ایده و خلاقیت
در حال گرفتن اطلاعات...

هر آنچه که باید در مورد طرح ازدواج آسان بدانیم

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۸ دقیقه تاریخ نگارش: ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۳
تعداد رای‌دهندگان:
۴
۳
بزرگنمایی

ازدواج آسان چیست؟ ازدواج آسان چطور هزینه های ازدواج را کاهش می‌ دهد؟ عروسی کم هزینه با ازدواج آسان چگونه است؟ در این مقاله به سوالات شما درمورد ازدواج آسان پاسخ می دهیم.

این روزها، هزینه برگزاری مراسم عقد و عروسی بسیار زیاد است. جوانان زیادی در اطراف ما وجود دارند که به‌دلیل هزینه‌های گزاف جشن عروسی، از ازدواج صرف‌نظر کرده‌اند. فرهنگ اشتباه چشم و هم‌چشمی، این روزها رایج شده‌است. افراد زیادی، گرفتار همین مشکلات هستند. زوج‌های بسیاری، بابت پرداخت هزینه عروسی، مجبور به دریافت وام‌های کلان شده‌اند و تا سال‌های سال، مجبور به بازپرداخت آن هستند.

با کاهش آمار ازدواج، سال‌ها پیش، طرحی به‌نام ازدواج آسان، سر زبان‌ها افتاد. طرحی که پایه‌گذار آن، کسبه بازار بودند و برای افزایش میل و اشتیاق جوانان به ازدواجی ساده و دور از تجملات، این طرح را راه‌اندازی کردند. در ادامه توضیحاتی در این خصوص خواهیم داد، تا بدانید:

ازدواج آسان چیست؟ طرح ازدواج آسان مناسب چه کسانی است؟ چطور می‌توان از امکانات ازدواج آسان استفاده کرد؟

 

طرح ازدواج آسان چیست؟

طرح ازدواج آسان چیست

سال‌ها پیش، با توجه به کاهش چشم‌گیر آمار ازدواج، گروهی از کسبه بازار تهران تصمیم گرفتند، با ایجاد موسسه‌ای خیریه، امکان ازدواج آسان برای جوانان را فراهم کنند. این طرح، با استقبال زیادی مواجه شد و این موسسه، با عقد قرارداد با مراکز خدمات‌دهی به عروس و دامادها، امکاناتی در حد معمول و معقول، برای داشتن یک مراسم عقد و عروسی آبرومندانه فراهم کرد. مراکز طرف‌ قرارداد با این طرح، امکانات را با هزینه بسیار کم، در اختیار جوانان قرار می‌دهند.

 

خدمات ویژه طرح ازدواج آسان چیست؟

طرح ازدواج آسان

در طرح ازدواج آسان، تمام خدماتی که برای برگزاری جشن عروسی لازم است، ارائه می‌شود. به‌راحتی، با مراجعه به مراکز برگزاری ازدواج آسان، می‌توانید از خدمات و هزینه‌های آن مطلع شوید.

خدماتی که در طرح ازدواج آسان ارائه می‌شود، تجملاتی نیست و سطح آن، بسیار مطلوب و معمول است. اگر اهل جشن‌های تجملاتی و پرهزینه باشید، این سبک ازدواج، برای‌ شما مناسب نیست؛ اما درصورتی‌که، با توافق هم و خانواده‌ها، سطح توقعاتتان را، برای برگزاری جشنی کامل و آبرومندانه، پایین آورده باشید، بهترین انتخاب را خواهید داشت.

 

تالارهای برگزار کننده طرح ازدواج آسان

بهترین تالارهای برگزار کننده طرح ازدواج آسان

تالارهای برگزارکننده طرح ازدواج آسان، طرف‌قرارداد با موسسات و کانون‌های برگزارکننده این طرح هستند. اگر به‌صورت شخصی و مستقیم به این تالارها مراجعه کنید، هزینه‌های اعلامی آن‌ها، برای برگزاری جشن عروسی، متفاوت است. معرفی ازطریق کانون‌های برگزاری ازدواج آسان، هزینه‌های کم‌تری برایتان به‌همراه دارد. پس سعی کنید، ازطریق همین مراکز اقدام کنید تا با تعرفه خاص ازدواج آسان، قرارداد ببندید. پکیج‌های ازدواج آسان، محدود است و درصورتی‌که علاقه‌مند به استفاده از پکیج‌های پرهزینه‌تری باشید، می‌توانید مبلغ بالاتری پرداخت کنید. دقت داشته‌باشید که این تالارها، در سراسر تهران و کرج وجود دارند و تالارهای باکیفیت، زیبا و مناسبی هستند.

چطور مناسب ترین باغ تالار عروسی را انتخاب کنیم؟

 

عقد رسمی در طرح ازدواج آسان

عقد رسمی در طرح ازدواج آسان

طبق صحبت‌هایی که با مسئولین اجرای این طرح شد، مراسم عقد، با کم‌ترین هزینه انجام می‌شود و در بیشتر مواقع، درصورتی‌که مهریه عروس، کم‌تر از 14 سکه بهار آزادی باشد، این هزینه به صفر می‌رسد. درواقع عقد رسمی، با کم‌ترین هزینه انجام می‌شود و هیچ مبلغی بابت سفره عقد پرداخت نخواهد شد. عقد رایگان، هدیه این طرح به عروس خانم‌هایی است که تا 14 سکه مهریه انتخاب می‌کنند.

 

لباس عروس و اکسسسوری‌های عروس در طرح ازدواج آسان

لباس عروس در طرح ازدواج آسان

مراکز طرف‌ قرارداد با طرح ازدواج آسان، لباس‌ها را در تیراژ بالای تولیدی دریافت می‌کنند، تا هزینه کم‌تری بابت آن پرداخت کنند. به‌همین‌دلیل، لباس عروس و اکسسوری‌های عروس را، با معرفی از طریق کانون‌های ازدواج آسان، با قیمت بسیار مناسبی در اختیارتان قرارمی‌دهند. معمولا این مراکز، هزینه اندکی بابت کلیه خدمات، دریافت می‌کنند، تا امکان ازدواج آسان، برای قشری که علاقه‌مند به ازدواج ساده است، فراهم شود.

 

آرایشگاه عروس در طرح ازدواج آسان

ارزان ترین آرایشگاه عروس

طرح ازدواج آسان، کلیه خدمات مربوط به ازدواج را ارائه می‌دهد. آرایشگاه عروس نیز، یکی از مهم‌ترین خدمات طرح ازدواج آسان است. کانون‌های برگزارکننده این طرح، با عقد قرارداد با سالن‌های آرایش و میکاپ عروس، در تمام نقاط شهر، هزینه بسیار پایین‌تری برای ارائه خدمات به عروس پرداخت می‌کنند. این موسسات، با سالن‌های باکیفیت، معتبر و زیبا، جهت ارائه خدمات به عروس، همکاری می‌کنند. پس می‌توانید بدون هیچ نگرانی، به این آرایشگاه‌ها مراجعه کنید و از پکیج عروس مخصوص این طرح استفاده کنید. درصورتی‌که علاقه‌مند به استفاده از خدمات دیگر آرایشگاه‌ها باشید، می‌توانید هزینه بیشتری پرداخت کنید و این خدمات را به پکیج اصلی اضافه نمایید.

 

آرایشگاه داماد در طرح ازدواج آسان

آرایشگاه داماد در طرح ازدواج آسان

این طرح، کلیه خدمات مورد نیاز ازدواج آسان را فراهم می‌کند. آرایش و گریم داماد، یکی از همین خدمات است. برای استفاده از آن، مراکز طرف‌ قرارداد با طرح ازدواج آسان معرفی می‌شوند. بعد از تحقیق، می‌توانید به این مراکز مراجعه کنید و هماهنگی‌های لازم، جهت دریافت خدمات آرایش و پیرایش داماد را در روز عروسی انجام دهید. در این مراکز نیز، پکیج مشخصی برای طرح ازدواج آسان درنظر گرفته‌‌شده است. می‌توانید با اضافه کردن خدمات موردنظرتان به این پکیج، هزینه‌ بالاتری پرداخت کنید.

 

تزیین ماشین عروس و دسته گل عروس در طرح ازدواج آسان

تزیین ماشین عروس و دسته گل عروس در طرح ازدواج آسان

اگر در تدارک مراسم عروسی، برای تحقیق و بررسی، به گل‌فروشی‌ها سر زده‌ باشید، حتما مطلع هستید که هزینه‌های متفاوتی بابت برخی خدمات مشابه ارائه می‌شود. میزان هزینه تزیین ماشین عروس و هزینه دسته گل عروس، به مکان سفارش آن بستگی دارد. برخی گل‌فروشی‌ها، با دیزاین خاص مغازه و یا محل لوکسی که در آن واقع هستند، هزینه‌های بسیار بالایی برای این خدمات دریافت می‌کنند. در طرح ازدواج آسان، محلی با خدمات‌دهی مطلوب و با کیفیت معرفی می‌شود که با مراجعه به‌ آن، می‌توانید نسبت به سفارش تزیین ماشین عروس و دسته گل عروس اقدام کنید.

 

فیلم‌برداری و عکاسی عروسی در طرح ازدواج آسان

مراکز فیلم‌برداری و عکاسی عروسی در طرح ازدواج آسان

یکی از خدمات مهم در برگزاری عروسی، فیلم‌برداری و عکاسی مراسم است. قطعا همه زوج‌ها، علاقه‌مند به داشتن فیلم و عکس از این رویداد جذاب در زندگی‌شان هستند. کانون ازدواج آسان، این موضوع را درنظر گرفته‌است. برای استفاده از خدمات فیلم‌برداری و عکاسی عروسی، مراکز و آتلیه‌هایی به عروس و داماد معرفی می‌شود. با مراجعه به این مراکز، می‌توانید نمونه‌کارهای هر یک را ببینید و از بین آن‌ها بهترین آتلیه را انتخاب کنید. طبق تحقیقاتی که انجام دادیم، خدماتی که توسط این مراکز ارائه می‌شود، در سطح معمول است و درصورتی‌که علاقه‌مند به داشتن آلبوم خاص دیجیتال باشید، می‌توانید هزینه بیشتری پرداخت نمایید و این گزینه را به پکیج ازدواج آسان اضافه کنید.

 

سفارش کارت عروسی در طرح ازدواج آسان

سفارش کارت عروسی در طرح ازدواج آسان

مراکز سفارش کارت عروسی در طرح ازدواج آسان نیز، پیش‌بینی شده‌است. با مراجعه به این مراکز و سفارش کارت عروسی نسبتا ساده و شیک، می‌توانید برای دعوت از مهمانان‌تان، از کارت عروسی استفاده کنید. در این مراکز، کارت عروسی با قیمتی منصفانه و پایین عرضه می‌شود. 

 

کترینگ و خدمات عروسی در طرح ازدواج آسان

کترینگ و خدمات عروسی در طرح ازدواج آسان

یکی از اساسی‌ترین مواردی که موردتوجه خانواده‌ها است، کترینگ و خدمات عروسی است. با استفاده از طرح ازدواج آسان، امکان استفاده از خدمات کترینگ تالارها و کلیه خدمات مجالس را با قیمت منصفانه‌ خواهید داشت. 

با در نظر گرفتن پکیج‌های مناسب در این طرح، بهترین خدمات، برای برگزاری یک جشن عروسی آبرومندانه، ارائه می‌شود. سعی کنید، انتظاراتتان را، از خدمات لاکچری و پرهزینه پایین آورید و بهترین شب زندگی‌تان را، در کنار عزیزان‌ شادی کنید و از خدمات مطلوب این طرح استفاده کنید.

 

سخن آخر

جشن عروسی، یکی از رویدادهای به‌یادماندنی در زندگی‌تان است. سعی کنید، به بهترین شکل ممکن از آن استفاده کنید و لذت ببرید. تجملات و هزینه‌های اضافی، تاثیری در خوشبختی‌تان ندارد. پس تا جایی‌که می‌توانید، شاد باشید و در کنار هم، از مراسم عروسی، زیباترین خاطرات را برای یک عمر زندگی، ثبت کنید.

 

عقد آریایی چیست و چگونه انجام می‌شود؟

امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سوال خود را بپرسید
سفارش کالا و خدمات مجالس
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
اینستاگرام بساز و بچین
اینستاگرام زیبامون
نظرات کاربران روی این مقاله
نظر خود را ثبت کنید