ایده و خلاقیت

هر آنچه برای برگزاری عروسی در پاییز باید بدانید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱۰ دقیقه تاریخ نگارش: ۱۱ دی ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۲
تعداد رای‌دهندگان:
۰
۰
بزرگنمایی

برگزاری جشن عروسی در پاییز رویای خیلی از زوج ها است. اما برگزاری عروسی در پاییز نکات مهمی دارد تا به خوبی برگزار شود. تشریفینو مهم ترین نکات برگزاری عروسی در پاییز را به شما خواهد گفت.

برگزاری عروسی در پاییز یکی از انتخاب‌های رویایی عروس دامادهای خوش ذوق است که بدلیل شروع این فصل زیبا تشریینو بروزترین نکاتی که عروسی در پاییز را برای شما خاطره‌انگیز خواهد کرد را در ادامه ذکر می‌کند. برگزاری عروسی در پاییز بدلیل جذابیت‌ رنگ طبیعت در این فصل بسیار وسوسه کننده است اما عده زیادی از عروس و دامادها به جهت عدم اطلاع کافی از نکات مهم برگزاری عروسی در پاییز از انتخاب این فصل برای برگزاری جشن شروع زندگی مشترک خودداری می کنند. پس اگر رویای شما عروسی در فصل رنگ های نارنجی و قرمز و هوای دلچسب آن است در ادامه همراه ما باشید.

 

مکان مناسب برگزاری عروسی در پاییز

تقریباً اولین اقدام عروس داماد ها برای برگزاری عروسی، انتخاب محل برگزاری و تعیین تاریخ دقیق مراسم است. پس بهتر است بعنوان اولین گام به انتخاب مکان مناسب برگزاری عروسی در پاییز بپدازیم. انتخاب محل مناسب با در نظر گیری بودجه شما بهتر است از باغ تالارهایی انتخاب شود که دارای درختان طبیعی در محوطه بوده و فضایی دارای سقف و همچنین تهویه مناسب جهت تجمع میهمانان در این مکان داشته باشد. انتخاب باغ‌هایی که بوسیله چادر و پارچه سقف های موقتی برپا نموده‌اند و سیستم گرمایشی مناسبی جهت رفاه میهمانان شما درنظر نگرفته اند مکان مناسب برگزاری عروسی در پاییز نخواهد بود. پس انتخاب مکانی دارای سقف و تهویه مناسب اولویت انتخاب محل جشن شما است.

سالن سرپوشیده مناسب عروسی در پاییز

 

انتخاب لباس مناسب عروسی در پاییز

همیشه لازم است انتخاب لباس مناسب عروسی در پاییز را جدی بگیرید. چرا که عدم توجه به این موضوع مهم، شما را به سمت و سوی سرماخوردگی حسابی خواهد کشاند و لذت شروع زندگی مشترک با انرژی کافی را از شما دریغ می‌کند. پس به توصیه تشریفینو توجه کنید و لباس مناسب عروسی در پاییز انتخاب کنید. لباس عروس معمولاً با پارچه های ساتن و ضخیم از بهترین انتخاب های عروس خانم در یک عروسی پاییزی خواهد بود که با استفاده از کت‌ یا شنل‌های خز دار و گرم انتخاب مناسبی است. کت و شلوار با پارچه های کمی ضخیم تر و یا استفاده از پالتوی بلند یکی از بهترین گزینه‌ها برای آقای داماد خواهد بود. گاهاً استفاده از جلیغه با پارچه های ضخیم و زمستانی نیز انتخاب جذاب عروسی در پاییز برای داماد است.

 

رنگ کت و شلوار داماد مناسب عروسی در پاییز

آقا دامادهای عزیز در فصل پاییز انتخاب هایی بیشتر از رنگ مشکی برای کت و شلوار دارند، جالب اس بدانید استفاده از کت و شلوار در توناژ های رنگی سرمه ای، آبی و زرشکی انتخاب های مناسبی برای عروسی در پاییز است. با کمی خلاقیت و مشاهده مدل های مختلف ست های لباس دامادی قادر به انتخاب ست های جذابی با ترکیب پاپیون ، کروات و یا دستمال جیب خواهید بود. استفاده از رنگ نارنجی در گل سینه آقای داماد بسیار انتخاب هوشمندانه ای خواهد بود اما این نکته را در نظر گیرید که گل سینه داماد حتماً باید یکی از ترکیب گل های دسته گل عروس خانم باشد و انتخابی جز آن اصلا توصیه نمی‌شود.

 

انتخاب کفش مناسب عروسی در پاییز

از ویژگی‌های فصل پاییز بارندگی است و رگبار های غافل گیرانه همیشه عامل ترس از عروسی در پاییز است. کافی است با کمی دقت کفش مناسب عروسی در پاییز را طوری انتخاب کنید که در صورت بارندگی اصلا نگرانی نداشته باشید و با سر خوردن و اتفاقات ناخوش آیند اینچنینی مقابله کنید. استفاده از کفش های لژ دار بجای کفش های پاشنه دار به شدت برای عروسی در پاییز توصیه می شود، چرا که سطح اتکای گسترده تری ایجاد می کند و احتمال افتادن و لیز خوردن در زمین خیس هنگام ورود کاهش می یابد.

کقش مناسب عروسی در پاییز کفش لژ دار است

 

لوازم ضروری مورد نیاز عروسی در پاییز

از ابتدای مقاله تا اینجا نکات بسیاری گفته شد که همگی با در نظر گیری شرایط و ویژگی های آب و هوایی فصل پاییز بود، همراه داشتن لوازم ضروری مورد نیاز عروسی در پاییز از مهم‌ترین بخش‌های این مقاله است که ریسک وقوع هرگونه اتفاق ناخوش آیندی را کم می کند. حتماً چتر مناسبی همراه داشته باشید که اگر باران پاییزی هوس باریدن کرد عکاسی و فیلمبرداری لحظه ورود شما نه تنها خراب نشود، بلکه با در درست داشتن چتر مناسب جذاب‌تر ثبت گردد. حتماً کمی لوازم آرایش که در صورت نیاز میکاپ خود را ترمیم نمائید. تعدادی دستمال کاغذی در جیب داخل کت آقای داماد کمک خواهد کرد که در صورت خیس بودن زمین، هنگام ورود به سالن و فضایی که میهمانان منتظر شما هستند گِل و کثیفی‌های کفش خود را تمیز نمائید. واکس های کوچک نیز گزینه مناسبی در این مواقع هستند.

چتر یکی از لوازم ضروری عروسی در پاییز

 

انتخاب بهترین نوشیدنی‌های عروسی در پاییز

نوشیدنی جزو اولین مراحل پذیرایی از میهمانان شماست و انتخاب بهترین نوشیدنی‌های عروسی در پاییز به شما این امکان را خواهد داد که خوش‌آمد گویی مطلوبی داشته باشید. نوشیدنی‌های سرد در این فصل بسیار محدود می‌شود و در کنار نوشیدنی‌های گرم قرار می‌گیرد. پذیرایی با چای، قهوه، شیرکاکائو و ... از رایج‌ترین نوشیدنی‌های عروسی در پاییز است که لبخند رضایت به لب میهمانان شما خواهد آورد.

نوشیدنی های گرم مناسب عروسی در پاییز

 

انتخاب گل‌آرایی مناسب عروسی در پاییز

همان طور که میدانید گل آرایی از بخش‌های مهم عروسی شما خواهد بود و انتخاب گل آرایی مناسب عروسی در پاییز محیط عروسی شمارا جذاب خواهد کرد و عکس ‌های خاطره انگیز بسیاری از شب عروسی شما برای میمهمانان باقی خواهد گذاشت. البته در نظر داشته باشید هزینه گل‌آرایی در فصل پاییز بیشتر از بهار و تابستان است و تشریفینو ترفند جالبی در مقاله عروسی با دکوراسیون پاییزی ارائه نموده که شما با استفاده از المان های جذاب این فصل قادر خواهید بود با کم‌ترین هزینه عروسی در پاییز را با زیباترین دکوراسیون برگزار نمائید.

دیزاین و گل آرایی عروسی در پاییز

 

انتخاب کیک مناسب عروسی در پاییز

در ابتدا لازم است بدانید در انتخاب کیک مناسب عروسی در پاییز محدودیت خاصی وجود ندارد و صرفاً ذوق و سلیقه شما حرف اول را خواهد زد. معمولاً انتخاب کیک عروسی در پاییز با المان های پاییزی خواهد بود. برگ های زرد و نارنجی، انار های خشک مینیاتوری و چوب دارچین قهوه ای با گل های پاییزی زرد و نارنجی و قرمز کیک فوق العاده ای برای عروسی در پاییز است که تا مدت‌ها در ذهن میهمانان شما باقی خواهد ماند.

کیک مناسب عروسی در پاییز

 

دسته گل عروس در پاییز

انتخاب دسته گل طبیعی عروس در پاییز کمی محدود است، توجه به گل های فصلی و محدود شدن تنوع گل‌ها یکی از مواردی است که عروس خانم ها را در انتخاب جذاب دسته گل عروسی در پاییز سردرگم می‌کند. شناخت  گل های فصل پاییز در هر منطقه که ساکن آن هستید به شما کمک می‌کند تصور بهتری از نتیجه پایانی دسته گل عروس داشته باشید. گل آفتاب گردان، گل داوودی ، گل میخک، گل رز و گل ناز از جمله گل هایی است که در فصل پاییز می‌روید. شما می توانید از گل های خشک و یا مصنوعی بهمراه میوه های مینیاتوری کاج در ترکیب دسته گل خود استفاده نمائید.

دسته گل مناسب عروسی در پاییز

 

انتخاب کارت عروسی در پاییز

انتخاب کارت عروسی در پاییز نیز مانند انتخاب کیک ارتباط بسیار مستقیمی با سلیقه و ذوق شخصی شما دارد. شما می‌توانید کارت هایی با طرح پاییزی و برگ‌های نارنجی و قرمز سفارش دهید و یا یکی از عکس‌های خود را در طبیعت پاییزی به طراح کارت داده تا طراحی کارت عروسی با عکس واقعی شما باشد. پیشنهاد دیگری که تشریفینو برای شما در نظر گرفته سفارش کارت عروسی ساده است! شما قادر هستید با هزینه اندک کارت عروسی ساده خود را تحویل گرفته و با ذوق سلیقه خود اقدام به دیزاین کارت عروسی با کنف های نازک و گل های خشک و انار های خشک مینیاتوری نمائید. نتیجه این‌ کار فوق العاده جذاب خواهد شد، اما در صورتی‌که زمان زیادی تا مراسم شما نمانده و فرصت کافی برای تهیه المان های مورد نیاز خود ندارید این گزینه را فراموش کنید.

کارت عروسی مناسب عروسی در پاییز

 

دیزاین مناسب عروسی در پاییز

دیزاین عروسی در پاییز معمولاً با وجود کدو تنبل های نارنجی و برگ های قرمز و زرد انجام می شود. میزاین مناسب عروسی در پاییز روستیک است. دکوراسیون روستیک با استفاده به جا از المان های طبیعی و متناسب با اقلیم با ساده‌ترین لوازم در دسترس بهترین دیزاین را ایجاد می کنند. استفاده از چوب گلدان های فلزی ساده، برگ و کاه از رایج ترین وسیله های چیدمان روستیک است. دیزاین روستیک با کم هزینه ترین المان ها بهترین نتیجه را به شما خواهد داد و اگر روحیه ای تجمل گرا نداشته باشید قطعاً چند ثانیه ای محو تماشای دیزاین روستیک پاییزی خواهید شد.

 

لباس ساقدوش مناسب عروسی در پاییز

لباس ساقدوش های عروسی در پاییز

اگر علاقمند به داشتن ساقدوش در عروسی خود هستید بهتر است با آگاهی کافی لباس ساقدوش های عروسی در پاییز را انتخاب کنید. دانستن این نکته که ساقدوش‌ های شما با پیروی از المان‌های پاییزی مورد نظر شما چقدر جذاب خواهند شد و چه عکس‌های رویایی از شب عروسی خود بهمراه سادوش‌ها خواهید داشت، انتخاب رنگ لباس ساقدوش ها برایتان آسان‌تر خواهد شد. چرا که استفاده از رنگ های نارنجی، قرمز، زرشکی، سبز و طوسی با ترکیب مناسب زیبایی استایل ساقدوش‌های عروسی در پاییز را چند برابر می‌کند. استفاده از برگ‌های پاییزی، گل های پاییزی در دستبند و گل سر و یا تل ساقدوش‌ها می‌تواند نتیجه دلخواهی برای شما فراهم کند.

 

امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
سوال خود را بپرسید
سفارش کالا و خدمات مجالس
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
اینستاگرام بساز و بچین
اینستاگرام زیبامون
نظرات کاربران روی این مقاله
نظر خود را ثبت کنید