ایده و خلاقیت

اهمیت اجرای مراسم توسط تشریفات مجالس

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱۲ دقیقه تاریخ نگارش: ۲۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۵:۱۰
تعداد رای‌دهندگان:
۰
۰

اگر میخواهید در خصوص اهمیت اجرای مراسم توسط تشریفات مجالس در تهران اطلاعات بیشتری کسب کنید، همراه ما باشید.

تصور کنید که جشن عروسی چه ریزه کاری‌هایی دارد؟ جشن تولد چطور؟ آیا به موقع انجام شدن کارها در یک رویداد خاص نیازمند حضور تیم حرفه‌ای است؟ بی شک دستیابی به بهترین کیفیت از برگزاری جشن، در گرو برنامه ریزی دقیق و مدیریت حرفه‌ای است. برگزاری یک جشن کوچک خانوادگی نیز پیچیدگی‌های خاص خود را دارد، اما برگزاری جشن‌های بزرگ‌تر چیزی متفاوت است! اهمیت اجرای مراسم توسط تشریفات مجالس در تهران به شدت احساس می‌شود. چرا که برنامه ریزی، ایده پردازی و مدیریت در تمام سطوح جشن می‌تواند کیفیت نهایی آن را تضمین کند.

به همین دلیل قصد داریم در ادامه این مقاله به بررسی اهمیت اجرای مراسم توسط تشریفات مجالس در تهران اشاره کنیم و عملکرد تیم تشریفات را ارزیابی نماییم

پس تا پایان همراه ما باشید تا پاسخ سوالات‌تان را به دست آورید.

 

وظایف تیم تشریفات مجالس چیست؟

وظایف تیم تشریفات مجالس چیست؟

انجام تشریفات مجالس با مجموعه تشریفینو؛ برای دریافت مشاوره رایگان کلیک کنید:   02188888884

تیم تشریفات مجالس معمولاً شامل چندین عضو است که هر کدام وظایف خاص خود را در برگزاری مراسم به عهده می‌گیرند. وظایف اصلی اعضای تیم تشریفات مجالس عبارتند از:

 • مدیریت ایونت یا جشن: تیم تشریفات مسئول برگزاری مراسم است و وظایف مدیریتی بر عهده دارد. مسئول برگزاری، برنامه‌ریزی کلی را انجام می‌دهد، تیم را هماهنگ می‌کند، با مشتریان ارتباط برقرار می‌کند و اطمینان حاصل می‌کند که همه چیز به خوبی پیش می‌رود.
 • دیزاین و طراحی: تیم تشریفات مجالس وظیفه دیزاین و طراحی فضای برگزاری جشن را بر عهده دارد تا طرح دکوراسیونی مناسب برای محل برگزاری مراسم انتخاب کند و آن را اجرایی نماید. تیم تشریفات مسئول انتخاب نوع گل آرایی، دیزاین با حریر، تزئینات گل و گیاه، نورپردازی، انتخاب صندلی‌ها، میزها، اکسسوری‌ها و موارد این‌چنینی است.
 • هماهنگی گروه موسیقی و صدا: گروه مسئول هماهنگی موسیقی و صدا،تلاش می‌کند تا جزییات مربوط به صدا و موسیقی را هماهنگ کند. بر همین اساس همه اقدامات از انتخاب موسیقی مناسب برای جشن گرفته تا جزییات سیستم صوتی و نور همگی به وسیله تشریفات مجالس انجام می‌شود. فراهم کردن کلیه امکانات مثل انواع میکروفن، سیستم‌های صوتی و نور همگی برعهده تیم تشریفات است.
 • خدمات پذیرایی و نوشیدنی: تیم تشریفات مجالس تلاش می‌کند تا سرویس دهی مطلوبی در حوزه پذیرایی از مهمانان ارائه کند. خلق چند سطح مختلف منوی غذا و نوشیدنی از جمله اقدامات تیم تشریفات است. معمولا نوع پذیرایی جشن، نوع نوشیدنی‌های طبیعی، نوشیدنی‌های گرم، فینگرفودها و غذاهای اصلی همگی توسط تیم تشریفات انجام می‌شود. مسئول تشریفات باید مطمئن شود که غذاها به موقع و به شکلی مناسب سرو می‌شوند و کیفیت مناسبی دارند.
 • آتلیه عکاسی و فیلم‌برداری: تیم تشریفات در کنار برگزاری جشن، مسئول ثبت لحظات با اهمیت و عکسبرداری و فیلم‌برداری از مراسم است. این تیم باید با استفاده از تجهیزات مناسب، لحظات را به طور حرفه‌ای ثبت کند تا خاطرات برای مدت طولانی حفظ شوند.
 • اکسسوری‌ها و دیزاین‌های خاص: از جمله وظایفی که برعهده تیم تشریفات مجالس است، می‌توان به واردات اکسسوری‌ها، دیزاین‌های خاص و چیدمان شیک اشاره کرد. تمام این جزییات تنها توسط تیم‌های حرفه‌ای و صاحب نام مثل تشریفینو انجام می‌شود.
 • ارائه خدمات برنامه ریزی و مشاوره: قطعا شما به عنوان فردی که اولین تجربه برگزاری جشن بزرگ دارد، از ریزه کاری‌ها اطلاعاتی ندارید و هیچ آشناییتی با تیم‌های ارائه کننده سرویس ندارید. در چنین شرایطی تیم مشاوره و برنامه ریزی در تشریفات مجالس می‌تواند به بهترین شکل مشاوره و آگاهی کافی برای‌تان ایجاد کند تا انتخاب مطلوبی داشته باشید.

 

خدمات تشریفات مجالس در چه حوزه‌ای ارائه می‌شود؟

خدمات تشریفات مجالس در چه حوزه‌ای ارائه می‌شود؟

انجام تشریفات مجالس با مجموعه تشریفینو؛ برای دریافت مشاوره رایگان کلیک کنید:   02188888884

اطلاع از این‌که خدمات تشریفات مجالس در چه حوزه‌هایی ارائه می‌شود، به شما کمک می‌کند تا اطمینان خاطر مطلوبی کسب کنید و با خیال آسوده برای برگزاری جشن مدنظرتان به دنبال تیم حرفه‌ای باشید. خوشبختانه این روزها در تهران تیم‌های مختلفی برای ارائه خدمات در حوزه تشریفات وجود دارند که سطح کیفی ارائه خدمات در ان‌ها متفاوت است. تشریفات مجالس متناسب با بودجه کارفرما خدمات مشخصی را ارائه می‌کند. این خدمات در حوزه‌های ذیل ارائه می‌شود.

 • مهمانی و دورهمی
 • جشن تولد
 • جشن بله برون
 • جشن نامزدی
 • جشن عقد
 • جشن عروسی
 • جشن حنابندان
 • جشن تولد
 • جشن تعیین جنسیت
 • جشن سیسمونی
 • جشن مجردی (بچلر پارتی)
 • جشن فارغ التحصیلی
 • جشن الفبا – تکلیف و...
 • ولیمه

 

اهمیت انتخاب تیم تشریفات مجالس چیست؟

اهمیت انتخاب تیم تشریفات مجالس چیست؟

انجام تشریفات مجالس با مجموعه تشریفینو؛ برای دریافت مشاوره رایگان کلیک کنید:   02188888884

زمانی که صحبت از اهمیت اجرای مراسم توسط تشریفات مجالس در تهران می‌شود، جزییات بیش از پیش مدنظر قرار می‌گیرد. به این ترتیب می‌توانید خیلی راحت در خصوص موضوعات حائز اهمیت در این زمینه اطلاعات کسب کنید. در ادامه جزییاتی از اهمیت انتخاب هوشمندانه تیم تشریفات را بررسی می‌کنیم.

 • خلق تجربه‌ی خاص و بی‌نظیر: با انتخاب تشریفات مجالس مناسب، می‌توانید یک تجربه‌ی خاص و ویژه را برای مهمانان خود فراهم کنید. ارائه خدمات یونیک مثل دکوراسیون خاص در محیط برگزاری جشن، انتخاب تیم موسیقی مناسب، حفظ کیفیت غذا و نوشیدنی در کلیه سطوح به همراه میوه آرایی، دیزاین نوشیدنی‌ها و کلیه المان‌های پذیرایی بخشی از همین ماجرا است. طراحی محیط زیبا و جذاب مطابق با خواست کارفرما و دیزاین ژورنالی، انتخاب موسیقی مناسب و سرویس دهی با کیفیت به مهمانان می‌تواند برای آن‌ها لحظاتی فراموش‌نشدنی را ایجاد کند.
 • خلق حس و حال ویژه: تشریفات مجالس به شکل مستقیم تأثیر بر جو و احساسات حاکم بر جشن دارد. با انتخاب دکوراسیون ژورنالی، نورپردازی حرفه‌ای و موسیقی مناسب، می‌توانید جوی شاد و خاص را در محیط مراسم ایجاد کنید و مهمانان را در مود خوبی قرار دهید. همین موضوع زمینه ساز ایجاد حس و حال عالی از جشن‌های شما است.
 • خلق ارزش: با انتخاب تشریفات مجالس حرفه‌ای در تهران، می‌توانید به مهمانان خود نشان دهید که ارزشمندی آن‌ها تا چه اندازه است و چقدر هزینه برای افزایش کیفیت پذیرایی از آن‌ها کرده‌اید. زمانی که این اقدامات با افزایش تعداد مهمانداران، بهبود کیفیت برخورد با مهمانان، جانمایی صحیح و حرفه‌ای آن ها و همچنین توجه کافی به نیاز آن‌ها انجام می‌شود، خلق ارزش به بهترین شکل ممکن رخ می‌دهد.
 • کاهش هزینه ها: شاید تعجب کرده باشید، اما نکته مهم در انتخاب تیم تشریفات حرفه‌ای، کاهش هزینه ها است. زمانی که تیم تشریفاتی حرفه‌ای انتخاب کرده باشید، ارتباطات گسترده این تیم با تامین کنندگان موجب می‌شود تا بدون هزینه‌های اضافی از آفرهای گوناگون استفاده کنید. در تشریفینو تمام تلاش متخصصین در ارائه خدمات عالی A+ با ارزان‌ترین هزینه‌های ممکن است.
 • اطمینان از ارائه خدمات عالی: زمانی که تلاش می‌کنید تا تیم تشریفات مجالس حرفه‌ای انتخاب کنید، نگرانی از بابت عدم تعهد به قرارداد یکی از چالش‌های اساسی است. اما زمانی که از تشریفات مجالس حرفه‌ای کمک می‌گیرید، خیال‌تان از بابت تحقق خواسته‌ها و رسیدگی به آن‌ها راحت است. به همین دلیل می‌توانید نسبت به قرارداد نوشته شده اطمینان کافی داشته باشید.

 

نحوه عقد قرارداد با تیم تشریفات مجالس در تهران

نحوه عقد قرارداد با تیم تشریفات مجالس در تهران

انجام تشریفات مجالس با مجموعه تشریفینو؛ برای دریافت مشاوره رایگان کلیک کنید:   02188888884

باتوجه به اینکه اهمیت اجرای مراسم توسط تشریفات مجالس در تهران را متوجه شده‌اید، بهتر است بدانید که چگونگی عقد قرارداد با تشریفات مجالس نیز اهمیت زیادی دارد. به این ترتیب می‌توانید یک قرارداد صحیح و قابل استناد داشته باشید و براساس آن از تیم تشریفاتی خدمات مدنظرتان را جویا شوید. در ادامه به نکات مهم این نوع قرارداد اشاره می‌کنیم.

 1. قیمت و نحوه پرداخت هزینه‌ها: قبل از امضای قرارداد، قیمت و هزینه‌های مربوط به تشریفات مجالس را تعیین کنید. از جزئیات قیمت، نوع منوها، هزینه هرکدام از آیتم‌های اضافی و نحوه پرداخت را تعیین کنید. یادتان باشد که مشخص کردن هزینه‌های اضافی مانند هزینه‌ی نگهداری، حمل و نقل تجهیزات و تامین اکسسوری‌های خاص و سایر موارد اهمیت زیادی دارد.
 2. تاریخ و مدت زمان برگزاری جشن: مشخص کنید که مراسم در چه تاریخی و به مدت چه زمانی برگزار می‌شود. شما باید اطمینان حاصل کنید که تاریخ مراسم و تاریخ بستن قرارداد هماهنگی دارند. یادتان باشد که برخی ایونت‌ها در چند روز خاص اجرا می‌شوند و مثل جشن عروسی یا مراسم‌های این‌چنینی تنها برای یک روز قرارداد نوشته نمی‌شود. پس حتما شروع و پایان ارائه خدمات را تعیین کنید.
 3. تعریف دقیق خدمات تشریفات: شما باید خدمات مورد نیاز خودتان را به طور دقیق تعریف کنید و از جزئیات آن‌ها آگاه شوید. نوشتن این موارد کمک می‌کند تا بدون هرگونه کم و کاست تیم تشریفات را متعهد نمایید. یادتان باشد که باید بررسی کنید که آیا طراحی و دکوراسیون، خدمات غذا و نوشیدنی، موسیقی و صدا و سایر خدماتی که نیاز دارید، در قرارداد وارد شده است یا خیر.
 4. شرایط لغو و تغییرت تعهدات را لحاظ کنید: اگر در آینده نیاز به تغییرات یا لغو قرارداد داشته باشید، باید حتما در متن قرارداد در این خصوص چیزی نوشته باشید. پس حتما مطمئن شوید که شرایط لغو و تغییرات در قرارداد درج شده است. همچنین، هزینه‌های لغو و تغییرات را نیز مورد بررسی قرار دهید.
 5. نوشتن شرایط اضافی: در صورتی که نیاز به شرایط خاص دارید، حتما آن‌ها را ذکر نمایید. مثلا اگر احتمال افزایش تعداد مهمانان وجود دارد، مدت زمان مورد نیاز برای اعلام آن را درج کنید. اگر احساس می‌کنید که منو مدنظرتان در آینده گسترده‌تر می‌شود، در خصوص آن نیز شرایطی را درج کنید. پیش بینی شرایط مختلف و نوشتن آن ضروری است.
 6. قوانین و تعهدات: شما به عنوان کارفرما باید متعهد شوید که شرایط قانونی و تعهدات هر دو طرف در قرارداد درج شده است. این تعهدات شامل مواردی مانند مسئولیت‌ها، تعهدات مالی، نوع خدمات، زمان پرداخت هزینه‌ها، نحوه پرداخت و شرایط عدم انجام تعهدات است. در این شرایط باید حتی ضرر و زیان مالی را درج کنید.
 7. امکانات فنی و تجهیزات: اگر نیاز به تجهیزات و امکانات فنی خاصی دارید، از وجود آنها در قرارداد اطمینان حاصل کنید. به عنوان مثال، اگر نیاز به سیستم صوتی و نوری خاصی دارید، مطمئن شوید که قرارداد این موضوع را پوشش می‌دهد. اگر نیاز به پیش‌بینی شرایط ویژه مانند قطع شدن برق، آب یا موارد این‌چنینی دارید، از وجود موتور برق یا تانکر مطابق با نیازتان اطمینان حاصل کنید. این موارد کمک می‌کند تا بدون هرگونه ریسک، مراسمی ایده آل برگزار کنید.
 8. شرایط بیمه: برای محکم کاری باید حتما بررسی کنید که آیا خدمات تشریفات مجالس بیمه شده است یا خیر. اگر خیر، باید بررسی کنید که آیا لازم است بیمه‌ی جداگانه‌ای برای مراسم خود بگیرید یا خیر! این موارد برای پیشگیری از بروز ناهماهنگی و ضرر و زیان مالی است.

یادتان باشد که  قبل از امضای قرارداد، باید حتما متن قرارداد را به دقت مطالعه کنید. در صورت لزوم، از یک وکیل یا مشاور حقوقی مستقل کمک بگیرید یا به همراه یکی از عزیزان‌تان در جلسه حاضر شوید تا همه نکات را رعایت نمایید.

 

تفاوت تیم تشریفات با تیم ارائه کننده لوکیشن باغ تالار

تفاوت تیم تشریفات با تیم ارائه کننده لوکیشن باغ تالار

انجام تشریفات مجالس با مجموعه تشریفینو؛ برای دریافت مشاوره رایگان کلیک کنید:   02188888884

متاسفانه در سال‌های اخیر شاهد حضور افرادی در مارکت تشریفات هستیم که سوابق چندانی در این زمینه ندارند. افرادی که قبلا ارائه خدمات باغ تالار و لوکیشن برگزاری را برعهده داشته‌اند، این روزها تلاش می‌کنند تا خدمات پذیرایی از مهمانان، مدیریت جشن و پذیرایی را برعهده بگیرند. این خدمات توسط چنین افرادی با کم‌ترین سطح کیفیت ارائه می‌شوند و متاسفانه موجب بروز نارضایتی از سوی کارفرمایان می‌شوند. به همین دلیل باید ضمن درک اهمیت اجرای مراسم توسط تشریفات مجالس در تهران، تلاش کنید تا از تیم‌های حرفه‌ای تشریفاتی کمک بگیرید تا بدون هرگونه ریسک بروز مشکلات و نارضایتی‌ها، مراسم باکیفیتی را برگزار کنید.

 

خلاصه مطلب

تشریفینو تلاش می‌کند تا ضمن افزایش درک و آگاهی شما عزیزان، اهمیت اجرای مراسم توسط تشریفات مجالس در تهران را دریابید. با توجه به توضیحات ارائه شده، می‌توانید به خوبی ضرورت حضور یک تیم متخصص در این حوزه را دریابید.

اگر شما نیز تجربه برگزاری مراسم با مدیریت تشریفات مجالس را دارید، نکات مدنظرتان را همینجا کامنت کنید.

امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سوال خود را بپرسید
سفارش کالا و خدمات مجالس
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظرات کاربران روی این مقاله
نظر خود را ثبت کنید