنید، سپس تشریفاتی را انتخاب نمایید که کاری مطابق با خواسته‌های شما ارائه می‌دهد. به این ترتیب هیچوقت از اعتماد خود به یک خدمات دهنده‌ی عروسی پشیمان نخواهید شد.

امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سوال خود را بپرسید
سفارش کالا و خدمات مجالس
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظرات کاربران روی این مقاله